Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 874882 razy)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1470 dnia: Lutego 01, 2017, 20:47:17 »
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/cezary-gmyz-na-tropie-kaczy%C5%84ski-nie-pi%C5%82-w%C3%B3dki-w-magdalence-a-kto-twierdzi-inaczej-ten-%C5%82%C5%BCe/ar-AAmvqPV?li=AAaGjkQ&ocid=spartandhp
To takie proste przecież- Lechu nie pił a jego bratu sfałszowali lojalkę,co nie przeszkadzało pracować przy agencie"bolku',tak długo dopóki się nie zorientował ,że pod nim ryją.Ale to już odległa przeszłość.Za nami pomyślny rok dobrej zmiany.Dzięki gangsterom z najbardziej msciwego gangu w Europie wg Normana Davisa PKB spadło z 3,9 do 2,8 i jest szansa,że nadal będzie spadać bo jak Tramp zaczął wojnę handlową z Azją to odije się to na relacjach gospodarczych z Europą .Globalny rynek ograniczy na pewno zamówienia a zapowiadany przez Trampka wzrost wydatków na zbrojenia niczego dobrego nie wróży.
jestem gorszego sortu

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1472 dnia: Lutego 02, 2017, 18:57:35 »
Broszka dzisiaj otworzyła w Gorzowie działającą od dłuższego czasu elektrownię. Przypisała pislamowi zasługi peło i PSL. Bareja w najczystszej postaci.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2017, 18:59:20 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1473 dnia: Lutego 03, 2017, 07:56:28 »
Odnośnie Kurskiego to tak się dzieje, kiedy indolenci dostają posady, które ich przerastają. Myślał, że da sobie radę, a płynie... Najprawdopodobniej tylko myślał, że zna się na telewizji, bo kiedyś go było w niej pełno.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1474 dnia: Lutego 03, 2017, 09:38:44 »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1475 dnia: Lutego 03, 2017, 10:18:42 »
Nasprowadzali szrotow z rzeszy, to nie dziw, ze te smogi teraz coraz czestsze. ;)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1477 dnia: Lutego 04, 2017, 10:29:55 »
Pislamisci odmówili przyjęcia 10 sierot z Aleppo.
Na jasnej górze niemalże codziennie wznoszą modły, częściej na kolanach niż wyprostowani, kościół drugim domem, ratują hostię, brocha całuje po rękach papieża.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1479 dnia: Lutego 10, 2017, 12:07:58 »
Może #dudapomoc im pomoże  ;D ;D ;D
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1481 dnia: Lutego 10, 2017, 14:40:21 »
Może #dudapomoc im pomoże 
Nic z tego "super prezydent" już dawno się wycofał z pomocy, nie może nic zrobić bo  rozwali system bankowy. A jak wszyscy pamiętamy w trakcie wyborów był to żaden problem, a jedynie na przeszkodzie stali politycy PO/PSL. I  co wielcy wyborcy pis-u , miało się dać a jednak nie da się, no i około 700 tys wyborców nie zagłosuje na pewno na pis, a tu niedługo wybory samorządowe
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1482 dnia: Lutego 10, 2017, 20:05:53 »
Dawno powinni wymienić Macierewicza.
Na razie sondaż jeszcze z nim z dzisiaj:

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1483 dnia: Lutego 11, 2017, 13:19:43 »
Dużo jeszcze mają tych limuzyn do rozjeba.....???
Mają rozmach sqrwy.....
Gdzie się nie spojrzeć - amatorszczyzna.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1484 dnia: Lutego 11, 2017, 15:01:09 »
Dobrze ze "broszka" nie zginęła bo zaraz by powiedzieli ze zamach i zrobili by z niej meczęnice i bohaterkę, i oczywiście chcieli by ja pochować na wawelu. No i już wiedzą ze winny był kierowca secento. Po wypadku pod Toruniem jeszcze nie doszli kto winny.  Spoko buta i arogancja sam ich wybije.
Własnie w tvn24 leci konferencja prasowa odpowiedzialni pisowców za stan rzeczy, pierwsze co to zmienia nazwę, co spowoduje usprawnienie  dziłania BOR.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2017, 15:10:59 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.