Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Sensacja: Tadeusz Rydzyk założył nową partie polityczną!!! Koniec rządów PISu!!!  (Przeczytany 3266 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Tego nikt się nie spodziewał: Tadeusz Rydzyk rękoma profesora Piotrowskiego zakłada partie polityczną RUCH PRAWDZIWA EUROPA.
Suponuję że członkami partii Rydzyka będą między innymi: Macierewicz, Szyszko, poseł Sobecka, może pani Szydło. Jedno jest pewne: PiS na tym straci, w następnych wyborach może nawet 50 % posłów.
Już dziś Beata Mazurek rzecznik PiSu skomentowała to niezadowolona: Każde osłabienie prawicy wzmacnia lewice w Polsce. :) :) :)
W sądzie jest wniosek o rejestracje tej partii. Ale jaką przekorną nazwę wymyślił Rydzyk, który chciałby jak Kaczyński rządzić schowany w cieniu.
Jedno jest pewne - jeśli partia powstanie i wystartuje w wyborach - PiS nigdy nie wygra wyborów. Macierewicz pamiętliwy, nie wybaczy nigdy zniewagi jaka go spotkała. Rydzyk ma duży elektorat.
Prawo polskie zabrania duchownym startować w wyborach - dlatego będzie kierował jak PREZES - bez odpowiedzialności politycznej. A przecież szef TV TRWAM i Radia Maryja ma swoje media.
Skończą się wyjazdy ministrów i premiera do Torunia.
Widział bym w Ruchu Prawdziwa Europa - panią minister Kempę. (Ale nie zapisze się ona do partii Rydzyka bo jest w rządzie)
Partia ta zniszczy hegemonie PiSu - oby wystartowała. Ojciec dr Rydzyk to bardzo mądry człowiek i polityk. Mam nadzieje, że Kaczyński spać nie może.
PiS wyhodował sobie, karmiąc państwowymi pieniędzmi "hydrę" , która odbierze mu za rok władze (i która jest pamiętliwa)
Oby się spełniły moje przypuszczenia.


Z historii znam przypadek księdza, który był prezydentem: to prezydent Słowacji w latach 1939-1945, ksiądz katolicki Jozef Tiso , skazany po wojnie na kare śmierci za zbrodnie wojenne (był m. in. odpowiedzialny za wysyłkę słowackich Żydów do obozów koncentracyjnych).  Proszę nie szukać tu analogii.


NIE CHCĘ - ALE MUSZĘ - (jak mawiał wielki noblista LECH WAŁĘSA) komentować na tym forum ważne krajowe wydarzania.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2018, 21:43:44 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Ojciec dr Rydzyk to bardzo mądry człowiek i polityk.

Miejsce kapłana jest tylko i wyłącznie przy ołtarzu, wśród wiernych, czy zabłąkanych, a nie między pieniędzmi i politykami. Jako osoba wierząca mam żal do KK, że takie zachowania są tolerowane. Powiem więcej, całe to środowisko "Radia Maryja" przypomina mi sektę, której celem jest pomnażanie majątku przez pozyskiwanie politycznych wpływów. Teraz będą się pchać do eurokoryta bez pośredników pod szyldem wiary i wartości, z którymi większość tych obłudników nie ma nic wspólnego. Nie idzie to w dobrym kierunku, a na pewno takie działanie nie spowoduje powrotu wiernych do czynnego uczestnictwa w życiu KK. Tak czy siak będzie ciekawie. Przyznam, że romans PiSu z KK poszedł w kierunku, którego zupełnie się nie spodziewałem. Jak widać PiS nie docenił stopnia wyrachowania toruńskiego biznesmena w sutannie.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Dla mnie przegięciem pały było bujanie się premiera, może wazeliny im dać?



https://wiadomosci.wp.pl/politycy-pis-tanczyli-do-abba-ojcze-filmik-hitem-sieci-6323280429152385a
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2018, 08:57:15 wysłana przez rbk »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
afgan to coś dla ciebie w temacie Lecha Wałęsy, powiedz kto tu jest bardziej zakręcony, i bo twój to jest zakręcony jak słoik weków.





a jednak nie wstaliśmy jeszcze z kolan  ;D ;)


Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.