Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Tęczowy piątek  (Przeczytany 22823 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #15 dnia: Października 31, 2018, 21:48:36 »
osoby homoseksualne to osoby nieszczęśliwe i zagubione

Też uważam, że często tak właśnie jest. Ewentualnie, że takie osoby szukają na swój sposób "atencji" ze strony innych ludzi.

http://wyborcza.pl/7,162657,23966579,wiekszosc-polakow-chce-religii-w-szkolach-jest-jednak-ale.html - 39% nie chce religii w szkołach, więc nie całkowita.

Ciekawe, ile osób by zagłosowało na "nie chcę", gdyby pytano o matematykę, albo fizykę ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #16 dnia: Października 31, 2018, 22:11:38 »
Znasz chociaż jednego homoseksualistę?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #17 dnia: Października 31, 2018, 22:12:38 »
Tak.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 01, 2018, 08:27:20 »
I powiedział/ała Ci, że jest nieszczęśliwy/a z tego powodu?
Znam ludzi, którzy żyją w związkach jednopłciowych i nie wyglądają na nieszczęśliwych, a wręcz przeciwnie.
Właśnie przez brak edukacji i wciskanie jakiś chorych kawałków, w pl sporo ludzi myśli, że są to osoby nieszczęśliwe i zagubione.



wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 01, 2018, 14:59:16 »
Ciekawe, ile osób by zagłosowało na "nie chcę", gdyby pytano o matematykę, albo fizykę
Myślę, że garstka. Te 39% to nie jest pewnie kwestia niechęci do religii jako takiej, a jej obecność w świeckich szkołach.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 01, 2018, 18:38:48 »
I powiedział/ała Ci, że jest nieszczęśliwy/a z tego powodu?

Nie, bo nigdy nie rozmawialiśmy na ten temat. Jednak patrząc na to, jak ta osoba zachowuje się w social mediach, to mam nieodparte wrażenie, że za wszelką cenę stara się ona skupić na sobie uwagę innych osób. Osobiście tak odbieram jej zachowanie ;)

Myślę, że garstka.

Patrząc na to, co działo się mojej klasie np. w ogólniaku, to nie byłbym aż takim optymistą :P.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 01, 2018, 22:04:47 »
Nie, bo nigdy nie rozmawialiśmy na ten temat. Jednak patrząc na to, jak ta osoba zachowuje się w social mediach, to mam nieodparte wrażenie, że za wszelką cenę stara się ona skupić na sobie uwagę innych osób. Osobiście tak odbieram jej zachowanie

To samo mogę powiedzieć o moim kumplu księdzu. XD

Chociaż już się trochę uspokoił. :P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 02, 2018, 12:58:29 »
mam nieodparte wrażenie, że za wszelką cenę stara się ona skupić na sobie uwagę innych osób.
No właśnie, jak to jest z osobami o odmiennej orientacji, że swoim zachowaniem oraz wypowiedziami otwarcie tą orientację wyrażają? Po co innym ta wiedza? Sami prowokują do zaglądania co się dzieje u nich pod kołdrą, nie rozumiem tego.
Patrząc na to, co działo się mojej klasie np. w ogólniaku, to nie byłbym aż takim optymistą
Myślę, że sondażu nie należałoby robić wśród uczniów ;p

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 02, 2018, 16:02:14 »
Chyba podajecie przejaskrawione przykłady.
W życiu nie słyszałem, aby np. Biedroń, albo ten aktor, chyba Poniedziałek, albo ten krytyk filmowy Raczek,  jakoś afiszowali się ze swoją orientacją.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 02, 2018, 20:25:51 »
W życiu nie słyszałem, aby np. Biedroń, albo ten aktor, chyba Poniedziałek, albo ten krytyk filmowy Raczek,  jakoś afiszowali się ze swoją orientacją.
To skąd wiesz, że to geje?

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 02, 2018, 21:21:02 »
osoby homoseksualne to osoby nieszczęśliwe i zagubione

Hmmm. Uważam nawet, ze powinny być poddane leczeniu. Psychiatrycznemu.Byc może psychiatria jeszcze nie wynalazła leku...

Na następnych zajęciach będzie zapewne promocja seksu z kotkiem i pieskiem... Może nawet z kurą.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 03, 2018, 10:52:54 »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 03, 2018, 17:15:59 »
KrP - najlepszy rebus jaki widziałem od lat 😉
Na razie nie ma podpisu......

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 03, 2018, 20:19:26 »
osoby homoseksualne to osoby nieszczęśliwe i zagubione

Hmmm. Uważam nawet, ze powinny być poddane leczeniu. Psychiatrycznemu.Byc może psychiatria jeszcze nie wynalazła leku...

Na następnych zajęciach będzie zapewne promocja seksu z kotkiem i pieskiem... Może nawet z kurą.
To jest tak przykre, że aż nie wiem czy się śmiać i uznać to za żart czy współczuć i rozważać to w kategoriach jakiegoś zacofania?


Swoją drogą wszystkim otwarcie homofobicznym osobom życzę, by los zechciał nagrodzić ich homoseksualnymi dziećmi :-)


Proponuję, by wszyscy, wypowiadający się w tym temacie zajęli się czymś bardziej konstruktywnym, np. czymś co pomoże policom być lepszym, ładniejszym i bezpieczniejszym miastem, niż zajmowanie się pierdołami.
To, że rodzice nie mają gdzie parkować swoich aut przy sp1, albo, że przy tej szkole nie ma spowalniaczy, a ludzie jeżdżą jak wariaci to już nikogo nie interesuje, a lekcja tolerancji w szkołach sprawia taki wielki ból dupy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2018, 20:25:33 wysłana przez Studarc »

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 04, 2018, 00:13:11 »
To nie pierdoły. Źaden tęczowy pan nie będzie rozmawiał w klasie mojego dziecka.
Dzieki temu Police będą lepsze.
Taka lekcja moźe zaburzyć psychike.
I jeszcze jedno: jaka kolwiek mniejszość - nie moźe narzucać większości swoich poglądów.
Nie mają prawa rozmawiać z moimi dziećmi bo nie wyraźam na to zgody.
To nie źaden ból d... , od nauki tolerancji mogą być inni.
Jeśli aptekarze i lekarze mają klauzure sumienia - to ja teź mam i ta klauzura nie pozwala mi akceptować tęczowych piątków z udziałem mojego dziecka.


Studarc jest demokracja i Twoje dzieci mogą się spotykać z kim chcą za Twoją zgodą , ale moje dzieci mają w państwoqej szkole czuć się bezpiecznie - takźe psychicznie.

« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2018, 00:22:29 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak