Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wybory samorzadowe  (Przeczytany 74691 razy)

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 17, 2018, 09:45:52 »
Tak dla przypomnienia Iwona Strzelczyk, Mirosława Butrym a teraz Olo Doba zrezygnowali z mandatu radnych tuż po wyborach. Jak widać wycinanie brzydkich numerów to specjalność Gryfa XXI 😃

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 17, 2018, 10:01:52 »
Zero szacunku w moich oczach, dla ludzi którzy za parę srebrników tak dają się ogrywać.
Moim zdanie wyciął bardzo brzydki numer tym, którzy na niego głosowali (min. Ja).

Wcale się nie dziwię, też byłbym rozczarowany. To fakt, tak się nie postępuje.

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 17, 2018, 19:26:44 »
Ale ten numer, który odwalił skreśla go całkowicie w moich oczach. Posłużył jako lokomotywa, i jestem w stanie się założyć, że taki był zamiar od początku.
Zero szacunku w moich oczach, dla ludzi którzy za parę srebrników tak dają się ogrywać.
Moim zdanie wyciął bardzo brzydki numer tym, którzy na niego głosowali (min. Ja).

Chyba zbyt mocno powiedziane. Znając go mogę przypuszczać, że raczej został wmanewrowany. Sam na pewno chciał tej formacji pomóc. A jak wyszło widać... Chyba bardziej w porządku byłoby udostępnienie swojego wizerunku i publiczne poparcie listy bezpartyjnych a nie startowanie z niej.
Ale daleki jestem od stwierdzenia, że kogoś sprzedał, zdradził itp. Zbyt sympatyczny z niego człowiek. Dalej budzi podziw i szacunek.
I jak powiedział przedmówca nie powinien pokonywać akwenu zwanego "polityką". Przejście północnego Atlantyku to pikuś w porównaniu z tymi "wodami". Zbyt zdradliwe i niebezpieczne... (-: Tam jest spokojnie dwa tygodnie w roku: na Wielkanoc i Boże Narodzenie...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #123 dnia: Listopada 18, 2018, 09:56:00 »
Niestety teraz mam wrażenie, graniczące z pewnością że zrobił to z pełną świadomością i premedytacją.
Polityka to gówno, a rządzące tam reguły z każdego mogą zrobić ścierwo.
Niech on lepiej płynie na ten ocean i mi się na oczy nie pokazuje. A jak to spotkam, to po starej znajomości powiem mu od serca i nie będę sobie żałował.


Ps. Nie wiem skąd go znasz, ale sympatyczny to może on jest na spotkaniach, na których opowiada o swoich wyprawach.
W zyciu jest inny - uparty, zawzięty i jak coś sobie wymyśli to nawet po trupach do celu - takiego ja to znam prywatnie
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2018, 10:00:08 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 20, 2018, 14:01:51 »
On raczej powinien wystąpić w programie Rinke na krawędzi, gdyż swoim wyglądem przypomina tych bezdomnych ,których Rinke z kanałów wyciągał a nawet gorzej od niektórych bohaterów.
Może to i lepiej że zrezygnował, bo to wstyd żeby facet który wygląda jakby wyszedł z jaskini 1000 lat temu reprezentował nasze miasto w sejmiku.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 20, 2018, 15:08:57 »
ot i odezwał sie Belmondo francuski, a tak na marginesie to trochę kultury, i szacunku do osoby starszej, ty mu do pięt nie dorastasz
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 20, 2018, 18:20:47 »
Dawno żaden wpis mnie tak nie rozśmieszył. Nie wiem tylko czy wpis kondonka czy rpzpl  ;D
Przyznać jednak trzeba, ze Doba tym zagraniem zniszczył sobie reputację i szacunek wielu ludzi.
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2018, 18:23:07 wysłana przez Studarc »

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 20, 2018, 19:53:18 »
On raczej powinien wystąpić w programie Rinke na krawędzi, gdyż swoim wyglądem przypomina tych bezdomnych ,których Rinke z kanałów wyciągał a nawet gorzej od niektórych bohaterów.
Może to i lepiej że zrezygnował, bo to wstyd żeby facet który wygląda jakby wyszedł z jaskini 1000 lat temu reprezentował nasze miasto w sejmiku.

Jaka nazwa forumowicza - taki wpis.
Pan Olo Doba właśnie na taki wygląd zapracował płynąc samotnie po oceanie. Jak ogolisz się na środku Atlantyku? Tak wyglądał Kolumb, Vasco da Gama i Vitus Bering. Tak wygląda ostatni eksplorator oceanów. Zawsze nosił taką brodę. Na taki wygląd pracował całe źycie.
Natomiast jeśli Pan Olo Doba wystartuje za rok do Sejmu - to ma pewny mandat poselski - mimo obecnej rezygnacji.
I Police będą miały drugiego posła po Misiło Piotrze - w Sejmie.



Dominik Dolnoślązak

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 20, 2018, 19:59:36 »
Pan Doba po prostu woli być "AGENTEM"

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #130 dnia: Listopada 21, 2018, 08:09:55 »
Dominik nie wiem co Ty bierzesz, ale odstaw to.
Życzyć wygranej gościowi, który perfidnie oszukał swoich wyborców?
Jeżeli wystartuje w jakichkolwiek wyborach, nie osiągnie nawet promila ostatniego wyniku.
Szybko wyszło szydło z worka
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #131 dnia: Listopada 21, 2018, 10:02:43 »
On raczej powinien wystąpić w programie Rinke na krawędzi, gdyż swoim wyglądem przypomina tych bezdomnych ,których Rinke z kanałów wyciągał a nawet gorzej od niektórych bohaterów.
Może to i lepiej że zrezygnował, bo to wstyd żeby facet który wygląda jakby wyszedł z jaskini 1000 lat temu reprezentował nasze miasto w sejmiku.

Jaka nazwa forumowicza - taki wpis.
Pan Olo Doba właśnie na taki wygląd zapracował płynąc samotnie po oceanie. Jak ogolisz się na środku Atlantyku? Tak wyglądał Kolumb, Vasco da Gama i Vitus Bering. Tak wygląda ostatni eksplorator oceanów. Zawsze nosił taką brodę. Na taki wygląd pracował całe źycie.
Natomiast jeśli Pan Olo Doba wystartuje za rok do Sejmu - to ma pewny mandat poselski - mimo obecnej rezygnacji.
I Police będą miały drugiego posła po Misiło Piotrze - w Sejmie.





Jeśli pan doba lubi taki image to niech sobie go "pielegnuje" w kajaku na oceanie i to jego brocha. Ale skoro decyduje się piastować funkcję publiczną jaką jest mandat radnego sejmiku to wypadało by się trochę ogarnąć chyba.
Już nie będę rozwijał wątku, że zachował się jak gówniarz rezygnując z mandatu bo olał ciepłym moczem wszystkich tych którzy oddali na niego swój głos za kasę z reality show i za to należy mu się minus tak długi jak trasa którą pokonał przez Atlantyk. Taki strzał jaki sobie zrobił w kolano przekreśla go w jakichkolwiek wyborach. A mandat posła ? człowieku , chyba śnisz że ktoś jeszcze na niego zagłosuje po takim numerze jaki odwalił.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #132 dnia: Listopada 21, 2018, 20:17:37 »
Woli wyjaśnienia, to co zrobił p. Doba nie pochwalam, czy było to wcześniej ukartowane n, też nie wiem. Co skłoniło go do takiej decyzji wie tylko on i może kiedyś nam powie co nim kierowało. Jak zdecyduje się kandydować do sejmu, no to wielu z nas głęboko się zastanowi czy znowu dać mu poparcie. Tylko jedno jak postąpił tak postąpił jego sprawa, ale ja mimo że głosowałem na niego nie będę mu ubliżał jak co niektórzy tu,  no ale co niektórzy inaczej nie potrafią.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #133 dnia: Listopada 22, 2018, 07:13:21 »
Woli wyjaśnienia, to co zrobił p. Doba nie pochwalam, czy było to wcześniej ukartowane n, też nie wiem. Co skłoniło go do takiej decyzji wie tylko on i może kiedyś nam powie co nim kierowało. Jak zdecyduje się kandydować do sejmu, no to wielu z nas głęboko się zastanowi czy znowu dać mu poparcie. Tylko jedno jak postąpił tak postąpił jego sprawa, ale ja mimo że głosowałem na niego nie będę mu ubliżał jak co niektórzy tu,  no ale co niektórzy inaczej nie potrafią.

Przeczytałem wszystkie posty jakie sie pojawiły i w żadnym nie dopatrzyłem się aby ktoś panu Dobie ubliżał, jeśli się mylę to podaj choćby jedno takie słowo, a wiem że pijesz do moich wypowiedzi.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #134 dnia: Listopada 22, 2018, 19:14:15 »
Czas nagrania od 6:20 do 9:15 min.



Ciekawe jak się dziś czują Ci, którzy tego słuchali...