Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: kościół - ogólne dyskusje  (Przeczytany 198205 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwca 21, 2019, 17:47:53 »
Jeszcze inni tłuką swoje dzieci i straszą piekłem
 

Bzdury wypisujesz, dziś dzieci mają dobrą ochronę prawną przed przemocą, a patologia będzie się zdarzała zawsze.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwca 22, 2019, 08:27:34 »
Fakt - mają , co nie zminia faktu że za złe zachowanie są straszone piekłem. Indoktrynacja, pranie małych główek od najmłodszych lat, straszenie niwidzialnym potworem. Dziękuję, postoję i popatrze jak tresujecie swoje dzieci. Ja swoje w świat chcę wypuścić z wolną głową od jakichkolwiek guseł
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwca 22, 2019, 08:50:08 »
Dziękuję, postoję i popatrze jak tresujecie swoje dzieci.

Obrażasz non stop. Wychowuj jak chcesz swoje dzieci, nic komu do tego, tak samo, jak tobie nic do tego jak inni wychowują swoje pociechy.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwca 22, 2019, 09:13:51 »
Spoko. Może się trochę zagalopowałem niechcący. Luz
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwca 25, 2019, 21:40:19 »
Dzisiaj rada miasta Szczecina udzieliła kk 99% bonifikaty na działki miejskie przy ulicy Kingi 3. Wartość nieruchomości 1.500.000 PLN.
Sprzedali (chociaż właściwej użyć słowa oddali) za 3.500 PLN.


[ciach!] - nóż w kieszeni się otwiera.


#czarnaośmiornica
#poznajokupanta
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwca 29, 2019, 11:13:34 »
W wojsku polskim, policji, straży granicznej i innych służbach mundurowych jest zatrudnionych jako kapelani ponad pół tysiąca eparchów katolickich. Są jak pleśń, podlegają biskupą, a nie dowódcą jednostek. Obowiązek ich zatrudniania i opłacania przez MON wynika z konkordatu. Pensje tych eparchów są oficerskie i sięgają 16k PLN miesięcznie. Jak bardzo są to uposażenia wyssane z dupy, zobrazuje może ich zestawienie:
- szeregowiec 3.6k - 4.2k
- podporucznik 5.2k
- kapitan 5.6k
- major 6.2 k






- generałowie 10k - 16 k




Kapelani - bez żadnych warunków otrzymują oficerskie i generalskie szarże i odpowiednie dla nich uposażenia. Na swoje kadluby zakładają polskie mundury, ale nie podlegają bezwględnie polskim przełożonym wwojskowym. Po pensje i emeryturę oczywiście do MON - tak nas urządził konkordat.


Tak na szybko:
500 kapelanów × 16 k x 12 miesięcy = ??? ?


Ktoś może pamięta jaki był wynik WOŚP w tym roku i co można za te pieniądze kupić?


#poznajokupanta




Do pełnego obrazu należy dodać całą rzeszę sukienkowych, paradujących po szpitalach i innych domach opieki. Uposażenie takiego kościelnego czarownika jest (lekko licząc) 2x większe niż siostry oddziałowej













« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2019, 11:23:55 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #171 dnia: Lipca 05, 2019, 21:58:37 »
https://www.wykop.pl/link/5032677

Ktoś jest mi w stanie logicznie wytłumaczyć co tu się właśnie odj... odwaliło. XD

Nie no, oni tak na serio? Bo chyba jednak ktoś za bardzo popłynął.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #172 dnia: Lipca 06, 2019, 08:11:28 »
Tu nikt Ci tego nie wytłumaczy. Tu ludzie wierzą i przyjmują za pewnik to co ksiądz z ambony głosi.


A odpowiedź jest prosta - kk mentalnie tkwi w sredniowieczu
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #173 dnia: Lipca 06, 2019, 11:50:44 »
https://www.wykop.pl/link/5032677

Ktoś jest mi w stanie logicznie wytłumaczyć co tu się właśnie odj... odwaliło. XD

Nie no, oni tak na serio? Bo chyba jednak ktoś za bardzo popłynął.

Akurat sam dokument "katalog dobrych praktyk" jest rigczowy. Konstytuuje wiele zasad, czy wręcz zakazów w kontaktach duchownych z niepełnoletnimi (vide części E, F i G dokumentu). Co do nieszczęsnego załącznika, to nie bardzo rozumiem jego sens, bo nie bardzo widzę, jak coś takiego miałoby być stosowane.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #174 dnia: Lipca 07, 2019, 10:46:05 »
150 lat temu kk sprzeciwiał się wyzwoleniu niewolników
100 lat temu kk sprzeciwiał się prawu kobiet do głosowania
od 50 lat kk walczy z prawami osób LGBT




Nie walczy tylko z głodem, zacofaniem, biedą i tyranami na świecie, za to cały czas rości sobie prawo do nieomylności
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #175 dnia: Lipca 07, 2019, 14:52:13 »
prawo do nieomylności

Ale wiesz, że ta słynna "nieomylność" papieża dotyczy bardzo nielicznych treści wygłoszonych przez niego ex cathedra z wyraźnym zaznaczeniem o korzystaniu z tego przywileju? Franciszek chyba nie skorzystał z niego ani razu podczas swojego pontyfikatu. Nie przypominam sobie, aby korzystał z nauczania ex cathedra Benedykt XVI. Z tego co pamiętam, to Jan Paweł II ogłosił dwa dokumenty w tym trybie - jedną encyklikę i jeden list apostolski. Tak że to by było na tyle z tą słynną nieomylnością ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #176 dnia: Lipca 08, 2019, 07:00:12 »
??? Bardziej chodziło mi o ich jedyny i słuszny patent na życie, który często tak ochoczo głoszą z ambon.




I rozumiem, że pozostałe fakty które przytoczyłem już tak bardzo w oczy Ciebie nie rażą?


Nie przyjmuje odpowiedzi, że to było dawno i kk wyciągnął wnioski
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #177 dnia: Lipca 08, 2019, 19:40:56 »
Bardziej chodziło mi o ich jedyny i słuszny patent na życie, który często tak ochoczo głoszą z ambon.

Tu akurat ciężko mówić o nieomylności kogokolwiek :).

I rozumiem, że pozostałe fakty które przytoczyłem już tak bardzo w oczy Ciebie nie rażą?


Nie przyjmuje odpowiedzi, że to było dawno i kk wyciągnął wnioski

A masz jakieś oficjalne dokumenty na te tematy? Bo ja osobiście żadnego nie znam. Dobrze wiesz, że jak coś jest jednym z fundamentów życia społecznego/gospodarki - a czymś takim było niewolnictwo, to bardzo ciężko coś z tym zrobić. Dziś też by się trochę takich tematów "nie do ruszenia" się znalazło. Jeśli chodzi o prawa głosu, to patrząc na wyniki współczesnych wyborów, to ograniczenie dostępu do głosowania (niekoniecznie akurat tylko kobietom) mogłoby być słusznym rozwiązaniem :P.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #178 dnia: Lipca 09, 2019, 07:16:30 »
A masz jakieś oficjalne dokumenty na istnienie Boga? Takie niepoważalne, żeby nawet taki antychryst jak ja, uwierzył. Możemy się tak licytować do bólu.


Niewolnictwo - może i nie było łatwo, ale to właśnie kk ze swoim hasłem ""miłuj bliźniego swego" powinien być prekursorem takich zmian, a już w szczególności nie powinien przykładać ręki do tego procederu.


Prawo do głosu - aż qwa tego nie skomentuje


Co z brataniem z tyranami - doskonałym przykładem ze kk chodzi tylko i wyłącznie o władzę i pieniądze jest sojusz z faszystami w niemczech
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #179 dnia: Lipca 09, 2019, 08:44:52 »
Dapol - chodzaca krynica madrosci, nieskazitelna osobowosc, swietszy od Boga, najmadrzejszy, nieomylny, nigdy nie popelnil bledow, byc moze prorok, chodzacy ideal normalnie. Kup sobie duza paczke snickersow. Moze pomoze...
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2019, 08:50:13 wysłana przez DEtonator »