Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
 • Strona główna
 • Szukaj
  •  
 • Zaloguj się
  • Nazwa użytkownika: Hasło:
   Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: 3 Noc Wszystkich Świętych w parafii pw. św. Kazimierza  (Przeczytany 3172 razy)

Offline św. Kazimierz

 • Bywalec
 • **
 • Wiadomości: 25
  • Zobacz profil
  • http://www.kazimierz.police.info.pl
3 Noc Wszystkich Świętych w parafii pw. św. Kazimierza
« dnia: Października 28, 2015, 16:33:32 »
31 października, w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych, parafia pw. św. Kazimierza w Policach już po raz trzeci zaprasza na Noc Wszystkich Świętych. Tradycyjnie impreza jest podzielona na 3 części - każda z nich skierowana jest do różnych grup wiekowych.


1. Korowód i Bal Wszystkich Świętych:
Bal Wszystkich Świętych to impreza skierowana przede wszystkim do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Rozpocznie się on o godz. 16:45 Korowodem ulicami Polic - zbiórka na placu kościelnym. Organizatorzy proszą, aby wziąć ze sobą, instrumenty muzyczne, latarki albo lampiony.

Po powrocie Korowodu rozpocznie się w Sali Kasetonowej Domu Parafialnego Bal Wszystkich Świętych, wszystkie dzieci są gorąco zachęcane do przebrania się za świętego, czy też anioła. Za najlepsze stroje przewidziane są nagrody!

Podczas imprezy zaplanowany jest słodki poczęstunek, dlatego bardzo Organizatorzy proszą Rodziców o wsparcie poprzez przyniesienie domowych wypieków :) .
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/925174107518938/

2. Holy Party
O godz. 20:00 (tego samego dnia co Bal Wszystkich Świętych!) Organizatorzy zapraszają do Sali Kasetonowej Domu Parafialnego młodzież gimnazjalną (chociaż 6-klasiści oraz młodzież ponadgimnazjalna również są jak najbardziej mile widziani) na imprezę pt. Holy Party. Nie zabraknie na niej muzyki rozrywkowej, tańca, zabawy, a także dyskusji. Zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/898322356919807/
3. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.
Od godz. 22:30 zaproszone są osoby z wszystkich grup wiekowych do Kaplicy Miłosierdzia Bożego w parafii pw. św. Kazimierza w Policach na czuwanie przed uroczystością Wszystkich Świętych i adorację Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie, o północy, zostanie odprawiona Msza św. Mile widziani są zarówno parafianie, ale także inni mieszkańcy Polic z różnych grup wiekowych!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1400101010006357/
Oficjalny profil parafii. Wszelkie pytania można kierować do nas na PW :)

Strona: www.kazimierz.police.info.pl
Facebook: www.facebook.com/parafia.sw.kazimierza.police
Portal informacyjny: http://swiadomi-chrystusa.pl