Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rekrutacja do przedszkola  (Przeczytany 15847 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 20, 2017, 11:13:21 »
Bosman znajdź mi opiekunkę która za te 500+ zaopiekuje się dzieckiem od poniedziałku do piątku przez 8 godzin i to z wyżywieniem. Chłopie myśl to nic nie boli.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 20, 2017, 12:38:12 »
Ale dlaczego zwracas się do bosmana, on nie wymyślił i wprowadza ustawa oświatową, to pomysł zalewskiej do nie i do pisu się zgłoś bo to ich była decyzja o sześciolatkach. Albo niech rafalska Doda ci do tych 500+
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 20, 2017, 14:39:22 »
A Ty polak piszesz aby pisać?  Przeczytaj jego wypowiedź. Widać nie masz dzieci, które są w wieku przedszkolnym. Generalnie mam to w d..e kto co podpisał, dla mnie się liczy aby moje dziecko poszło do przedszkola.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 20, 2017, 15:23:15 »
Wiesz ja nie mam dzieci w wieku przedszkolnym, i nie mam takiego problemu. Jak moje dzieci chodziły to nie było problemów, bo nikt nie zmienia w kółko zasad obowiązujących w MEN,  a nawet jak się władza zmieniała to usprawniała, a nie przewracał wszystkiego do góry nogami. Ty możesz mieć  to w dupie, ale samorząd nie może i musi teraz głowic co z czym i jak, ktoś musi na tym stracić, jak nie ty ktoś inny. A 500+ to dostaliście na dziecko wiec dołóż i znajdź opiekunkę, i jak widac z jednej strony wam dali a z drugiej zabiorą, od tak polityka.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 20, 2017, 15:45:14 »
RPzpl: może jak Benny dostał te 500+ to zamiast dokładać do opiekunki, niech dołoży trochę więcej i przedszkole sobie wybuduje. 

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 20, 2017, 15:54:16 »
Taaa, uwielbiam takie gadki że dostałem 500+, ale jak dostawaliscie mieszkania to było cacy. Dlaczego ja mam dokładać do czegoś co jest obowiązkiem jaki państwo powinno zapewnić, Ty psioczysz na temat bułek w innym temacie to jak miałbyś 3letnie dziecko to byś ch..mi rzucał na lewo i prawo.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 20, 2017, 18:41:17 »
Beny, głupoty gadasz i tyle, nie gadaj że potrzebujesz opieki nad dzieckiem przez cały miesiąc. Pracujesz na zmiany jak większość z nas, da radę pogodzić jedno z drugim. Nie dostałem mieszkania, mam na nie kredyt. Wcześniej pracowałem na 4 BOP i było jeszcze gorzej z tym by posiedzieć z dzieckiem albo załatwić przedszkole. W kwestii przedszkoli niewiele się zmieniło co roku jest to samo, nie było 500+ i też był problem. Poza tym zawsze pozostaje mama, teściowa, babcia, dziadek, kolezanka która też ma dziecko i może posiedzieć z 3 latkiem, to nie jest wielki problem, chyba że nie dajesz sobie rady z dzieckiem i chcesz go podrzucić do przedszkola na 8 godzin i niech się martwią za publiczne pieniądze nie ??

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 20, 2017, 18:52:49 »
No i widzisz tu się mylisz, nie jestem z Polic. Rodzice i tak pracują, mam 9 letnia córkę, która jak to opisujesz nie miała problemu z dostaniem do przedszkola. Pieprzysz głupoty z tą opiekunka spójrz na ceny ile chcą za opiekę na godzinę to się wypowiedź. Mam znajomych ale nie takich którzy siedzą w domu tylko pracują. Jak miałeś na kogo liczyć to jesteś szczesciarzem. Ja nie mam na kogo i liczę na to że ludzie którym place podatki dopilnuja abym mógł płacić te podatki. Zresztą nie masz tego problemu to co ja z Tobą będę tu pisał. Najlepiej być super doradca jeżeli bezpośrednio sytuacja nie dotyka.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 20, 2017, 19:17:57 »
masz rację sytuacja mnie nie dotyka. Ale po pierwsze bierzesz zwrot podatku za dziecko, masz dwoje a to już spora kasa, do tego 500+ na drugie dziecko czyli 6000 zł rocznie, do tego zwolnienia jak dziecko zachoruje, masz 4 dni wolnego, tak więc opiekunki potrzebował byś ewentualnie na ranki i popołudniówki na kilka godzin. jeśli opiekunka bierze 10 zł za godzinę a przychodziłaby max 10 razy w tygodniu na kilka godzin to i tak jesteś na plusie.  a za rok dziecko już pójdzie do przedszkola, rok da się przemęczyć. do tego 26 dni płatnego urlopu więc jak pisałeś nie masz problemu z braniem urlopu to kilka dni w miesiącu by posiedzieć z dzieckiem nie zrobi Ci problemu.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 20, 2017, 19:45:41 »
No widzę że Ty znasz moja sytuację finansową lepiej niż ja bo nie wiedziałem, że mam 500 na drugie.  Poza tym nie wiem jak u Ciebie z matma ale z godzin na którą bym ją potrzebował bez brania urlopu bo w wakacje opiekunki też potrzebują wolnego wychodzi dużo więcej niż te 500+ o którym mówisz, ale tak jak pisałem wcześniej nie mam zamiaru Ci nic udowadniać bo wiesz lepiej nawet to jaka jest moja sytuacja finansowa. Ciekawi mnie jedynie czy też tak frywolnie byś podchodził do sytuacji jak to Twoje dziecko miało by iść do przedszkola.
Dalej będę się wypowiadał tylko jak coś będę wiedział na temat rekrutacji bo tego temat dotyczy a nie mojej sytuacji finansowej, o której go..o wiesz.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 20, 2017, 20:03:06 »
to dobrze że Cię uświadomiłem że masz na drugie dziecko 500 zł z moich podatków. nie wiem jaka jest Twoja sytuacja i gówno mnie ona obchodzi.
Rób jak uważasz jak nie uważałeś jak robiłeś.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 20, 2017, 20:25:24 »
Ty cwaniaczku takie teksty to Ty sobie do kolegów wal. Dobrze ze uważali jak Ciebie robili chojraczku. Brak Ci konkretnego argumentu i spiesz tekstami jak dziecko z gimnazjum.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 20, 2017, 20:33:38 »
nie brak mi argumentu, argumenty wypisałem wcześniej. Nie jestem żadnych "chojraczkiem" . Masz problem to staraj się go rozwiązać zamiast wylewać żale na forum. Najlepiej ubolewać zamiast działać.
Poza tym miałeś już nie pisać, dopóki nie dowiesz się czegoś na temat rekrutacji, to może się dowiaduj zamiast siedzieć bezczynnie przed komputerem.
Tak uważali jak robili. A do gimnazjum nie miałem przyjemności chodzić.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 20, 2017, 21:35:58 »
Każde dziecko powinno mieć taka sama szanse na przedszkole. Czy oboje rodziców pracuje, czy nie. Jak można iść do pracy, gdy nie ma sie przedszkola zagwarantowanego. Dziecko lepiej będzie się rozwijać wśród rówieśników niż z niania. Powinno mieć kontakt z rówieśnikami. Ja tez z niecierpliwością czekam na rekrutacje i wyniki. Moi rodzice i teście  pracują, mój mąż nie pracuje w Polsce, jestem tu praktycznie sama. Znajomi także pracują i maja swoje dzieci, wstydu bym nie miała, gdybym jeszcze miała prosić o pilnowanie mojego. Sytuacja z przedszkolami jest tragiczna i niesprawiedliwa.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rekrutacja do przedszkola
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 20, 2017, 21:50:38 »
sytuacja jest tragiczna ale jest tak od kilku lat, to nic nowego.