Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Bez mojej zgody instalują się programy  (Przeczytany 3305 razy)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Bez mojej zgody instalują się programy
« dnia: Maja 26, 2017, 08:53:47 »
Hej, ostatnio na moim windowsie 10 zauważyłem pewnien problem, co jakiś czas instalują mi się programy, głównie są to o dziwo tylko przeglądarki (chrome i firefox) ale nie ma ich w ogole na liście do odinstalowania. Usuwam więc same skróty i po kilku dniach znowu wracają.
Próbowałem różne sposoby, windows deffender, aplikacja do usuwania złośliwego oprogramowania, a nawet komercyjna wersje Avasta i na nic to się zdało. Ktoś wie jak to usunąć? Nie chce zadnej innej przeglądarki, Edge jest dla mnie najlepszy.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Bez mojej zgody instalują się programy
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 26, 2017, 17:30:01 »
CC cleaner i adwcleaner na początek.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bez mojej zgody instalują się programy
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 28, 2017, 17:02:53 »
CC Cleaner posiadam i czyszczę rejestr na bieżąco. Spróbowałem z tym adwcleaner, był spokój jeden dzień i znowu dziadostwo wskoczyło.

Offline Masterblaster

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Bez mojej zgody instalują się programy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 01, 2017, 13:16:34 »
Czyszczenie rejestru, to nie wszystko. To jak sprzątanie, po jakimś czasie znowu trzeba posprzątać. W CC cleaner otwórz zakładkę narzędzia - autostart i tam powyłączaj podejrzane programy (Windows, zaplanowane zadania). Sprawdź też wpisy w zakładce - przeglądaj dodatki -  i powyłączaj.
Potem przejrzyj listę zainstalowanych programów (odinstaluj programy).
Na koniec czyszczenie rejestru i sprzątanie CC.
ADW powinien też wykazać jaki syf się instaluje.
Zwracaj uwagę podczas instalacji programów i odznaczaj dodatkowe funkcje typu "coś tam browser... etc"
Pozdrawiam.