Police i okolice > Sport

APN JUNIOR POLICE

(1/3) > >>

Robercik32:
Dziwi mnie fakt że Akademia Piłki Nożnej Junior Police reprezentuje jak by nie było Powiat Policki czy Gminę, ale nikt o tym nie pisze .
Panie Broda co sie z panem dzieje?
W kablówce też cisza.
Skora macie lenia lub nie chcecie pisać z innych powodów ( mi znanych  ale nie będę tego poruszał ) to bede pisał ja.

Nasze Juniory wygrały NETTO minimundial w Policach i w poniedziałek zagrają na Pogoni Szczecin, w ostatnią niedzielę wybrali sie do Mysliborza gdzie zostali zaproszeni do udziału w turnirju harytatywnym na rzecz chłopca chorego na białaczkę. Zajeli 2 miejsce choć to nie jest ważne liczył się udział.
 1 czerwca zagraliśmy w turnieju w Szczecinku gdzie na 9 zagranych meczy był 1 remis, 1 porażka i 7 wygranych
Mamy fajnych młodych zawodników ,którzy dają z siebie wszystko na boisku. Fajniej by było jak by media pokazały czasem tym dzieciom chwilę uwagi.


polo:
APN Junior Police jest konkurencją dla Chemika Police już od dawna wiadomo iż w związku z tym APN Junior ma z tego powodu kłopoty .... wiadomo jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o ....pieniądze ewentualnych  sponsorów ... chemik Police z zazdrością przyglądają sie poczynaniom piłkarzy z APN a wiadomo gdzie zazdrość tam i złości i zawiść

admin:
Trochę czuję się wywołany do tablicy, chociaż nie nazywam się Broda. Lenia to widzę ma ktoś inny. Jakoś nie przypominam sobie aby ktokolwiek i kiedykolwiek z APN przesyłał mi jakąkolwiek informację -czy to o sukcesach młodych piłkarzy czy to o planach.
Zależy na pozyskaniu różnych informacji ale też właścicielom APN, rodzicom powinno zależeć aby informacja taka dotarła do mediów.


Między wierszami wyczytałem już u Robercik32 - spiskową teorię dziejów. Te wredne media. :)
Mariusz Hałgas - własciciel www.police24.pl

Robercik32:
Tu nie chodzi o wredne media.
Ale dość duża impreza jaką jest NETTO minimundial przeszła w Policach bez echa.
Przepraszam ale jak by tam grał Chemik to pewnie było by głośno.
Chce tylko na to zwrócić uwagę nic innego.

admin:
Proszę mi znaleźć artykuł na police24.pl opisujący poczynania Chemika - tylko nie tego V-ligowego ale juniorów, trampkarzy.
Zarzut że gdyby grał CHEMIK.... - to mnie też na tej imprezie by nie było - były w tym czasie inne.
Obraża Pan a nie zwraca uwagę i robi dziurę w całym.
A jak wygra drużyna APN cały NETTO minimundial - to wtedy będzie wydarzenia - i wtedy na 100% o tym napiszę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej