Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Internet domowy z Plusa (Cyfrowy Polsat)  (Przeczytany 3961 razy)

Offline gnusmas123

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Internet domowy z Plusa (Cyfrowy Polsat)
« dnia: Stycznia 01, 2016, 21:27:46 »
Witam:
Ma może ktoś z was internet domowy z Plusa pytanie jaką macie przepustowość ??

Offline salomon

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: Internet domowy z Plusa (Cyfrowy Polsat)
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 02, 2016, 09:15:59 »
Właśnie zrobiony pomiar downl-13mb , up - 5mb ,ping 56, ale zwróć uwagę na zapis w umowie że mogą znacznie spowolnić prędkość po przekroczeniu jakiejś nieokreślonej ilości danych, . Ale u mnie było to po przekroczeniu około 100gb, a w następnych miesiącach było to już 80gb. Jak ktoś niewiele ściąga danych to nie ma problemu ,ale przy dwóch nastolatkach to jest tyle co nic. Po 2tyg praktycznie NET przestawał działać. Za stanów się dobrze nad tym zanim podpiszesz umowę

Offline piotrekpl

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Internet domowy z Plusa (Cyfrowy Polsat)
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 02, 2016, 20:51:56 »
LTE bez limitu nie dziala po 60-70GB. Pierwszy miesiąc jest wszystko ładnie.
Test przed chwilą  .

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Internet domowy z Plusa (Cyfrowy Polsat)
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 03, 2016, 13:25:12 »
Jeśli chcecie mobilny LTE to na Policach polecam Playa (chociaż doszły mnie słuchy, że też potrafi mulić, pozdro Ważniak ;p). Niemniej jednak u mnie na mieście wyciąga stałe 20-40Mbps. Przy połączeniu z nadajnikiem znajdującym się na ZCH potrafi na luzie udźwignąć max czyli koło 70Mbps.

Cena za "no limit" (faktycznie ok 100GB, potem jest lejek) to 45zł/mies. I to bez żadnych umów i lojalek (w umowie to samo za 89zł, także tego).

http://play.pl/uslugi/pok-miesiac-bez-limitu/

Starter do nabycia w każdym salonie.

P.S. Da się też mieć no limit w LTE za 3-5zł miesięcznie, ale z tym już ciutkę więcej zabawy jest.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Internet domowy z Plusa (Cyfrowy Polsat)
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 03, 2016, 14:14:26 »
Jeśli chcecie mobilny LTE to na Policach polecam Playa (chociaż doszły mnie słuchy, że też potrafi mulić, pozdro Ważniak ;p)
Pozdro, musiałem zerwać umowę, bo używać się tego nie dało w okolicach Piaskowej/Zamenhofa. Na uboczu miasta nieco lepiej (do 25Mbps), ale jednak nie polecam ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Internet domowy z Plusa (Cyfrowy Polsat)
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 04, 2016, 12:15:16 »
Zrobiłem pomiary. Nadajnik ZCH:





I na mieście







Oczywiście to net mobilny więc prędkości mogą się zmieniać. Ale w 99% mam stałe 20-30.


O dziwo w Szczecinie w mojej lokalizacji bywa tak, że LTE potrafi wyciągać max 0,2-0,5Mbps i to godzinami. Jak mam stałe 3-5 to się cieszę. A wystarczy, że wyjdę na dwór i już potrafi utrzymać nawet koło 10Mbps.


Ale jak na internet za 3zł/mies. to nie narzekam. :P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln