Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie kupujecie owoce i warzywa dla niemowlaka.  (Przeczytany 13730 razy)

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Gdzie kupujecie owoce i warzywa dla niemowlaka.
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 08, 2014, 20:28:43 »
Pan wujek dobra rada chciał zabłysnąć, ale nie wyszło  :rotfl:
Uwielbiam ludzi co wymądrzają się, chcą wrzucić swoje trzy grosze nawet w tematy o których nie mają zielonego pojęcia. Panu ,, Gerberkowi,, już podziękujemy  :safe:

Radzę troszeczkę poczytać, wiedzy nabyć nim będzie się na forach publicznych zgrywać eksperta w żywieniu niemowląt. Tu o Gerberkach http://mamowanie.pl/gerber-naga-prawda/.
Minimum wiedzy nie zaszkodzi. Nie wiara w reklamy i to co w tvnie powiedzą tylko myślenie samodzielne  :ble:

Offline Anja-d-m

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupujecie owoce i warzywa dla niemowlaka.
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 28, 2014, 11:47:13 »
Toja mnie też interesuje ten temat.. 'wiejskie zycie' na przyjaźni.. z tym że nie można tam wjechać z wózkiem bo są schody.. ostatnio też coś na Piłsudskiego otworzyli (okolice coccodrillo, 4F) zastanawiam się czy tam nie kupić marchewki, ziemniaka itp. marchewki widziałam ze są takie 'powykrzywiane' takie jak właśnie z ogródka babci która mieszka na wsi ;)
Jeżeli chodzi o ryneczkowe warzywa.. to one są chyba z hurtowni szczecińskich i czy nie są pryskane? watpię..
Teraz nikt chyba nie zaświadczy ze nie pryskał swoich warzyw w ogródku.. znam osoby które chodują kurki i karmią te kurki jakimiś chemicznymi paszami.. baaardzo ciężko jest znaleźć coś zdrowego..

Offline kamula

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Gdzie kupujecie owoce i warzywa dla niemowlaka.
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 05, 2017, 17:50:26 »
Ja mam w sezonie swoje z ogrodu i sadu. Dzięki temu zawsze wiem co daje dziecku.