Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868205 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1995 dnia: Kwietnia 29, 2020, 13:33:12 »
Za to co PiS zrobił teraz z Państwową Komisją Wyborczą - (zniszczona i poniżona całkowicie) - bo wybory organizuje bezprawnie polityk Sasin, człowiek o zerowym dla mnie zaufaniu - jeśli chodzi o jego bezstronność,
- za druk kart mimo braku ustaw - kolejne bezprawie, - za złamanie tajności wyborów (nr pesel w kopercie obok karty z oddanym głosem),
- za złamanie równości wyborów - gdzie zagłosują bezdomni i osoby zamieszkale nie pod adresem zameldowania,
- za ujawnienie spisu wyborców z adresem i nr pesel nieuprawnionej poczcie polskiej (złamanie RODO), - - - za narażenie listonoszy, wyborców i członków pisowskich gminnych komisji wyborczych (gminne komisje tez bezprawne), - za pogarde dla ludzi i nie liczenie się z przepisami prawa PiS naprawde powinno sie nazywać : " Bezprawie i Niesprawiedliwość".


Takiej propagandy jak w TVP 1, 2 i 3 nie było nawet za komuny. Ten sam język i manipulacje informacjami.
Wyborcy to widzą.


Czy Pan Sasin poniesie odpowiedzialność karną, jeśli ktoś w wyniku głosowania się zarazi?!!!


Ja udziału w takich pseudowyborach nie wezne.
Nasuwa sie pytanie - dlaczego posłowie i radni PiS widząc co się dzieje - nie wypisują się z tej partii?


Brawo dla Marszałka Senatu. Szacunek.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2020, 13:36:35 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline ewjp

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1996 dnia: Kwietnia 29, 2020, 17:08:51 »
Ja proponuje nie głosować na PIS skoro tam są sami żli ludzie, bo gdyby wybory miało przeprowadzić P.O to by było wszystko ok ciekawe tylko czy koperty które dostawał marszałek senatu nie były zarażone? ale w TVN-nie o tym nie mówią

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1997 dnia: Kwietnia 29, 2020, 17:54:07 »
gdyby wybory miało przeprowadzić P.O to by było wszystko ok

ewjp - od kiedy to PO czy inna partia przeprowadza wybory?
Wybory wg Konstytucji RP przeprowadza niezależna, bezoartyjna Państwowa Komisja Wyborcza, a nie Sasin partyjny aparatczyk, do którego mam zerowe zaufanie.
O jakich kopertach Marszałka prof. GRODXKIEGO m9wisz? Mimo tylu bezpardonowych oskarżeń, mimo przesłuchiwań przez prokurature i ABW pacjentów Marszałka z przed kilkunastu lat - nie ma jak dotąd ani jednego dowodu na łapówke.
Dlaczego pacjęci ze Zdunowa są przesłuchiwani - mimo  tajemnicy lekarskiej i przedawnienia po 10 latach?!
Kolejne bezprawie?
Dlaczego do tej pory nic nie udowodnuono Panu Marszałkowi?!

Każdy Marszalek z PO byłby tak samo szykanowany.
Postawa Marszałka Grodzkiego pokazuje, że jest nadzieja na wolną Polskę. Że PiS z woli wyborców odejdzie na śmietnik historii.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2020, 17:58:16 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1998 dnia: Kwietnia 29, 2020, 18:05:55 »
Postawa Marszałka Grodzkiego pokazuje, że jest nadzieja na wolną Polskę.

Chyba za pieniądze w kopertach. Ten człowiek w ogóle nie powinien się znaleźć w tym miejscu. Szpital w Zdunowie za jego rządów był prawie jak prywatna klinika, zapłacisz, zostaniesz otoczony opieką, oczywiście adekwatną do zapłaconej sumy. Kiedyś się w tym szpitalu postawiłem, powiedziałem, że nikomu nic nie będę płacił. Największemu wrogowi nie życzę takiego pobytu. Ten człowiek powinien myć samochody albo zamiatać ulice, a nie być najważniejszą osobą w Senacie. Dla mnie jest to porażka polskiego systemu, zakłamanie budowane na naiwności ludzi, którzy teraz takie osoby uważają za walczących o wolną Polskę. Oni walczą to fakt, ale nie o Polskę, a o koryto - dla siebie, by móc żyć dzięki takim naiwniakom jak Wy. 

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1999 dnia: Kwietnia 29, 2020, 20:10:17 »
Ten człowiek powinien myć samochody albo zamiatać ulice 

1) Profesor doktor habilitowany nauk medycznych ma zamiatać ulice? Gdzie Detonatorku szacunek dla nauki, dla ludzi z tytułami naukowymi wykonującymi pracę o utylitarnym charakterze???
.
2) Udowodnij tu teraz, przedstaw jednoznaczne dowody na to - kto kiedy zarządał od Ciebie pieniędzy za leczenie w Zdunowie, a nie wypisuj bajek bez pokrycia.
Po prostu udowodnij to co piszesz, nic więcej Detonatorku. Na co się leczyłeś, kto ile chciał?!
Czekamy.
Z góry dziękuję za konstruktywną odpowiedź.
Dominik Dolnoślązak

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2000 dnia: Kwietnia 29, 2020, 20:39:33 »
Detonator-. Grodzki to łapówkarz i zakałą środowiska lekarskiego, tylko jakoś nic mu nie udowodniono. Za to Karczewski jest super, każe innym pracować dla idei jak on, i kasuje za tą idę 400 tysia, i to mu udowodniono. Tu ktoś napisał że wielu członków PiS widzi to co wyprawiają ich szefowie i się nie wypisuje, odpowiedź dał kiedyś Duda" dojna krowę racz nam zwrócić panie".
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2001 dnia: Kwietnia 29, 2020, 20:49:39 »
Grodzki to łapówkarz i zakałą środowiska lekarskiego, tylko jakoś nic mu nie udowodniono.

Niestety to było w 2006 roku, poza tym wszystko się przedawniło niestety. W życiu bym nie pomyślał wtedy, że taki ktoś będzie pełnił tak ważne funkcje w państwie. Ale co się dziwić, wielu na barkach partii się wywindowało, a szczególnie przekręty z PO. Mówisz o Karczewskim? To dla mnie następny złotousty, który próbuje sprawiać tylko dobre wrażenie. Najlepsza była kłótnia między nimi dwoma o to, jak prawidłowo myć ręce. Poziom przedszkola. Założyć pieluchy i do piaskownicy. 

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2002 dnia: Kwietnia 30, 2020, 09:30:29 »
Ale jak widzę pobierasz plotki, i nic więcej a Dominik prosił o konkrety. W ten sposób można każdego obrzucić błotem, jak wiadomo, coś się zawsze przyklei. Tak działa PiS. A co do przekrętów i nepotyzmu to PiS w tym pokonał wszystkich.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2003 dnia: Kwietnia 30, 2020, 10:44:47 »
Ale jak widzę pobierasz plotki, i nic więcej a Dominik prosił o konkrety.

Przecież to są konkrety, za rządów owego pana łapówkarstwo w tym szpitalu panowało na niepojętą skalę. Brali wszyscy - od pielęgniarek, lekarzy - po samą górę. Przyznam, że o takiej patologii od tamtej pory nigdzie indziej nie słyszałem. Starsi pacjenci, szczególnie ci na emeryturze, byli przerażeni tą sytuacją. Ale fakt, to były czasy, gdzie rządził PiS z koalicjantami, służba zdrowia leżała dokładnie tak samo, jak to ma miejsce dziś. Nie sądzę jednak, by dzisiaj w Zdrojach panowało takie łapówkarstwo, jak wtedy. Jak powiada mądre przysłowie: Ryba psuje się od głowy. Coś w tym jest.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2004 dnia: Kwietnia 30, 2020, 13:55:48 »
A zgłosiłeś to ? Jak przypuszczam nie, tak jak pozostali czekałeś z oskarżeniami do momentu, aż zostanie marszałkiem senatu. Czyli twoje obecne oskarżenia są mało wiarygodne i można zaliczyć do pomówień.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2005 dnia: Kwietnia 30, 2020, 14:06:24 »
A zgłosiłeś to ?

Nie mam czasu paprać się w gównie, poza tym ja nikomu niczego nie wręczałem, widziałem tylko, jak ci, co dali w łapę byli lepiej traktowani. Fakt ten ma raczej aspekt moralny, nie prawny. I chyba tak naprawdę o to w tym wszystkim chodzi.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2006 dnia: Kwietnia 30, 2020, 17:43:34 »
 No nie wręczałeś, ale widziałeś, i nie zareagowałeś, no to, co teraz gadasz. Po drugie jak widziałeś, powinieneś też zgłosić. No tak, aspekt moralny, chyba jaja sobie robisz, może jeszcze PiS-owi o to chodzi. Dlatego zaangażował do tego prokuraturę. Powiem ci tak, wielu z nich płaciło za wizytę, tylko wyznawcy religii pisowskiej, jak wielu na tym forum, nie potrafią odróżnić, łapówki, od zapłaty za wizytę.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2007 dnia: Kwietnia 30, 2020, 17:52:10 »
Powiem ci tak, wielu z nich płaciło za wizytę, tylko wyznawcy religii pisowskiej, jak wielu na tym forum, nie potrafią odróżnić, łapówki, od zapłaty za wizytę.

Płacili za wizytę leżąc w szpitalnych salach... Jasne. Co do zgłaszania, byłem w takim stanie, że po takiej "opiece" chciałem jak najszybciej opuścić ten "szpital". Za rządów Grodzkiego panowała skrajna patologia, przeżyłem to na własnej skórze, dlatego nie dziwią mnie te zarzuty o łapówki. Szkoda, że anonimowe. Za rękę nikogo nie złapałem, zresztą po takim czasie ruszać te sprawy, szczególnie w kraju, gdzie bardzo często prawo stoi po stronie przestępców, najzwyczajniej nie ma sensu.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2008 dnia: Maja 01, 2020, 09:25:12 »
Przez 5 lat, nasz rząd doskonale sobie radził z różnego rodzaju problemami, które nam - zwykłym Polakom - zagrażały.
Doskonale poradzili sobie z atakami LGBT - wprowadzili strefy wolne od tych dewiacji. Cała fala emigrantów z Syrii - nie ma! Ileż to akaków na kk dali radę odeprzeć?
Nie ma chyba tygodnia żeby na paskach w TVP nie było informacji że nasz rząd ratuje nas przed brukselą, przed opozycją, przed unią.
To są RYCERZE i napewno nie zawiodą.


Jest tylko jeden szczegół, który wyróżnia atak covid19 od pozostałych ataków. Atak covid jest realny i prawdziwy, w przeciwieństwie do pozostałych ataków wyssanych z dupy.



wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #2009 dnia: Maja 01, 2020, 10:54:05 »
Kim naprawdę jest Andrzej Duda?
Dominik Dolnoślązak