Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.  (Przeczytany 9618 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« dnia: Października 28, 2018, 17:57:17 »
Koszty dodatkowego dnia wolnego 12 listopada poniosą zwykli pracownicy, bo przecieź pracodawcy im za świętowanie nie zapłacą ani złotówki.
Oto prawdziwy przykład:
Znajomy pracuje w Szczecinie w firmie produkcyjnej.
Powiedział mi dziś źe pracownicy nie są zadowoleni z tego "święta" 12 listopada:
- bo tracą dniówkę,
- muszą w tym tygodniu zostać dłuźej za darmo by nadrobić 12 tego listopada dzień wolny, bo na 13 jest wysyłka towaru do Niemiec. Mówiąc delikatnie są wku...rzeni.
To właśnie robotnicy i ich dzieci ponoszą koszty świętowania przez PiS 12 listopada. Dniówka to bardzo duźo gdy się opłaty porobi i raty zapłaci. I kolega nie kupi w listopadzie zimowej kurtki.
Pamietajmy o tym głosując za rok w wyborach do Sejmu. Pamietajmy kogo nie interesuje gospodarka.





Ja jak chcę świętować np 1 maja i jechać na pochód , to na poniedziałek wypisuje sobie urlop i nikt mnie nie przymusza do świętowania na siłe.
Szkoda źe rządzący nie myślą o gospodarce i pieniądzach w portfelu zwykłych pracowników.



« Ostatnia zmiana: Października 28, 2018, 18:13:08 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #1 dnia: Października 28, 2018, 20:52:52 »
Co z ludźmi, którzy na 12.11 mieli umówioną wizytę u lekarza specjalisty, na którą czekali 18 miesięcy?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #2 dnia: Października 29, 2018, 06:20:17 »
Lekarze mając pracować, chyba że wezmą wolne, by opiekować się dziećmi, ponieważ przedszkola i szkoły będą zamknięte.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #3 dnia: Października 29, 2018, 15:05:50 »
Tak to właśnie jest gdy rządzący PiS karze Polaków za to, źe budują gospodarkę naszego kraju.
Jako przykład podam znajomego ze Szczecina,: pracował jako straźnik miejski w Szczecinie kilka lub kilkanaście lat i pojechał teraz do pracy w Norwegi i w DWA DNI ZAROBIŁ TYLE ILE PRZEZ MIESIĄC W SZCZECINIE.
I za to źe pracownicy nie wyjezdzają, źe budują polską gospodarkę, to są karani zabraniem dniówki przez PiS.
A przecieź 10 listopada jest sobota i moźna świetować do woli.
Ustawa przeszła na 3 tygodnie przed świętem - to brak s,acunku dla pracodawców i pracowników.
Wstyd.
22 lipca  za komuny teź smuszano do świętowania.
Kto chce niech świetuje, ale nie kosztem najbiedniejszych, budujących gospodarkę Polski.
Świętowaniem nikt się nie wyźywi.
Mam madzieje ze 11 listopada to nie bedzie wiec poparcia dla PiS.
Dlatego jeśli PiS wejdzie w koalicje w gminie z Gryfem - nigdy nie oddam głosu na Gryfa , mimo ze nie ma na kogo innego głosować.


« Ostatnia zmiana: Października 29, 2018, 15:15:54 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #4 dnia: Października 29, 2018, 21:21:28 »
Tak to właśnie jest gdy rządzący PiS karze Polaków za to, źe budują gospodarkę naszego kraju.
Jako przykład podam znajomego ze Szczecina,: pracował jako straźnik miejski w Szczecinie kilka lub kilkanaście lat i pojechał teraz do pracy w Norwegi i w DWA DNI ZAROBIŁ TYLE ILE PRZEZ MIESIĄC W SZCZECINIE.
I za to źe pracownicy nie wyjezdzają, źe budują polską gospodarkę, to są karani zabraniem dniówki przez PiS.

Pracownicy Gryfa nie stracą ani grosza.W socjalistycznych spółkach nie ma takiej opcji.

Dlatego jeśli PiS wejdzie w koalicje w gminie z Gryfem - nigdy nie oddam głosu na Gryfa , mimo ze nie ma na kogo innego głosować.
Między PiS a Gryfem różnica jest niewielka.Pis buduje oligarchię ponad gminną a Gryf rodzinną ,która przecież ci się podoba.
jestem gorszego sortu

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #5 dnia: Października 31, 2018, 08:06:07 »
Koowalski - GryfXXI NIGDY nie złamał Komstytucji RP. !!!!
12 listopada mam wizytę u lekarza specjalisty w Szczecinie. Ciekawe czy zostane przyjęty!!!
Dominik Dolnoślązak

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 01, 2018, 11:40:46 »
Podsumowywując:
- obecnie rządzący od 2 lat, z budżetem 200 mln PLN przygotowywują 100. Rocznicę odzyskania niepodległości
- na obchody nie przyjeżdża nikt z zagranicy,żaden prezydent z innego państwa nie weźmie w tym udziału, ba, nawet naszego nie będzie
- będzie marsz, którego wszyscy się wstydzą i z którym nikt nie chce się identyfikować (poza garstką faszystów )
- większość ludzi zostanie w domach
O od tego wszystkiego mamy jeszcze odpocząć 12. Listopada


A teraz na poważnie - jak można było tak s.pier.dolić taką rocznicę?



wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 02, 2018, 09:21:21 »
Wstając z kolan.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 02, 2018, 10:00:26 »
POLVITA na Siedleckiej to chyba już od dzisiaj świętuje 100 rocznice Odzyskania Niepodległości bo przyjmuje dyżurowo (mają wolne).Chyba że po Dniu Zmarłych ciężko wrócić z cmentarza .

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 02, 2018, 14:57:29 »
Jeszcze raz - proszę moderatorów o nieusuwanie ( ponowne) mojego posta. Biorę za niego pełną odpowiedzialność.


11.XI będzie świętował odzyskanie niepodległości, okupant i ciemiężca Polski - kościół katolicki
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 05, 2018, 12:08:02 »
dapol, rozumiem, że zgodnie ze swoimi poglądami ty pójdziesz do pracy w Boże Narodzenie, Święto Trzech Króli, Wielkanoc, Boże Ciało. Przecież nie możesz nie iść do pracy w świąteczne dni ustanowione dla jak to piszesz "okupanta" i jego zwolenników. To jakby świętować urodziny Hitlera przez Polaków w okupowanej Polsce.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 05, 2018, 14:52:40 »
Rozczaruję Cię - jestem na swoim i dla mnie każdy taki dzień to pieniądze w plecy. Tak -12.XI z pewnością będę pracował.
Odwróć sytuację - wypisz się NFZ i powierz swoje zdrowie opiece matki boskiej,  czy tam innego twora.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 06, 2018, 10:04:32 »
dapol, Nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie. Czy 25 i 26 grudnia czy 6 stycznia też pójdziesz do pracy? Jak jesteś na swoim to nic nie stoi na przeszkodzie. Co do NFZ to skoro jesteś na swoim to powinieneś widzieć, że opłacanie składek zdrowotnych na NFZ jest obowiązkowe i nawet jeśli bym chciał, to nie da rady się wypisać.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 06, 2018, 11:23:47 »
Pewnie coś tam będę dłubał w laptopie. Jeżeli to dla Ciebie nie jest praca, to nic nie poradzę. Nie, nie będę stał 8 h na produkcji przy taśmie

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Prawda o 12 listopada - dzień wolny na siłe.
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 06, 2018, 19:15:20 »
oowalski - GryfXXI NIGDY nie złamał Komstytucji RP. !!!!
Człowieku otrzeżwiej!!!Żeby doić publiczną kasę nie trzeba łamać konstytucji.Słyszałeś o aferze Getback- nikt nie złamał konstytucji.Słyszałeś ile mld zł pochłonęły wypłaty upadłych SKOKów - też nikt nie złamał konstytucji.Słyszałeś o podwyżkach za wodę,śmieci,podatek od nieruchomości w gminie Police - nikt nie złamał konstytucji mimo bardzo niskiej inflacji.Żeby tworzyć kliki,koterie,towarzystwa wzajemnej adoracji nie trzeba łamać konstytucji, wystarczy omamić wyborców tak jak to zrobiono z tobą i kilkoma tysiącami pozostałych wielbicieli Gryfa.Zapamiętaj,rodzina"Gryfa na swoim" nie musi łamać konstytucji żeby "dzielić "kasę podatników.

jestem gorszego sortu