Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Konsultacje społeczne w sprawie opłat za odpady komunalne.  (Przeczytany 39985 razy)

Offline sehn

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Konsultacje społeczne w sprawie opłat za odpady komunalne.
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 15, 2016, 11:49:21 »
Ulga jest dla całej rodziny wielodzietnej i jak dziecko uczy się dalej to przy 3 dzieci obowiązuje do 25 rż. jeśli dziecko się uczy.
500+ natomiast jest tylko do roku i ani jednego miesiąca więcej. Ja mam małe dzieci to dopóki rząd czegoś nie zmieni to 2x 500 zł będę dostawał jeszcze długo. Ale mam kuzyna, który ma 7 letnie dziecko i 17,5 letnie bliźniaki. A więc za pół roku nie dostanie ani złotówki mimo, że dzieci są bardzo zdolne, w wieku 19 lat skończą szkołę średnią i zamierzają studiować. Jednak rząd uznał, że 18 latek uczący się i będący na utrzymaniu rodziców nie obciąża budżetu domowego. A może tu chodzi o to żeby młodzież nie kształciła się????
Program 500 + nie jest przymusowy, więc jeśli w swym geniuszu odkryłeś, że to misterny plan rządu aby dzieci Twojego kuzyna dalej się nie kształciły to poradź mu aby do tego programu nie przystępował, zobacz ile będzie z tego korzyści:więcej zostanie pieniędzy w budżecie państwa, dzieci Twojego kuzyna podejmą dalszą edukację no i Ty będziesz miał satysfakcję, że nie dałeś się zwieść rządowi i wykazałeś czujność...

Offline karol

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Konsultacje społeczne w sprawie opłat za odpady komunalne.
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 19, 2016, 21:29:51 »
Program 500 + nie jest przymusowy, więc jeśli w swym geniuszu odkryłeś, że to misterny plan rządu aby dzieci Twojego kuzyna dalej się nie kształciły to poradź mu aby do tego programu nie przystępował, zobacz ile będzie z tego korzyści:więcej zostanie pieniędzy w budżecie państwa, dzieci Twojego kuzyna podejmą dalszą edukację no i Ty będziesz miał satysfakcję, że nie dałeś się zwieść rządowi i wykazałeś czujność...

Tylko ignorant pisze takie brednie !!!!!!