Inne tematy > Edukacja

Przedszkole Publiczne nr 5 im. Wandy Chotomskiej *opinie

(1/2) > >>

Katarzyna.J:
Witam, czy są tutaj mamy które posiadają/posiadały dzieci w tym przedszkolu? Chciałabym by się wypowiedziały szczerze na ten temat, zauważyłam u dziecka kilka niepokojących mnie faktów, dlatego proszę o opinie.

Power:

--- Cytat: Katarzyna.J w Września 09, 2015, 12:14:44 ---dlatego proszę o opinie.
--- Koniec cytatu ---

Ja oddając dziecko do wybranego przedszkola, szkoły czy innych np.: miejsc wypoczynku, kolonii, wycieczek, pielgrzymek, biur podróży lub przewoźników - zasięgam opinii dużo wcześniej... Dziwię się, że dopiero teraz to robisz... Osobiście mam bardzo dobrą opinię, o tej placówce (PP5). Wnioskuję (Twój post), że dziecko jest w maluchach lub dopiero (może starsze) po raz pierwszy w przedszkolu? Aha, a cóż to - jeśli można wiedzieć - za "niepokojące fakty", bo może my-rodzice jesteśmy przewrażliwieni? To dopiero początek roku szkolnego/przedszkolnego/żłobkowego.


--- Cytat: Katarzyna.J w Września 09, 2015, 12:14:44 ---Witam, czy są tutaj mamy...
--- Koniec cytatu ---

Hmm, mam nadzieję, że ja - jako Tata - mogłem odpisać na Twój post i się nie obrazisz... ;) :D

planeta:
Mój synek tam chodził i bylismy baaaardzo zadowoleni.

Katarzyna.J:
Dzięki, za to że uważasz mnie za osobę lekkomyślną. Oczywiście, że zanim oddałam tam dziecko szukałam opinii. Jednak w Policach mieszkam od niecałych 3 lat i nie mam zbyt wielu znajomych, zwłaszcza z dziećmi w wieku przedszkolnym. Poza tym kadra się zmienia co jakiś czas, jak wszędzie z resztą. Stąd moje pytanie.


może i jestem przewrażliwiona ale jeżeli moje dziecko budzi się w nocy z krzykiem po czym ok łada się samo po twarzy, może być niepokojące. Prawda??

bodzio:
A rozmawiałaś z wychowawczynią? Czy może zaczynasz od forum? Jeśli to pierwsze, to zapewne otrzymałaś jakąś informację o funkcjonowaniu dziecka w grupie i ewentualnych sposobach zaradzenia niepokojącym sytuacjom. Jeśli to drugie, to jest niepoważne traktowanie problemów dziecka. I nie bardzo wiem czego oczekujesz?








Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej