Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868150 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #300 dnia: Stycznia 16, 2016, 13:42:20 »
przyjaciel orban po przyjacielsku (bez mydła) zrobił kaczora. wg reutersa inwstorzy z polski zaraz uciekną na węgry.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #301 dnia: Stycznia 16, 2016, 20:44:56 »
Dewiza PiSu -> byłeś bierny (ale wierny), teraz nadszedł czas zapłaty za partyjną wierność i będziesz kimś... Tak poza tym, nie dajcie się nabrać na .Nowoczesna, bo to dwa, lub, trzy razy większe gówno od PO ;) . Rysiek Petru powoli się wykłada ze swoimi teoriami. Spójrzcie na ich stronę, jaki go usilnie kreują na rodzynka polskiej demokracji... Przyszłość Polski należy do Was Polacy, a nie do partii politycznych!!! Trzymam kciuki za Naród Polski i Niemiecki, które w większości myślą dziś tak samo(!), jednak media z uporem maniaka próbują robić nas wszystkich debilami.... Oj będzie się działo... :P
Cuda,cuda ogłaszają."trzymam kciuki za Naród Polski i Niemiecki" - pełna gratulacja, zwłaszcza za" naród niemiecki" ,który podarował Polsce Leopardy.Aktualnie antek majsterklepka będzie tworzył Ochotniczą Armię Krajową i pewnie ma w dalszej perspektywie organizowanie defilad ku czci Powstania Warszawskiego sadowiąc ochotników na niemieckie Leopardy.To będzie naprawdę super patriotyczne wydarzenie i Pan pewnie też będzie
trzymał kcuki.Byłoby jeszcze lepiej gdyby patriotycznie zaczął Pan płacić podatki w Polsce,czyli zachować się inaczej niż rasowy patriota  Mateusz Morawiecki
który tak bardzo repolonizował bank ,którego był wiele lat prezesem ,że stał się własnością hiszpańskiej grupy Santander a wcześniej nalezał jako BZ WBK do irlandzkiego właściciela.Ten prawdziwy patriota w ramach repolonizacji tego co nadzorował wyciągnął skromne 33,5 mln złotych.Dzisiaj oznajmił urbi et orbi,że obniżenie oceny wiarygodności Polski przez standard i poor,s nie niesie za sobą żadnych negatywnych konsekwencji bo Polska jest silna gospodarczo.To jest dopiero cud.Od czasu przejęcia Polski w ruinie przez kaczystów nie minęło jeszcze nawet 100 dni a już postawili gospodarkę na nogi,przy okazji nocy cudów dewastując Trybunał Konstytucyjny,media publiczne,służbe cywilną itd.Do tego stopnia juz popsuli państwo,że zainteresowała się tematem Komisja Europejska.Na nieszczęście kaczystów to dopiero początek.Wszystkiemu winni oczywiście cykliści,wegetarianie a nie [ciach!] Waszczykowski czy nazywany przez Milera zerem pan zbyszek.Podobnie zachowuje się biało czerwona beata(biała od tapety twarz, czerwona ze stresu szyja) której w kampanii wyborczej z ust nie schodził slogan "Polska w ruinie"a w orędziu do swoich wyznawców stwierdziła,że Polska jest silnym i nowoczesnym krajem .Ciekawe jakie proszki bierze,ktoś może wie?Zorganizowane naprędce rekolekcje w Jachrance zorganizowano w obliczu paniki wobec sytuacji jaką wywołali.Buta i arogancja a przede wszystkim głupota prowadzą Polskę na manowce,czyli pomagają Putinowi i nie da się tego zaczarować.
Nie leżymy na bezludnej wyspie chociaż pewnie tchórzliwemu wodzowi tak się wydaje.Jemu tak naprawdę nie zależy na władzy.Jego celem jest kontrola nad otoczeniem.Władza a kontrola to nie to samo.Władza to kierowanie,kontrola to obsesja.Ten fecet jest napedzany obsesja i poczuciem zagrozenia,na które odpowiada kontrolą otoczenia.Co można pomyśleć o facecie,który od lat izoluje się od świata murem ochroniarzy?Czy ktoś normalny tak postępuje?
On dzieli Polaków na niewolników i wrogów.Niewolników ma w partii i wśród ciemnego luda a wrogów wyznacza.Aktualnie kolejnym  wrogiem staje się Komisja Europejska.Kto będzie następny?
.     
 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2016, 20:49:30 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #302 dnia: Stycznia 17, 2016, 18:24:43 »
Byłoby jeszcze lepiej gdyby patriotycznie zaczął Pan płacić podatki w Polsce,czyli zachować się inaczej niż rasowy patriota  Mateusz Morawiecki


Odniosę się tylko do tego, bo do reszty nie mam zamiaru. Otóż płacę podatki w Polsce, w 2015 roku lekko licząc państwo polskie miało z moich wydatków luźno licząc z 15 tys. ;)



A tego, ile mnie państwo polskie oszukało na przyszłej emeryturze, nawet nie będę liczył...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2016, 18:27:03 wysłana przez DEtonator »

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #303 dnia: Stycznia 17, 2016, 23:13:35 »
Gdyby Pani wcześniej otwierała oczy ,choćby podczas kampani wyborczej,toby Pani zauważyła,że wszystkie startujące do parlamentu ugrupowania walczyły z Platformą Obywatelską a nie z zakłamaniem PiSu

Ojjjj, to Kolega ma bardzo krótką pamięć. Nie pamiętamy  już  jak wszystkie partie startujące w wyborach  krzyczały - "wszystkie ręce na pokład w koalicji przeciwko PiS" ??? W wywiadzie Ryszarda Petru- Jestem  Lekiem na Całe Zło-  zapytany czy przystąpi do  "kordonu sanitarnego" przeciw PiS w  rozmowie z Michałem  Wilgockim 22.10.2015 16:07 , potwierdził przystąpienie. Widać było zarówno nagonkę medialną na PiS, jak i zwarcie sił niemal wszystkich ugrupowań przeciwko wygranej w wyborach partii. Proszę więc, Panie Koowalski  nie robić ludziom wody z mózgu i pisać bzdur, że ktokolwiek z PełO  walczył. Po prostu  ludzie mieli dosyć ich buty, arogancji, afer, nepotyzmu i zakłamania.
 

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #304 dnia: Stycznia 18, 2016, 12:57:05 »
Gdyby Pani wcześniej otwierała oczy ,choćby podczas kampani wyborczej,toby Pani zauważyła,że wszystkie startujące do parlamentu ugrupowania walczyły z Platformą Obywatelską a nie z zakłamaniem PiSu

Ojjjj, to Kolega ma bardzo krótką pamięć. Nie pamiętamy  już  jak wszystkie partie startujące w wyborach  krzyczały - "wszystkie ręce na pokład w koalicji przeciwko PiS" ??? W wywiadzie Ryszarda Petru- Jestem  Lekiem na Całe Zło-  zapytany czy przystąpi do  "kordonu sanitarnego" przeciw PiS w  rozmowie z Michałem  Wilgockim 22.10.2015 16:07 , potwierdził przystąpienie. Widać było zarówno nagonkę medialną na PiS, jak i zwarcie sił niemal wszystkich ugrupowań przeciwko wygranej w wyborach partii. Proszę więc, Panie Koowalski  nie robić ludziom wody z mózgu i pisać bzdur, że ktokolwiek z PełO  walczył. Po prostu  ludzie mieli dosyć ich buty, arogancji, afer, nepotyzmu i zakłamania.
 
Umiejętność czytania ze zrozumieniem jest pożądana również w internecie.KOOWALSKI ma określoną płeć widoczną w profilu.Po drugie zacytowany fragment dotyczy kampani wyborczej a nie reakcji na przejęcie władzy przez kaczystów.Wystarczyło kilkanaście tygodni aby reprezentacja ludu pracującego miast i wsi doprowadziła do spadku naszej wiarygodności w świecie biznesu i w UE.PiSowska łże elita idzie w zaparte usiłując zakłamać rzeczywistość.To dobry język dla niewolników taboretowego prezesa ,którego wyznawcom nikt nie wmówi,ze białe jest białe.Niestety ze szkodą dla niewolników prezesa w Europie mieszkają  ludzie inteligentni umiejący oddzielić ziarno od kaczystowskich plew.Kaczystowskie kłamstwa zostały ocenione negatywnie i dlatego Komisja Europejska wszczęła procedurę kontroli przestrzegania zasad obowiązujących kraje członkowskie. Zaklinanie rzeczywistości przez dudapomoc w Brukseli to tylko kabaret.Liczą się fakty a te już uderzyły Polskę po kieszeni.Na osłodę dedykuję napisany w 1949 roku wierszyk z małymi modyfikacjami.
Rewolucja - parowóz dziejów......chwała jej maszynistom!
Cóż,że wrogie wiatry wieją,chwała płonącym iskrom!
Chwała tym,co wsródognia i mrozu trwali jak polskość i dobro,
jak wcielony honor i rozum ,jak Ziobro
Parły niemieckie kolumny,paliły ogniem i miecem,
aż padły przed zapiekłym i dumnym Antonim Macierewiczem
Pędzi pociag historii,błyska stulecia semafor
Rewolucji nie trzeba glorii,potrzeba szumnych metafor
Potrzebny jest Maszynista,którym jest On
Towarzysz,wódz,socjalista Jarosław - słowo jak dzwon
Któz jak nie On,przez dziesiątki lat na dziobie okretu trwał
Dobrej zmianie przyglada sie świat bo to bitwa
Tam bezrobocie,strajki,głód.Tu praca.Natchniony traktor
Tworzy zwycięski lud.Chwała faktom!
Rewolucjo!Najlepszy Sort Polaków zapanuje nad swiatem
Cyklistom powiemy;NIE
Wegetarian wygnamy batem
jestem gorszego sortu

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #305 dnia: Stycznia 19, 2016, 20:45:13 »
Zwolennikom PiS proponuję nie odpisywać tutaj.
Szkoda czasu. Sam parę razy skrobnąłem.
Nikt tutaj, nikogo nie przekona.
Partia prawicowa rządzi i nie dziwota, że cała socjalistyczno - liberalna europa i polska, będą totalnie atakować.



piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #306 dnia: Stycznia 19, 2016, 22:23:55 »
No i nasza  pani premier zapomniała że już po wyborach i kampania się skończyła,  wystąpienie w UE niczym innym nie było,  na marginesie jest to najlepszy rząd świat,  w ciągu dwóch miesięcy potrafili z ruiny wyprowadzić kraj na dobrobyt,  rewelacja

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #307 dnia: Stycznia 19, 2016, 23:22:56 »
Powiedział specjalista politolog, chemik, a przede wszystkim szanowany polonista.

XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #308 dnia: Stycznia 19, 2016, 23:31:11 »
Podobno coś mówiła/kłamała że mamy milion uchodźców z Ukrainy. Gdzie oni są?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #309 dnia: Stycznia 19, 2016, 23:45:42 »
Ja osobiście znam 2 osoby z Ukrainy mieszkające w Szczecinie (czyli kawał drogi od granicy polsko-ukraińskiej), więc ten szacunek może być jak najbardziej prawdziwy.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #310 dnia: Stycznia 20, 2016, 00:13:06 »
Powiedział specjalista politolog, chemik, a przede wszystkim szanowany polonista.

XD
No co do polonistyki to ci coś udowodniłem,  jesteś też na czele,,,  no a jak zdążyłem zauważyć  ty fanatyk i wyznawca Religi pisowskiej,,, a jak idzie też zauważyć ty ty to fachowiec we wszystkich dziedzinach normalnie nie przeciętnie inteligentny  alfa i Omega,,, 

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #311 dnia: Stycznia 20, 2016, 01:05:56 »
od kiedy PiS jest partia prawicowa? :D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #312 dnia: Stycznia 20, 2016, 08:42:59 »
Podobno coś mówiła/kłamała że mamy milion uchodźców z Ukrainy. Gdzie oni są?

To, że ich nie widzisz nie znaczy, że ich nie ma.

No co do polonistyki to ci coś udowodniłem,  jesteś też na czele,,

No chyba nie. XD

Przeanalizujmy twój wpis:

Cytuj (zaznaczone)
No co do polonistyki to ci coś udowodniłem,  jesteś też na czele,,,  no a jak zdążyłem zauważyć  ty fanatyk i wyznawca Religi pisowskiej,,, a jak idzie też zauważyć ty ty to fachowiec we wszystkich dziedzinach normalnie nie przeciętnie inteligentny  alfa i Omega,,,

"Trzyprzecinek", co to w ogóle jest. XD Brak kropki, nowe zdanie mała literą, brak przecinka. "Religia" błędnie wielka literą, znów "trzyprzecinek", brak przecinka. "Ty ty", cokolwiek miało to znaczyć, znów "trzyprzecinek".

Poćwicz. XD

no a jak zdążyłem zauważyć  ty fanatyk i wyznawca Religi pisowskiej,,,

XDDD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #313 dnia: Stycznia 20, 2016, 12:31:53 »
"Trzyprzecinek", co to w ogóle jest.
każdy ma swój styl po których jest rozpoznawalny  pisząc na forach różnego typu,,, ty słyniesz z wymądrzania się,,, a na marginesie trzy przecinek pisze się oddzielnie, panie polonista :)


Brak kropki
Brak kropki
ale za to są trzy przecinki, niektórzy nie lubią kropek

nowe zdanie mała literą
no chyba ze jest to początkowe zdanie i po kropce, po przecinku nie piszemy z dużej litery, a widzisz ty tak kropkę ???

 
"trzyprzecinek", brak przecinka
no są trzy to chyba nawet lepiej


"Religia" błędnie wielka literą
  chciałem podnieś ważność słowa, jest to dozwolone w polskiej pisowni, i nie musi być po kropce,
 
Ty ty
normalka, raczej nie uznał bym to za błąd, sorry ale ja tak jak ty nie sprawdzam przed wysyłaniem,,,

No chyba nie. XD
oj tak nie w tym temacie ale kiedyś przeanalizowałem twój post i wyłapane błędy i nie takie jak ty tu, ale ortograficzne,,, a na marginesie musisz mnie lubić  ze tak piszesz specjalne posty na mój temat,,,

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #314 dnia: Stycznia 20, 2016, 13:41:10 »
Cytat: Regulamin
§11. Posty świadczą tylko i wyłącznie o użytkowniku, ale także o jego szacunku w stosunku do czytającego. Dlatego każdy jest zobowiązany do wyrażenia swojej myśli w sposób czytelny i logiczny. Błędy ortograficzne wpływają bardzo negatywnie na czytelność posta, co z kolei może zostać odczytane jako brak poszanowania czytelnika.


I polecam Ci piotrzpl się do tego stosować.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy