Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Android 5.1  (Przeczytany 3474 razy)

Offline gazik

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Android 5.1
« dnia: Października 14, 2015, 20:42:30 »
Witam.

Czy orientuje się ktoś w tym systemie operacyjnym?

Posiadam telefon Sony Xperia M2 i ostatnio zaktualizowałem system z 4.4 do 5.1... i się porobiło.

Co do samego systemu nie mam zastrzeżeń, ale poznikało mi kilka aplikacji - w tym płatne - i zastanawiam się gdzie je mogę znaleść/przywrócić... bo tu zaczyna się najlepsza część - gdy wchodzę do Google Sklep, to te aplikacje są dostępne w moim telefonie i poprzez sklep mogę je otworzyć... Help. Dziękuję!

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Android 5.1
« Odpowiedź #1 dnia: Października 15, 2015, 11:17:52 »

Offline AURECO

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Android 5.1
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 05, 2016, 01:43:25 »
Witam,

Odkopię - dla kogoś może być przydatne.  :)

Każdy telefon z systemem Android posiada tzw. "app drawer" (siatka aplikacji). Jest to po prostu ekran, gdzie się przewija aplikacje. Jeśli tam nie ma aplikacji, najwidoczniej została ukryta przez tzw. launcher (program obsługujący ekrany główne i siatkę aplikacji). Wystarczy spojrzeć, czy w siatce aplikacji nie ma opcji ukrywania aplikacji - większość launcherów (także tych od producenta) ją posiada. Jeśli jej nie możesz znaleźć, wejdź w Ustawienia --> Aplikacje --> znajdź aplikację, która pełni funkcję launchera (np. "Ekran główny", "TouchWiz") --> Wybierz ją i wyczyść jej dane.

Poza tym po takiej dużej aktualizacji polecam zgrać dane na komputer i wyczyścić kompletnie telefon, usuwając dane, by uzyskać najlepszą możliwość wydajność i stabilność.

Pozdrawiam,
Paweł
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2016, 01:44:57 wysłana przez AURECO »
I was feeling ill a few months back , feeling cold and bitter , so i took my xperia z2 , opened real racing 3 and kept it on my neck , i was cured the next day , now i recomend the Snapdragon heat treatment to everyone :D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Android 5.1
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 06, 2016, 20:33:56 »
uzyskać najlepszą możliwość wydajność i stabilność.

Czegoś takiego nie da się uzyskać na Lolipopie. ;)

Najgorszy Android ever.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln