Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: kościół - ogólne dyskusje  (Przeczytany 198231 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 11, 2019, 12:09:56 »
Jeszcze raz. Powiem powoli - nie mam nic do waszej wspólnoty, nie interesują mnie wasze modły, tańce przy ogniskach, czy inne rzeczy które tam robicie.
Potrafisz porozmawiać spokojnie o sprawach związanych ze swoją wiarą? Jeżeli nie, to będziesz się musiał albo tego nauczyć, albo do tego przyzwyczaić, że coraz więcej ludzi będzie poruszało ten temat
Mam gorącą nadzieję, że to właśnie Biedroń uświadomi Polaków ile ich kosztuje utrzymanie kk.



wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 11, 2019, 13:04:46 »
Ciekawe, czy za nierobow w kryminale tez sie wezmie, bo na to tez idzie masa pieniedzy, no ale o tym przeciez nie wypada wspominac. Do tego dolozy kazdej polskiej rodzinie "nachodzce" do utrzymania, zezwoli parom homo na adopcje dzieci. Ogolnie mowiac bedzie "miodzio". Witaj "nowoczesna" Europo.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 21, 2019, 07:44:49 »
Przewrócili w Gdańsku pomnik pedofila jankowskiego
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 22, 2019, 05:43:22 »
A masz jakiś dowód poza jednym reportażem nieboszczki Aksamit, że był pedofilem?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 22, 2019, 06:41:28 »
Dowód? Ty tak na serio? Nie bądź niepoważny.
BTW - jak tam zdrowie biskupa, który wymodlił sobie chorobę, bo nie miał odwagi z Franciszkiem stanąć oko w oko? Lepiej już się czuje?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 22, 2019, 09:54:20 »
Widzę, że należysz do zwolenników przekonania, że jak coś jest wydrukowane to na pewno musi to być doniesienie prawdziwe. Poza jednym reportażem nieżyjącej pani Aksamit w "Dużym Formacie" nie ma żadnych innych materiałów dowodowych. Są opinie, mniemania, plotki, ktoś "coś" słyszał itd. Jest też wrzawa medialna. Wybacz, ale dla mnie, zawodowego dziennikarza, to za mało. Uprawdopodobnić można niemal każdą informację, jeśli tylko mieści się w racjonalnych ramach. Oskarżyć, o cokolwiek, też można każdego. A zwłaszcza osoby zmarłe, które nie mogą się bronić.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 22, 2019, 15:15:59 »
Bez urazy, ale Ty w większe cuda dajesz wiare na słowo
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 23, 2019, 11:42:50 »
Mam do Ciebie pytanie. Czy dla obrony swojej prawdy, którą tak uporczywie wyrażasz, gotów byłbyś poświęcić własne życie? Bo prawdę wiary taką ofiarą potwierdziły (i nadal potwierdzają) setki tysięcy chrześcijan. Trochę trudno wątpić w świadectwo ludzi, którzy dobrowolnie umierali, aby potwierdzić: widziałem! Zaczerpnięty z greki łaciński termin "martyr" znaczy męczennik, a zarazem świadek.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 23, 2019, 12:48:01 »
Jedyne za co oddałbym życie, to swoje dzieci i rodzice. Wszystko inne to chu... i z pewnością nie jest warte mojego życia - poprzez poglądy z jakimi się utożsamiam, a kończąc na oddaniu życia za ojczyznę.
A już wogóle umieranie w imię wiary to dla mnie kosmos.


Taki mały offtopic wtrące - podobno mamy mieć nowe święto narodowe - 14.04 każdego roku mamy świętować chrzest Polski.
Tak tylko przypomnę iż w wyniku tego chrztu dziesiątki tysiące Polan, podwładnych mieszka I, nie zgadzających się na narzucenie im wiary, straciło życie.
Zatem będzie to święto na cześć ludobujstwa
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 23, 2019, 15:26:10 »
Jedyne za co oddałbym życie, to swoje dzieci i rodzice. Wszystko inne to chu... i z pewnością nie jest warte mojego życia - poprzez poglądy z jakimi się utożsamiam, a kończąc na oddaniu życia za ojczyznę.
A już wogóle umieranie w imię wiary to dla mnie kosmos.
Dlatego trudno się nam porozumieć.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #100 dnia: Lutego 23, 2019, 16:06:00 »
Wcale nie musimy się ze sobą zgadzać. Dyskutuje mi się z Tobą całkiem przyjemnie.
Co do tych tysięcy, ktorych wymieniłeś, którzy oddali swoje życie w imię swojej wiary - do pełnego obrazu dodaj setki tysięcy pomordowanych w imię Twojego Boga
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #101 dnia: Lutego 23, 2019, 21:46:11 »
Mnie również (to o dyskusji). Zauważ jednak, że choć masz rację pisząc o zamordowanych, nie ma to związku z prawdą - nieprawdą samego przekazu wiary. Co najwyżej jest obrazem ludzkiej natury.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #102 dnia: Lutego 24, 2019, 14:39:23 »
Coś tam można podciągnąć pod tą prawdę/nieprawdę przekazu wiary - wszak Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #103 dnia: Lutego 24, 2019, 23:45:24 »
Owszem, tak było, tylko pomnij na skutki grzechu pierworodnego.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #104 dnia: Lutego 27, 2019, 15:26:01 »
Około 40% Polaków ma świadomość, że 500+ jest finansowane z ich podatków. Spora część z nas żyje w przekonaniu, że to PiS dał.


Po upadku komuny, mieliśmy 30 lat na naukę zasad ekonomi. Zamiast tego  woleliśmy nauczać katechezy.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!