Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: PZPR Police  (Przeczytany 14014 razy)

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
PZPR Police
« dnia: Grudnia 19, 2015, 00:15:57 »
Przypadkiem trafiłem na stronę ''Police bez cenzury '' i jest tam kilka nazwisk które mnie zszokowały. Szczególnie mojej matematyczki z białej, która była najlepszą nauczycielką jaką w życiu miałem. No i pan Wiesław.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 19, 2015, 16:04:44 »
i teraz rozumiem ,że niebieską pigułką ,wymazujesz to czego cię nauczyła, a dla pana Wiesława co przewidziałeś?

piotrzpl

  • Gość
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 19, 2015, 17:28:31 »
peter tez chodziłem do białej i wiedziałem  ze 99% profesorów to członkowie PZPR, i nie mam żadnemu z nich nic do zarzucenia, to ze byli członkami partii nie wpłynęło na obniżeniu poziomu nauczania,,, porostu takie czasy,  wiec nie wiem w czym mas problem, nie szukaj sensacji tam gdzie jej nie ma, i zachowujesz się jak pisowcy,,,

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 20, 2015, 06:41:59 »
piotrzpl. Uogólniasz. I to jest problem. 99% mówisz? Tzn, że wszyscy byli w PZPR? Może i byli z różnych względów. Ale wyżej wspomniani byli odpowiednio członkiem egzekutywy i sekretarzem ideologicznym. Te funkcje pełnili ideowcy, zasłużeni dla ówczesnego systemu. Powodu do chwały im to dziś nie przynosi.

Offline Panu

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 20, 2015, 09:42:05 »
Powodu do chwały im to dziś nie przynosi.

Czyżby?  bardzo dobrze im się żyje, do tego  przekazały pałeczkę resortowym dzieciom. 

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 20, 2015, 19:31:21 »
peter tez chodziłem do białej i wiedziałem  ze 99% profesorów to członkowie PZPR, i nie mam żadnemu z nich nic do zarzucenia, to ze byli członkami partii nie wpłynęło na obniżeniu poziomu nauczania,,, porostu takie czasy,  wiec nie wiem w czym mas problem, nie szukaj sensacji tam gdzie jej nie ma, i zachowujesz się jak pisowcy,,,

Nauczyciel powinien być wzorem do naśladowania i przestrzegać zasad moralnych. Cały czas myślałem że w czasach komuny osoba ta działała w opozycji. Po upadku komuny działała zaś w Unii Wolności. Pana Wiesława widziałem dziś w kablówce w czapce świętego mikołaja a co z dziadkiem mrozem ?

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 22, 2015, 17:34:21 »
Ogólnie to można potępić każdego kto miał legitymację PZPR. Jak spojrzeć dokładniej, na każdy przypadek indywidualnie....chyba jest bardziej kolorowo niż się niektórym wydaje. Nie mam wiedzy ani prawa by kogoś potępiać po etykiecie, zwłaszcza ,że nawet tych czasów nie pamiętam. Tak łatwo oceniać kogoś bez podania konkretów, wstrzemięźliwość zalecam młodszym użytkownikom...

piotrzpl

  • Gość
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 22, 2015, 17:58:09 »
Nauczyciel powinien być wzorem do naśladowania i przestrzegać zasad moralnych
powiem tak peter, jak sądzę nie pamiętasz czasów tak zwanej komuny, ja tak w tamtych czasy dla nich była ważna partia i wielu z nich wierzyło w to co partia głosiła jak dziś wielu wierzy w to co głos pis,,,

Cały czas myślałem że w czasach komuny osoba ta działała w opozycji
no wiesz musieli być i tacy i tacy jak by wszyscy działali w opozycji, to by nie miał ta opozycja sensu

Po upadku komuny działała zaś w Unii Wolności.
wielu "wielkich" polityków krajowych działało w unii wolności, członkowie wywodzili się z opozycji,,,

Pana Wiesława widziałem dziś w kablówce w czapce świętego mikołaja a co z dziadkiem mrozem ?
nic w tym nie widzę złego i tem były komunista i ten opozycjonista na równi maj prawo obchodzenia świąt, a gorsi są ludzie pokroju  prokuratora Piotrowskiego (prokurator PZPR obecnie PiS-owiec)                       
                  
                  
                     
                     
                     
                        [/quote]

Offline Laszlo.Bodi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 18, 2016, 15:09:08 »
Czy to prawda, źe w 1989 i 1990 roku byli masowo zwalniani przewodniczący wydziałowych organizacji PZPR w ZCh Police?
Czy to prawda, źe była taka czystka?
Kto za to odpowiada personalnie?
Kołbasklwo-Krosno-Police

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 19, 2016, 02:39:07 »
piotrzpl. Uogólniasz. I to jest problem. 99% mówisz? Tzn, że wszyscy byli w PZPR? Może i byli z różnych względów.

No, taki np. poseł Piotrowicz - były prokurator (za komuny) - "oskarżał, pomagał i bronił chłopaków z Solidarności", których przesłuchiwał. Taki przynajmniej jest przekaz medialny. I dziś za zasługi dzierży ważną funkcję w sejmie!
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Laszlo.Bodi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 21, 2016, 19:30:43 »
Tak Pan Poseł tak pomagał tym przesłuchiwanym z Solidarności, jak temu księdzu z południa Polski. Chciał umoźyć przeciwko księdzu śledztwo, ale inny prokurator nie pozwolił.
Kołbasklwo-Krosno-Police

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 23, 2016, 14:20:17 »
Tak Pan Poseł tak pomagał tym przesłuchiwanym z Solidarności, jak temu księdzu z południa Polski. Chciał umoźyć przeciwko księdzu śledztwo, ale inny prokurator nie pozwolił.
Oj tam, oj tam - skąd wiesz? Przecież było mnóstwo zakamuflowanych "zwolenników". Dzisiaj mają po 20 lat...
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2016, 14:23:30 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 23, 2016, 15:03:15 »
Czy to prawda, źe w 1989 i 1990 roku byli masowo zwalniani przewodniczący wydziałowych organizacji PZPR w ZCh Police?
Czy to prawda, źe była taka czystka?
Kto za to odpowiada personalnie?

Jajcarz z Ciebie, ale powiem Ci, że dopiero 27 lat później może uda się coś z tymi frajerami zrobić:

"Do końca roku prawie 500 funkcjonariuszy policji, który rozpoczynali swoją służbę w MO, a pełnią obecnie funkcje kierownicze w policji, powinno stracić stanowiska – zapowiedział dziś w Poznaniu wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński"

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-zielinski-500-policjantow-straci-kierownicze-stanowiska/f3z6y2

W Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego jeszcze w tym roku pracowało 300 funkcjonariuszy, którzy służbę zaczynali w SB - dowiedział się portal tvn24.pl. Rząd chce się ich pozbyć. Jednocześnie zamierza im obniżyć przyszłe emerytury. Niższe świadczenia mają dostawać bowiem wszyscy byli policjanci czy agenci ABW i AW, którzy choć dzień pracowali dla PRL-owskich służb. To w sumie ok. 30 tys. osób.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sb-emerytury-projekt-ustawy-obnizka-rent-i-emerytur,694089.html

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 29, 2016, 10:28:27 »
Cytat: Laszlo.Bodi w Listopad 18, 2016, 15:09:08
Czy to prawda, źe w 1989 i 1990 roku byli masowo zwalniani przewodniczący wydziałowych organizacji PZPR w ZCh Police?
Czy to prawda, źe była taka czystka?
Kto za to odpowiada personalnie?

Jajcarz z Ciebie, ale powiem Ci, że dopiero 27 lat później może uda się coś z tymi frajerami zrobić:

"Do końca roku prawie 500 funkcjonariuszy policji, który rozpoczynali swoją służbę w MO, a pełnią obecnie funkcje kierownicze w policji, powinno stracić stanowiska – zapowiedział dziś w Poznaniu wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński
Następni w kolejce będą byli sekretarze PZPR pracujacy w instytucjach rzadowych i samorządowych,bo przecież nie mogą miec lepiej niż sprzątaczki a potem w kolejce staną szeregowi członkowie PZPR z wyłączeniem towarzyszy towarzysza prezesa nawet ci którzy pracują u notarusza dudy.Zemsta kaczystowskich mścicieli musi się dokonać a potem będzie się uruchamiać na początek obozy reedukacyjne,następnie obozy pracy i w końcu obozy koncentracyjne. To zasługa tych wszystkich którym nie smakowała letnia woda w kranie.
jestem gorszego sortu

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: PZPR Police
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 06, 2016, 18:54:28 »
na razie wyszli na ulice i protestują rasowi SB-cy bo chcą im obniżyć emeryturę do 2000
.. i nawet nikt ich nie pałuje.