Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Plac zabaw Mścięcino.  (Przeczytany 22558 razy)

Offline M14

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Plac zabaw Mścięcino.
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 01, 2016, 10:31:55 »
Spotkanie w sprawie placu zabaw odbyło się w zaplanowanym miejscu i czasie podanym publicznie i każda osoba
zainteresowana tematem mogła w nim uczestniczyć.
Mieszkańcy dzielnicy po wysłuchaniu opinii i  propozycji rady osiedla oraz po dyskusji odnośnie
miejsca usytuowania placu zabaw decyzję w tym temacie podjęli w formie głosowania.
Plac zabaw ma być zlokalizowany przy ulicy Klonowej i za tym miejscem glosowało 37 osób,
przeciwko były 2 osoby ,wstrzymało się od głosowania 5 osób.
Obecni na spotkaniu przedstawiciele urzędu miasta zapewnili że plac zabaw przy ulicy Klonowej
powstanie jeszcze w tym roku.

Offline M14

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Plac zabaw Mścięcino.
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 14, 2016, 12:36:54 »
Plac zabaw  dla w Mścięcinie przy ulicy Klonowej jest gotowy i czeka na dzieci.
Burmistrz Polic oraz urzędnicy dotrzymali danego słowa i plac został zaprojektowany
i wybudowany w obiecanym okresie czasu w miejscu zaproponowanym przez mieszkańców na
spotkaniu zorganizowanym przez radę osiedla Mścięcino.
https://app.box.com/s/nbkp6nog1gwhua3tuv2twhmqbmuck1fm
https://app.box.com/s/44vlmq19ises03ac5lbl3uycgtkcqqvg
https://app.box.com/s/uk3qf2i1qxo2h7pasy463quy6wzdj144

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Plac zabaw Mścięcino.
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 14, 2016, 16:41:29 »
no i fajnie
 8)

Offline natka

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
  • Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
    • Zobacz profil
Odp: Plac zabaw Mścięcino.
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 15, 2016, 07:43:06 »
Plac jest zrobiony w "stylu Spidermana", mój syn jest zachwycony, więc ja również  :) . Ja dodałabym jeszcze kilka krzaczków od strony ulicy, aby dzieci nie wdychały tylu spalin, ponieważ jest bezpośrednio przy bardzo ruchliwym skrzyżowaniu, a te krzaczki mimo wszystko zatrzymały by nieco spalin. Tak, czy siak należą się słowa "dziękuję" i "dobra robota" osobom zaangażowanym w zorganizowanie i szybką realizację tego placu zabaw, pozdrawiam  ;D

Offline Ula

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Plac zabaw Mścięcino.
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 16, 2016, 22:42:08 »
Witam serdecznie! Plac jest piękny, dużo przyrządów, jest co robić (czekamy na pogodę :) ). Jedynym minusem jest niestety podłoże. Dzisiaj, po jednym dniu deszczu, zrobiło się wielkie błoto, w niektórych miejscach (np. przy karuzeli, po stąpnięciu butem, zalewała nas woda ;). Nie wiem czy na wiosnę i lato zda to egzamin, bo zanim odrośnie trawa i tak dzieci to zadepczą. Czy jest jakiś plan wysypania na wiosnę piachu lub położenie np tej miękkiej gumy (nie znam fachowej nazwy). W każdym razie dziękuję wszystkim zaangażowanym w sprawę placu zabaw!

Offline natka

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
  • Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
    • Zobacz profil
Odp: Plac zabaw Mścięcino.
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 13, 2017, 19:46:59 »
Witam,
mówi się, że "czas pokaże". Wczesną wiosną kilka razy poszłam z dzieckiem pobawić się tam. Pół roku od otwarcia stoi sobie plac zabaw z huśtawkami, drabinkami, przyrządem do ćwiczeń i piaskownicą. Piaskownica została niefortunnie wybudowana pod drzewem, a zasypana była suchymi liśćmi i gałązkami przez które, nijak nie można było dokopać się czystego piasku bez pokaleczenia dłoni, o robieniu babek, czy bieganiu latem na boso po piasku nawet nie wspomnę. No nic, jest jeszcze huśtawka, z której małe dziecko może skorzystać... I na tym się kończy nasza zabawa. Małe dzieci ciągną do piaskownicy, wie o tym każdy rodzić. A kiedy jeszcze widzi na ogrodzonym terenie odchody zwierząt i butelki po alkoholu? Co zrobić jak taki obiekt nie jest czysty i bezpieczny? Ano, należy poszukać sobie innego i tak zrobiłam. Ku mojemu zaskoczeniu kilka tygodni później, po pobieżnej ocenie stanu czystości znów musieliśmy iść na inny plac zabaw. Kilkanaście dni temu koleżanka z córką też powiedziały, że wciąż nie jest tam czysto. Zaskakuje mnie taka sytuacja, biorąc pod uwagę zaangażowanie tak wielu osób w powstanie obiektu oraz ilość podjętych kompromisów. Nakłady finansowe również odgrywają tu istotną rolę - uważam, że nie stać nas na wykładanie 100 tyś. zł? na coś, co przez zaniedbanie nie spełnia swojej funkcji. Jestem zawiedziona, ale mam też nadzieję, że teraz latem coś się zmieni w tej kwestii, aczkolwiek wolałabym, aby osoby dbające o ten plac zabaw pamiętały, że dzieci potrzebują go przez cały rok  :)

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: Plac zabaw Mścięcino.
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 24, 2017, 08:39:44 »
Co do omawianego placu to trzeba przyznać, że urządzenia tam zamontowane są naprawdę z górnej półki i pewnie tanie nie były. Jednak przy realizacji prac chyba nie zadbano o wykonanie placu zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie, chodzi o to, że na placu zabaw brakuje nawierzchni tzw. bezpiecznych wokół urządzeń czy to ze specjalnych mat lub z podsypki z piasku.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2017, 08:45:49 wysłana przez konDonek »

Offline natka

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
  • Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
    • Zobacz profil
Odp: Plac zabaw Mścięcino.
« Odpowiedź #37 dnia: Września 11, 2019, 20:21:27 »
Latka lecą a plac zabaw jak był zaniedbany tak jest... Pomimo zgłoszeń wciąż nie naprawiono mostka, który jest połączony z wieżami 2 śrubami (powinno ich być 4), lina w huśtawce sieci Spidermana jest całkowicie rozplątana i zniszczona. Ponadto, jak przypuszczam głęboko w kieszeni zarządzający placem zabaw ma wulgaryzmy zdobiące konstrukcję w centrum placu zabaw. Chyba nie o taką edukację dzieci nam chodzi, prawda? Czy to ktoś w ogóle kontroluje???  >:(