Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868500 razy)

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #780 dnia: Kwietnia 26, 2016, 11:40:28 »

   
  •            

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #781 dnia: Kwietnia 26, 2016, 11:52:20 »
A tak przy okazji naucz swojego kolege,tego wszystkowiedzacego wklejac takie duze zdjecia:)
no ja bym proponował abyście waszego kolegę nauczyli, bo nic z tego mema nie idzie odczytać, co do listy zobaczymy jak będzie długa lista pisowska i ilu trafi przed trybunał, chociaż w nepotyzmie no to w kilka miesięcy przebili wszystkich rządzących razem wzięte od czasów przemian, a na marginesie ja bierzecie memy jako argument w dyskusji no to dalsza dyskusja nie ma sensu, na memy to możecie sobie pogadać z gimbusami

Post Merge: [time]Kwiecień 26, 2016, 11:59:48 [/time]

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jacek-kurski-pilka-nozna-w-tvp-ma-wymiar-narodowy-i-patriotyczny
no odleciał chyba musiał coś wziąć minimum dopalacze bo po alkoholu takiego odlotu by nie miał, a niech jeszcze wysoko zajdą,czego im życzę jako kibić, to na pewno będzie zasługa  pis  ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2016, 12:03:45 wysłana przez piotrzpl »

Offline sehn

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #782 dnia: Kwietnia 26, 2016, 12:04:37 »
A tak przy okazji naucz swojego kolege,tego wszystkowiedzacego wklejac takie duze zdjecia:)
no ja bym proponował abyście waszego kolegę nauczyli, bo nic z tego mema nie idzie odczytać, co do listy zobaczymy jak będzie długa lista pisowska i ilu trafi przed trybunał, chociaż w nepotyzmie no to w kilka miesięcy przebili wszystkich rządzących razem wzięte od czasów przemian, a na marginesie ja bierzecie memy jako argument w dyskusji no to dalsza dyskusja nie ma sensu, na memy to możecie sobie pogadać z gimbusami

Post Merge: [time]Kwiecień 26, 2016, 11:59:48 [/time]
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jacek-kurski-pilka-nozna-w-tvp-ma-wymiar-narodowy-i-patriotyczny
no doleciał chyba musiał coś wziąć, a niech jeszcze wysoko zajdą, czego  im życzę jako kibic, to na pewno będzie zasługa  pis
a jak oceniasz nepotyzm partii miłości - infrastuktura Z.Ch. Police - transport i te sprawy?

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #783 dnia: Kwietnia 26, 2016, 12:27:36 »
widzę ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem wiec ci to wyłożę najprościej jak się da,  w każdym rządzie który rządził w tym kraju po obaleniu "komuny" czy to prawicowy, czy lewicowy, wszędzie był nepotyzm tylko oni robili to przez kilka lat, ale rząd pis to co oni robili kilka lat zrobił w tym temacie w ciągu kilku miesięcy, i tyle w tym temacie  ;) 

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #784 dnia: Kwietnia 26, 2016, 12:31:51 »


miłośnicy partii oszustów macie dar w odwracaniu kota ogonem. napisałem: "nie jestem wszechwiedzący", a piotrzpl określa mnie mianem: "wszechwiedzący".
ani to śmieszne, ani uczciwe, ale czego się można spodziewać po miłośniku po?


Offline sehn

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #785 dnia: Kwietnia 26, 2016, 12:35:18 »
widzę ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem wiec ci to wyłożę najprościej jak się da,  w każdym rządzie który rządził w tym kraju po obaleniu "komuny" czy to prawicowy, czy lewicowy, wszędzie był nepotyzm tylko oni robili to przez kilka lat, ale rząd pis to co oni robili kilka lat zrobił w tym temacie w ciągu kilku miesięcy, i tyle w tym temacie  ;) 
zrozum, że przed, "że" stawiamy "," i nie odniosłeś się do transportu w Z. Ch.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #786 dnia: Kwietnia 26, 2016, 12:38:19 »
miłośnicy partii oszustów macie dar w odwracaniu kota ogonem. napisałem: "nie jestem wszechwiedzący", a piotrzpl określa mnie mianem: "wszechwiedzący".
ani to śmieszne, ani uczciwe, ale czego się można spodziewać po miłośniku po?

Dokładnie tak Zorro !!! Już Ciebie lubię :-) Ale nie wysilaj się tu zbyt mocno, tego siedzącego betonu również tu nie przekonasz, szkoda czasu i zdrowia :-)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #787 dnia: Kwietnia 26, 2016, 12:39:58 »
i nie odniosłeś się do transportu w Z. Ch.
nie znam tematu  wiec nie będę się wymądrzał jak co niektórzy,    ;) 8)
a co do memów no to juz wyżej napisałem,

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #788 dnia: Kwietnia 26, 2016, 13:06:49 »


Dokładnie tak Zorro !!! Już Ciebie lubię :-) Ale nie wysilaj się tu zbyt mocno, tego siedzącego betonu również tu nie przekonasz, szkoda czasu i zdrowia :-)

tak, beton trudny jest do skruszenia, ale warto próbować, bo milczenie wobec lewackiej propagandy uwiarygadnia ją. forumowicze odnoszą wtedy mylne wrażenie, że istnieje tylko lewactwo. pozdrawiam i zachęcam do jak najczęstszego udziału w dyskusjach.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #789 dnia: Kwietnia 26, 2016, 13:29:38 »

Gdy wchodzę w ten temat i czytam wasze wypowiedzi to zamykam oczy i widzę mniej więcej taki obraz:




"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #790 dnia: Kwietnia 26, 2016, 16:08:17 »
Polacy to janusze Europy. My nie potrzebujemy wrogów- sami się pożremy. Podzielić po Wiśle i spokój.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #792 dnia: Kwietnia 26, 2016, 21:04:03 »
Decyzja sądu najwyższego zmiażdżyła i wdeptała w podłogę opinię ekspertów spod psiego ogana Ziobry. Jak długo pislamiści będą brnąć w swoje brednie i urojenia?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #793 dnia: Kwietnia 26, 2016, 21:08:17 »
Decyzja sądu najwyższego zmiażdżyła i wdeptała w podłogę opinię kspertów z pod psiego ogana Ziobry.

Środowisko prawnicze w Polsce to państwo w państwie, za rzucenie w sędziego tortem dostaje się karę bezwzględnego więzienia, a za zbiorowy gwałt na niepełnoletniej dziewczynie więzienie w zawiasach, tylko dlatego, że tatuś jednego ze sprawców jest prominentnym politykiem byłej koalicji PO-PSL. O innych anomaliach nie chce mi się nawet rozpisywać. ;)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #794 dnia: Kwietnia 26, 2016, 21:34:52 »
Środowisko prawnicze? Za dyskusję,  Nie mówiąc już o podwazaniu wyroków sądu najwyzszego w stanach możesz na garba przejąć 25 lat. A u nas - to jakieś grono kolesi??? Żarty
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!