Police i okolice > Sprawy bieżące

Remont drogi Police-Szczecin

<< < (6/7) > >>

Robercik32:
Powiat Policki
Co do wypowiedzi z dnia 12 Lipca 2018 odnośnie remontu drogi i projektowania.
Mam nadzieję że robią to mądre głowy i wiedzą o fakcie wyprzedzania się w miejscu przejścia dla pieszych, przy Miasteczku Rzemieślniczym ( składałem kilka krotnie w tej sprawie pisma do UG w Policach w Starostwie Powiatowym jak i w KPP w Policach więc muszą wiedzieć) i mam nadzieję że zostanie to zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z tego przejścia było choć trochę bezpieczne.
Jest możliwość zrobienia tego w taki sposób aby uniemożliwić pseudo kierowcą wyprzedzanie na przejściu w tym miejscu np. wysepka co by uniemożliwiło wyprzedzanie i jednocześnie zmusiło by do wolniejszej jazdy w tym miejscu.
  Wczoraj przepuszczałem ludzi i w tym momencie kierowca taxi srebrny ford mondeo kombi nie wiem jakiej korporacji bo nie zdążyłem zobaczyć wyprzedził mnie jadąc w stronę szczecina. Gdy bym nie zatrąbił na ludzi którzy wchodzili na przejście to by ich pewnie pozabijał.
Dla tego proszę aby to uwzględnić podczas projektowania.

Ważniak:

--- Cytat: Evolth w Lipca 19, 2018, 16:48:09 ---Dodatkowo w planach przecież jest budowa mostu/tunelu przez Odrę do Świętej (To będzie za X albo za XX lat, ale skoro takie są plany to warto myśleć przyszłościowo), wtedy droga bez dwóch pasów w jednym kierunku będzie zakorkowana codziennie, co dla mieszkańców Polic będzie tragedią. No chyba że wtedy będą robić jakąś inną drogę do tej przeprawy to zwracam honor.
--- Koniec cytatu ---
Przeprawa ma być częścią zachodniego obejścia Szczecina i Polic i jest projektowana jako droga ekspresowa, więc jej ewentualna budowa spowoduje zmniejszenie się ruchu na drodze przez Przęsocin.

RPzpl:
Tak my wiemy to wszystko, tylko kiedy zacząć ja budować, bo na razie jest tylko jako kiełbasa wyborcza. Czekamy wszyscy chociaż na symboliczne, uroczyste wkopanie pierwszej złotej łopaty.

Tyler:
Wiadomość dnia!!!
Już wiadomo, że remont drogi Police-Szczecin się opóźni. Czy ktoś spodziewał się, że może udać się w terminie?  ;)
Pozdrowienia dla stojących w korku na światłach.

rbk:
To było wiadome już w połowie remontu drogi, mają opóźnienia spowodowane zmianą planów. Mieli miesięczny (?) postój.
Codziennie widzę tam maks 5-6 ludzi, może reszta uciekła na inne budowy ? :)
Gdyby 'rzucili' tutaj ze 20 osób, to może by się wyrobili.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej