Inne tematy > Motoryzacja

Gdzie wynająć samochód?

(1/2) > >>

imarek21:
Słuchajcie, gdzie w niedalekich okolicach można wypożyczyć samochód? Siostra przylatuje na święta z zagranicy i będzie chciała trochę pojeździć poodwiedzać rodzinę i znajomych. Prosiła, żebym się zorientował w ofertach. Myślę, że wynajęcie będzie góra na tydzień. Gdzie warto się rozejrzeć w Policach, Szczecinie i ewentualnie bliskich okolicach? Najbardziej liczy się to, żeby dało się wypożyczyć w okresie świąt.

Siwy1:
Ooooo ktoś robi badanie rynku a w zasadzie zainteresowania tego rodzaju usługą w Policach i okolicy ; )
A więc do rzeczy... wydaje mi się  że  w Policach nie będzie zbytu na taką działalność. Zapewne już wygooglałeś i wiesz ze w Szczecinie jest kilka wypożyczalni ceny są różne w zależności od klasy auta.  Police to za mały rynek zbytu. Pozdrów siostrę ; D

m8z:
na lotnisku

sartina:
Fakt, ja tam wszędzie jeżdżę głownie pociągami przewozów regionalnych jak się da, a nie wiem czy nie taniej zapłacić za taksówkę na miejscu niż za wynajem auta

JedynyTomek:
Przypinam się do wątku. Nie jeden z nas zza miedzy chce wrócić na holidaya i tu powstaje odwieczny problem- jak i gdzie wynająć auto najlepiej lokalnie??? Osobiście pomysłów nie posiadam...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej