Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Parkowanie na Piaskowej - nowe przejście  (Przeczytany 3713 razy)

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Parkowanie na Piaskowej - nowe przejście
« dnia: Maja 24, 2015, 19:15:20 »
Hej, słuchajcie mam pytanko, jakiś czas temu na Piaskowej koło Przedszkola nr 9 zrobiono przejście dla pieszych na wzniesieniu, które przechodzi przez miejsca parkingowe (wcześniej był tu próg spowalniający i 3 miejsca parkingowe) Teraz niby dalej są tam miejsca, ale ja mam pytanko czy tam można parkować ? Logicznie rzecz ujmując na przejściu dla pieszych nie parkujemy, ale nie ma żadnego znaku, więc mam wątpliwości, chociaż widzę raz na jakiś czas, że jakieś autko tam stoi. Jeśli stoi 1 auto to nie ma problemu, ale gdyby stały tam 3 auta, to generalnie nie ma jak 'zejść' z przejścia. Jak mi się uda to załączę zdjęcia, będzie wam lepiej zrozumieć moje pytanie ;)
No więc, jak - można tam parkować?

Ps. Ja nie umiem dodać zdjęć :(.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2015, 19:17:37 wysłana przez iwonawa »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Parkowanie na Piaskowej - nowe przejście
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 24, 2015, 19:45:58 »
parkować na przejściu z pewnością nie można. a te pojedyńcze auta które tam stoją to z pewnością auta rodziców (niestety oszołomów - brak miejsc parkingowych nie zwalnia z myślenia) przyjeżdżających po swoje pociechy do przedszkola. i chociaż co do zasadności budowy przejścia w tym miejscu (około 100 m w stronę grzybowej jest drugie) byłbym w stanie przyjąć argumenty o jego bezsensowności - o tyle krytyce podlega parkowanie na nim - skoro już jest.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: Parkowanie na Piaskowej - nowe przejście
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 17, 2015, 04:45:09 »
witam mam pytanie jakim prawem pan z komisu samochodowego na ul.piaskowej odgrodził sobie taśmą 7 miejsc parkingowych,to jest wspólny parking a nie jego..

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Parkowanie na Piaskowej - nowe przejście
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 17, 2015, 15:43:06 »
Nie ładnie oskarżać kogoś o coś czego nie zrobił. Przeprosiny panu z komisu chyba się należą.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!