Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.  (Przeczytany 39819 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 06, 2016, 15:20:27 »
Władza po prostu zdecydowała, czego chcą mieszkańcy. To już taka zielona gryfowa tradycja się robi.
nie ważne jak i nie ważne w jakim stylu - byleby wbić szpile gryfowi. żygasz żółcią wykidajło. problem z nieprzemyślaną ustawą pisu mają nie tylko gryfici, ale ogromna większość ( jak nie wszystkie) władze samorządowe w polsce.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 08, 2016, 09:21:40 »
Kolejny raz się przekonuję, że dyskusja z anonimami to strata czasu.
Gdybyś rzeczywiście miał dziecko sześcioletnie, to byś wiedział, że rozwiązanie Gryfa oznacza więcej dzieci w pierwszych klasach - "bo i tak są w szkole", bo "jak je teraz przyjmą, to już w tej szkole zostaną"... Ale z ilości piany wnoszę, że walczysz o miejsce dla trzylatka.
Tak, problem mają wszystkie samorządy. Tylko że jedne próbują je rozwiązać w sposób najlepszy dla mieszkańców, a inne - w sposób najlepszy dla władzy. U nas na dodatek tak naprawdę wcale problemu sześciolatków nie rozwiązują. Za rok będziemy dokładnie w tym samym miejscu.
Przemyśl to sobie. No chyba że nieformalna koalicja Gryfa i PO jest już faktem - wtedy nie myśl, bo Ci zaszkodzi. Pa!
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline politycznie podejrzany

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 08, 2016, 10:55:40 »
Tylko że jedne próbują je rozwiązać w sposób najlepszy dla mieszkańców, a inne - w sposób najlepszy dla władzy.
To jest właśnie "postawa służby", słynne hasło Gryfa z kampanii wyborczej (było też coś chyba jeszcze o "kompetencji").
"Politycznie podejrzani. Wy nie jesteście podejrzani, wy jesteście winni przestępstw politycznych!.... Oto dlaczego potrzebna jest praca oświatowa, ten żołnierz nie tylko nie zrozumiał swojej winy, ale jeszcze ma do tego poczucie krzywdy".

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 08, 2016, 11:49:04 »
to jakie rozwiązania proponujecie. oczywiście przy podstawowym założeniu - przedszkole nie jest z gumy i nie pomieści zarówno 3 jak i 6 latków.

Post Merge: Lutego 08, 2016, 17:43:29
Ale z ilości piany wnoszę, że walczysz o miejsce dla trzylatka.
jak chcesz zobaczyć jak bardzo się mylisz zapraszam na priv. z chęcią pochwalę się tobie moją 5 letnią córką, która już nie może się doczekać szkoły :-)
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2016, 17:43:29 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pa-pa1

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 18, 2016, 17:32:40 »
Witam

Mam pytanie odnośnie dzieci, które jednak nie idą do I klasy. Czy to oznacza, że do jutra tj. 19.02.2016r. należy złożyć wniosek o kontynuację edukacji przedszkolnej ?

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 18, 2016, 21:51:59 »
Tak, do jutra należy składać deklaracje o chęci kontynuacji edukacji przedszkolnej dziecka.

Offline michu78-78

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 19, 2016, 09:55:54 »
Tak, do jutra należy składać deklaracje o chęci kontynuacji edukacji przedszkolnej dziecka.
Panie Grzegorzu czy te deklaracje dotyczą dzieci 6 letnich? Gdzie ma odbywać sie ta kontynuacja edukacji przedszkolnej ?

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 19, 2016, 11:29:48 »
Matko jak kręcą, ciagle coś zmieniaja bez sensu. I znowu 3 latki przymusowo z mamusiami beda musiały siedzieć rok dłużej w domu...

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 19, 2016, 12:33:08 »
Wybaczcie Państwo ale nie mogę i nie chcę udzielać informacji w tych sprawach, bo nie znam dokładnie tych procedur i obawiam się, że mogę przez pomyłkę wprowadzić kogoś w błąd.

Jeżeli ktoś potrzebuje dodatkowych informacji zawsze można zapytać w przedszkolu, względnie zadzwonić do Wydziału Oświaty w Urzędzie Gminy 43 11 806.

« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2016, 12:35:55 wysłana przez grzegorz.ufniarz »

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 19, 2016, 13:42:42 »
Przykro patrzeć, jak rozgrywki polityczne powodują problemy zwykłych ludzi. Sam kończyłem 8 klasową podstawówkę i chodziłem do 4 letniego przedszkola.  Bo wtedy wszyscy do przedszkola mogli się załapać. Cóż teraz? Jako ojciec dwojga dzieci nie wiem czy mój syn pójdzie niedługo do gimnazjum czy wydłużą mu podstawówkę. Z córką nie wiadomo czy pójdzie do szkoły ze 2 czy 3 lata. Żeby dostać się do przedszkola (nawet tego bez sześciolatków) to dostaje się punkty: za niepełną rodzinę, za niepełnosprawność, za pomoc z opieki społecznej. A co z dziećmi z pełnych rodzin, którzy mieszkają razem, razem wychowują dzieci. Tutaj punktów nie ma. Horror. Od samego mieszania herbata nie będzie słodka. Ale nasi rządzący uwielbiają mącić.
Ludzie chcą spokojnie zaplanować swoje życie. Co z tymi emigrantami, którzy siedzą na przykład w UK i chcą wrócić ze swoimi dziećmi do kraju na rozpoczęcie ich edukacji szkolnej. Nie wiedzą czy wracać za rok, za dwa?
A zmienianie teraz podstawówek i gimnazjów przez PiS tylko dlatego, że PO jest za inną opcją jest niczym innym jak graniem naszymi dziećmi.
Na pohybel czarnym i czerwonym, niebieskim i pomarańczowym. Na pohybel wszystkim.   
Przestańcie się ciągle zajmować aborcja i Tupolewem. Dajcie normalnie żyć.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 19, 2016, 13:58:08 »
Matko jak kręcą, ciagle coś zmieniaja bez sensu. I znowu 3 latki przymusowo z mamusiami beda musiały siedzieć rok dłużej w domu...
Oh  no !!!

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 19, 2016, 19:26:50 »
Matko jak kręcą, ciagle coś zmieniaja bez sensu. I znowu 3 latki przymusowo z mamusiami beda musiały siedzieć rok dłużej w domu...
Oh  no !!!

Nie bardzo wiem jak zrozumieć Twoją odpowiedź. Jeżeli się śmiejesz z wypowiedzi planeta to widać nie masz dzieci w tym wieku i nie wiesz jaki to jest problem dla rodziców.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 19, 2016, 20:00:14 »
no w tym wieku nie mam, na szczęście. zawsze są rodzice , teściowie już nie gadaj że to taki wielki problem.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 19, 2016, 21:38:02 »
Heineken kiedyś rodzice i teściowie wcześniej odchodzili na emeryturę, więc było u kogo zostawić pociechy. Jeżeli masz inaczej to tylko pozazdrościć.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: 6 latki do zerówek w szkołach podstawowych.
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 19, 2016, 21:45:26 »
Są rodzice którzy pracują od 7 do 15 więc uwierz jest to problem jak cholera.