Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim  (Przeczytany 8086 razy)

Offline Nayebany

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
[Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim
« dnia: Kwietnia 11, 2016, 21:59:12 »
W Krakowie obywatele złożyli projekt do Budżetu Obywatelskiego aby zlikwidować parking dla urzędników. W Policach też mamy duże problemy z parkingami (szczególnie na Okulickiego i Mieszka I/Piaskowa). Myślę, że taka likwidacja parkingu dla urzędników będzie niezłym pstryczkiem w nos! Niech w końcu przestaną wskazywać na spółdzielnie i zrobią coś dla mieszkańców.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 11, 2016, 22:17:28 »
jestem za!!!! ale włodek i tak parkuje pod samymi bocznymi drzwiami - kiedyś było foto i audycja na ten temat na stronie i antenie  radia szczecin, ale gangster nic sobie z togo nie zrobił i obeszło się echem - kto włodarzowi zabroni  :P .
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: [Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 11, 2016, 23:58:31 »
Jakieś dwa-trzy lata temu, wspólnie z Michałem Rajewskim zawnioskowaliśmy, aby część tego parkingu przy Urzędzie Miejskim wydzielić i oznaczyć tabliczkami "Parking dla interesantów".
To zostało zrobione.
Na miejscach najbliżej wejścia do urzędu nie parkują jego pracownicy, a interesanci mają gdzie postawić swoje auto.
Czy zawsze jest tam wolne miejsce? Tego nie wiem.
Ale zwykle, gdy przyjeżdżam do Urzędu, są tam wolne miejsca.

 

Offline jacek.wilczek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 05, 2016, 09:33:14 »
Panie Grzegorzu i to jest ok wiem że przynajmniej ktoś próbuje mnie (mieszkańca/petenta)  szanować.

Ale spróbujcie zaparkować pod Powiatowym, tabliczki z nr rejestracyjnymi same koperty....
byłem załatwić sprawy w urzędzie komunikacyjnym - oczywiście samochodem - nie dało się znaleźć miejsca większość miejsca dla urzędników - zastanawiam się dla kogo jest ten urząd dla mieszkańców ZPL czy też dal urzędników !!!!

--
Jacek

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: [Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 05, 2016, 10:02:27 »
Ja jakoś nigdy nie miałem problemów z zaparkowaniem tam.  Nie powiem, jest tam sporo miejsc porezerwowanych ale mimo to i tak jest wiele miejsc parkingowych. A po za tym po drugiej stronie ulicy jest wielki parking.  Więc ja nie widzę tam problemu.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 05, 2016, 10:06:56 »
W Krakowie obywatele złożyli projekt do Budżetu Obywatelskiego aby zlikwidować parking dla urzędników. W Policach też mamy duże problemy z parkingami (szczególnie na Okulickiego i Mieszka I/Piaskowa). Myślę, że taka likwidacja parkingu dla urzędników będzie niezłym pstryczkiem w nos! Niech w końcu przestaną wskazywać na spółdzielnie i zrobią coś dla mieszkańców.
Niestety wasyl wraz z towarzystwem wzajemnej adoracji nie może budować parkingów dla spółdzielców na ich terenach.Może natomiast budować parkingi dla urzędników za pieniądze spółdzielców - odpis z PITu dla gmin.To jest chore bowiem znaczna część tych pieniędzy jest kierowana np na dotacje do remontów zasobów ZGKiM.
jestem gorszego sortu

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 05, 2016, 15:02:08 »
A po za tym po drugiej stronie ulicy jest wielki parking.  Więc ja nie widzę tam problemu.
Ale przyjeżdżasz do urzędu, a nie na cmentarz.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: [Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 05, 2016, 18:06:32 »
Pracownicy,jeśli już muszą koniecznie dojeżdżać z osiedla autami powinni je parkować właśnie na dużym parkingu po drugiej stronie ulicy. Parking pod starostwem powinien być tylko i wyłącznie dla petentów.
Na razie nie ma podpisu......

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 05, 2016, 18:26:25 »
No ale oni przyjeżdżają do pracy nie na cmentarz  ;D więc chyba mogą stawiać pod swoim miejscem pracy 8)

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: [Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 05, 2016, 19:03:57 »
Tak,ale często petenci muszą zostawiać swoje pojazdy pod cmentarzem właśnie,bo pod urzędem brak miejsc. A też nie przyjechali na cmentarz ;) .

Na razie nie ma podpisu......

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: [Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 05, 2016, 19:13:42 »
No faktycznie korona komuś z głowy spadnie jak przejdzie 20 m więcej.  Może jeszcze byście chcieli do urzędu autem wjeżdżać bo do urzędu przyjechaliscie a nie na parking. Idąc tym tokiem to i przystanek autobusowy powinien być na samym wejściu do urzędu?

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 05, 2016, 19:18:09 »
Może jeszcze byście chcieli do urzędu autem wjeżdżać
Miałoby to w sumie sens biorąc pod uwagę, że jest tam wydział komunikacji :D

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 05, 2016, 19:20:30 »
No ale oni przyjeżdżają do pracy nie na cmentarz   więc chyba mogą stawiać pod swoim miejscem pracy
To tak jak z parkingami przy ZCHPolice. Coraz więcej miejsc z rezerwacją. Bo ktoś musi mieć parking dla siebie, żeby nie szukać miejsca wolnego tak jak to robi reszta "hołoty".