Police i okolice > Trudne tematy

kościół - ogólne dyskusje

(1/99) > >>

dapol:
wyszedłem z inicjatywą na przeciw moderatorom/administratorom forum (Kuba), aby nie musieli więcej prostować forumowiczów, że piszą posty w nieodpowiednim temacie.
http://biznes.newsweek.pl/jak-zarabia-kosciol-i-jaki-jest-jego-majatek-,artykuly,383709,1.html

jojo:
Ale jaja!!! Anty-kościelny dapol zakłada temat "kościół - ogólne dyskusje". Co to jest? Obawiam się, że jutro Afgan2404 założy temat "Donald Tusk - życie i twórczość". Co ten Kościół ci tak dapol zaszkodził? W dzieciństwie nie przyjęli cie na ministranta, czy jakaś katechetka dała ci kosza? Nie myślałeś, żeby pojechać na zlot czytelników "Fakty i Mity" - tam dałbyś sobie upust swojej fobii, może nawet do spółki z tym idiotą co klęczał przed banerem Dudy.
To, że ja nienawidzę komuchów nie jest równoznaczne z tym, że będę zakładał tu temat "polska lewica - z Millerem czy bez?". Mam ich głęboko w poszanowaniu i nie muszę się o nich cały czas wypowiadać tak jak dapol o Kościele, który mija szerokim łukiem.

dapol:

--- Cytat: jojo w Kwietnia 12, 2016, 20:48:29 ---Co ten Kościół ci tak dapol zaszkodził?
--- Koniec cytatu ---
a co to już mi nie wolno założyć tematu????

--- Cytat: jojo w Kwietnia 12, 2016, 20:48:29 ---To, że ja nienawidzę komuchów nie jest równoznaczne z tym, że będę zakładał tu temat "polska lewica - z Millerem czy bez?"
--- Koniec cytatu ---
masz kaprys - to sobie załóż

--- Cytat: jojo w Kwietnia 12, 2016, 20:48:29 ---Co ten Kościół ci tak dapol zaszkodził?
--- Koniec cytatu ---
ja tylko staram się pokazać jego dwulicowość i zakłamanie

--- Cytat: jojo w Kwietnia 12, 2016, 20:48:29 ---W dzieciństwie nie przyjęli cie na ministranta
--- Koniec cytatu ---
nigdy nie starałem się o tą durną funkcję. za bardzo bałem się tego co może mnie spotkać ze strony księży

--- Cytat: jojo w Kwietnia 12, 2016, 20:48:29 ---zy jakaś katechetka dała ci kosza?
--- Koniec cytatu ---
na religię przestałem chodzić w 4 klasie podstawówki - to jest chyba jeszcze wiek, w którym zakochujesz się w rówieśnicach, a nie w "starych" babach

Kuba:
Ale dapol mam nadzieję, że wiesz, że tytuł wątku sugeruje, że chciałbyś porozmawiać o stylach architektonicznych? :)

dapol:
Kuba, można i tak. i prawdę mówiąc budowle kościelne (kościoły) w szczególności te stare, bo te nowe to odpał na maksa, są przepiękne. tylko jak macie potrzebę (katolicy) wznoszenia i budowania tych budowli, to byłoby miło gdybyście to robili za swoje - nie za państwowe. czy jehowym, babtystą, zielonoświątkowcom państwo pomaga tak jak katolikom? a i jeszcze buddyści. w czym wasza religia jest lepsza/wyższa nad innymi? w położeniu geograficznym?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej