Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ubrania w rozm. XXL  (Przeczytany 4071 razy)

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Ubrania w rozm. XXL
« dnia: Października 24, 2016, 18:47:45 »
Macie podobnie jak ja poczucie tego, że w Policach brakuje sklepu z odzieżą dla Pań w rozmiarze XXL i większym?
Osobiście jeśli znajdę coś na miarę prawdziwego 5XL to ubrania są jak by to powiedzieć ... babciowe. Nie ubliżając przy tym babciom :)
Są po prostu koszmarne, nie modne i jeśli młoda dziewczyna ma się w coś ubrać to jest problem.
Zbliża mi się Komunia dziecka i nie mam pojęcia gdzie szukać czegoś fajnego do ubrania w rozmiarze jak ja to nazywam - namiotowym. Nie wiem. Może już tak się zniechęciłam po drodze, że obecnie nie widzę "szerszej" oferty.
A jak wy to widzicie?
Może macie jakieś pomysły, sprawdzone sklepy w Policach i Szczecinie, a może sprzedaż wysyłkowa?


Aha. No i nie pytam i nie żalę się po to aby znalazły się teraz damy i dżentelmeni, którzy zaczną szydzić i sobie używać jak to trzeba mniej żreć i się ruszać żeby zmieścić się w kieckę.


Chodzi mi o to żeby sobie jakoś podpowiedzieć, pomóc znaleźć odpowiedni sklep... pogadać tak po babsku. Jak duży z dużym :)
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline dosyta

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Ubrania w rozm. XXL
« Odpowiedź #1 dnia: Października 24, 2016, 21:57:36 »
Eleganckie i dobre gatunkowo ubrania kupisz w sklepie na Wróbla koło pizzeri. Jakby nie było rozmiaru, to Panie zawsze doradzą. Cichy są super, ale ceny zaporowe. Mimo wszystko warto, zwłaszcza na taką okazję.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: Ubrania w rozm. XXL
« Odpowiedź #2 dnia: Października 26, 2016, 13:04:38 »
Dla pań szukających wizytowych ubrań na komunie rada jeszcze jest dużo czasu.Kwiecień marzec będą nowe kreacje po co kupować obecne.Teraz u producentów czas na kurtki ,płaszcze .Po nowym roku zaczynają  produkcje nową .Sklepy Teresa na  Bankowej w nowym bloku i ryneczek pod 1 mają większe rozmiary.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Ubrania w rozm. XXL
« Odpowiedź #3 dnia: Października 27, 2016, 18:08:18 »
Z całym szacunkiem dla właścicielki sklepów Teresa, ale widocznie rzecz gustu albo hurtowni. Nie wiem. Kilka razy próbowałam tam kupić sukienkę. Niestety fasony tych kiecek odpowiadały najczęściej starszym Paniom. No ale tak jak mówię, rzecz gustu. Możliwe też, że trafiłam w chwili kiedy część fajniejsza została wyprzedana.
Wiadomym jest, że szuka się czegoś odpowiedniego do figury. W takich rozmiarach to raczej by coś ukryć a nie pokazać. mi osobiście brakuje prostej, skromnej sukienki w kształcie trapezu. Zasłania brzuchol :)
Bluzki na Bankowej też raczej były babciowe hmmm...
No dobra, to było dawno. Zajrzę. No i skorzystam z rady poczekania z tym jakiś czas bo faktycznie jest go jeszcze sporo. 
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2016, 18:11:36 wysłana przez NIKA »
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt