Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I  (Przeczytany 6986 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« dnia: Września 10, 2015, 10:09:41 »
Tak jak w temacie. Dostałem kartkę z informacją, że nie będą ocieplane budynki ze względu na to ze lokatorzy sie nie zgadzają. Wytłumaczcie mi bo nie jestem w stanie zrozumieć co jest złego w dociepleniu tych budynków?

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« Odpowiedź #1 dnia: Września 10, 2015, 10:41:16 »
Koszty, które muszą ponieść mieszkańcy - tzw. celowy fundusz remontowy, na którym należy zgromadzić pieniądze.

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« Odpowiedź #2 dnia: Września 11, 2015, 19:59:15 »
Koszty, które muszą ponieść mieszkańcy - tzw. celowy fundusz remontowy, na którym należy zgromadzić pieniądze.
dokładnie koszty ciepłej wody też mieszkańcy nie chcą
http://forum.police.info.pl/index.php?topic=11560.45

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« Odpowiedź #3 dnia: Września 11, 2015, 21:28:42 »
zawsze to 100 zł na kwartał w kieszeni ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2015, 21:52:35 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« Odpowiedź #4 dnia: Września 12, 2015, 20:07:16 »
Wole mieć cieplej w domu dzięki temu ocieplaniu i jakoś tez innaczej się patrzy na ten budynek. Co do cieplej wody miejskiej sie już wypowiadałem.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« Odpowiedź #5 dnia: Września 12, 2015, 20:27:46 »
Pokolenie wychowane na komunistycznym myśleniu musi po prostu wymrzeć-innej drogi do trzeźwego i logicznego myślenia nie ma.  ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline jula

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« Odpowiedź #6 dnia: Września 12, 2015, 21:12:55 »
ja nie otrzymałam żadnej kartki odnośnie ocieplenia i nikt mnie nie pytał, czy jestem za dociepleniem budynku, spytałam też sąsiadów i nikt nic nie wie na ten temat, pewnie spółdzielnia tak robi , by przepchnąć tą wodę a nie docieplenie, bo dwóch inwestycji nie udźwignie żaden lokator,  a z tego ja wole już docieplanie, oczywiście za rozsądną cenę, ale jak już pisałam spółdzielnia nie przedstawiła żadnej propozycji i pierwsze o tym słyszę.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« Odpowiedź #7 dnia: Września 13, 2015, 07:49:13 »
No my kupując mieszkanie byliśmy zapewnieni, że nie długo będzie budynek ocieplany i doprowadzona ciepła woda...

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« Odpowiedź #8 dnia: Września 14, 2015, 16:22:16 »
my kupując mieszkanie byliśmy zapewnieni, że nie długo będzie budynek ocieplany i doprowadzona ciepła woda..
Który budynek, jeśli można wiedzieć? Udało się mieszkańcom jednego budynku o dwóch numerach (5i6). Był ocieplany dwa razy.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« Odpowiedź #9 dnia: Września 14, 2015, 16:59:06 »
Udało się mieszkańcom jednego budynku o dwóch numerach (5i6). Był ocieplany dwa razy.
Tu nie ma "dzieła przypadku "  ;-) Popatrz kto tam miesza ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« Odpowiedź #10 dnia: Września 14, 2015, 17:38:46 »
Jakie to ma znaczenie który budynek. Fakt jest taki, że budynek jest nieocieplony. Jak będę miał wolne przejdę się spytać co z tym jest, że kilka osób nie wiedziało o tym że budynki mógłby być ocieplane.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« Odpowiedź #11 dnia: Września 14, 2015, 19:09:37 »
Tu nie ma "dzieła przypadku "  ;-) Popatrz kto tam miesza ;-)

Taa, zawsze wierni sobie mają cieplutko.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« Odpowiedź #12 dnia: Września 17, 2015, 17:19:58 »
Jakie to ma znaczenie który budynek. Fakt jest taki, że budynek jest nieocieplony. Jak będę miał wolne przejdę się spytać co z tym jest, że kilka osób nie wiedziało o tym że budynki mógłby być ocieplane.
Udajesz Pan naiwnego czy prowadzisz agitację w interesie dojących kasę,naszą kasę.Budynki Mieszka I 1 - 4 są ocieplone.Dodatkowe docieplenie nie wynika z żadnych technicznych przesłanek  a tylko z chęci zapewnienia znajomym królika kasy.Ostrzeżeniem ,że w tym zakresie dzieją się dziwne rzeczy była próba wyłudzenia nienależnej kasy  -  przez wykonawcę remontów na budynkach Mieszka I 3 i 4 - za niewykonane prace na kilku balkonach.Dzięki czujności jednego z członków S - ni firma musiała zwrócić wypłaconą już kasę za nie wykonane roboty.Czerwone światełko pali się nadal bowiem owa firma mimo wcześniejszej próby oszustwa dostąpiła zaszczytu kontynuowania robót remontowych na naszym osiedlu.Czy to coś Panu mówi?Czy można miec zaufanie do zarządzających S - nią,do ludzi którzy nie zauważyli oszustwa?Jakie są gwarancje ,że takich wałków nie robi się w innych miejscach? Pisze Pan,że chciałby mieć ciepłą wodę z kołchozowej kotłowni.Czy powiedziano ile będzie kosztowała? Nie!Dlaczego?  - bo to totolotek w którym rozpiętośc cen wacha się od ok.11 zł m3 do ponad 27zł/m3.Jak w takiej sytuacji podejmować  racjonalne decyzje?Do nich potrzebna jest pełna wiedza a nie hasła.A z dostępem do wiedzy jest- nie tylko zreszta w tej S - NI - duzy kłopot.Proponuję, zamiast narzekania na suwerenne decyzje współwłaścicieli zacząć ineresować się obowiązujacym prawem. 

jestem gorszego sortu

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Ocieplenie budynków na ul. Mieszka I
« Odpowiedź #13 dnia: Września 23, 2015, 11:42:13 »
Najwidoczniej udaje naiwnego. Kupując mieszkanie bylem o czymś zapewniony dlatego się pytam ludzi a nie SM dlaczego jest inaczej.