Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: A moze Galeria handlowa koło kingi ?  (Przeczytany 13608 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 24, 2015, 13:39:07 »
O takich produktach typu majonez itp. Trzeba trafić na promocję w takim sklepie a promocje są co tydzień. A do piwa w sklepie obok np.  Piwo kosztuje 3.50 a w sklepie typu kaufland kosztuje 2,50.  Z żoną od lat staramy się kupować produkty z promocji i oszczędności w porównaniu do kupowania ze malutkich sklepów są ogromne, więc nie mów mi że w skali miesiąca nie jesteś w stanie dużo zaoszczędzić.

Offline citrix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 24, 2015, 14:29:05 »
Drugi aspekt i chyba najważniejszy to cena za produkty  niemalże dwa razy tańsze.

 hmmm… jestem ogromnie ciekaw, w którym to Kauflandzie widziałeś dwa razy tańsze np.: przecier z Pudliszek, majonez z Hellmannsa, ogórki z Krakusa lub Fruktusa, soki z Hortexu lub Tymbarka oraz wiele, wiele innych markowych wyrobów np. piw: Lech, Tyskie, Okocim, Żywiec itd. Chyba, że mówisz o piwie typu „Błysk” za 1,20 zł (czyli popłuczynach kadzi piwnych) produkowanych specjalnie dla sieci Kaufland lub innych. Nie porównuj wyrobów śmieciowych, produkowanych przez firmy krzak na potrzeby tych sieci, do wyrobów renomowanych np. polskich firm, ponieważ to żadne porównanie!
 
Podoba mi się stwierdzenie "do wyrobów renomowanych np. polskich firm" Moje pytanie brzmi czemu w takim razie masz w sklepie czepki, okulary firmy SPEEDO ! Szkot który zamieszkał w Australii chyba nie ma nic wspólnego z renomowaną polską firmą :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 24, 2015, 16:00:51 »
Drugi aspekt i chyba najważniejszy to cena za produkty  niemalże dwa razy tańsze.

 hmmm… jestem ogromnie ciekaw, w którym to Kauflandzie widziałeś dwa razy tańsze np.: przecier z Pudliszek, majonez z Hellmannsa, ogórki z Krakusa lub Fruktusa, soki z Hortexu lub Tymbarka oraz wiele, wiele innych markowych wyrobów np. piw: Lech, Tyskie, Okocim, Żywiec itd.
Podoba mi się stwierdzenie "do wyrobów renomowanych np. polskich firm" Moje pytanie brzmi czemu w takim razie masz w sklepie czepki, okulary firmy SPEEDO !
To nie jest odpowiedź na Twoje pytanie, ale - znasz jakąś polską firmę produkującą czepki? Nie musi być renomowana, wystarczy przyzwoita.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 24, 2015, 16:19:19 »
więc nie mów mi że w skali miesiąca nie jesteś w stanie dużo zaoszczędzić.

A czy ja gdziekolwiek napisałem o niemożliwości zaoszczędzenia…? Czytałeś w ogóle moją wypowiedź…?

Podoba mi się stwierdzenie "do wyrobów renomowanych np. polskich firm" Moje pytanie brzmi czemu w takim razie masz w sklepie czepki, okulary firmy SPEEDO !

I niby co wspólnego ma przytoczony cytat z mojej wypowiedzi z Twoim pytaniem. Ja nie widzę żadnego związku. Jeżeli Ty widzisz, to jesteś lingwistycznym geniuszem. Co zaś tyczy odpowiedzi na zadane pytanie: mam, ponieważ szanuję klienta i jego potrzeby! Polskie czepki też mam! Niestety! Renomowanych polskich producentów w tej branży nie znam. Dlatego chętnie skorzystam z Twojej podpowiedzi. Proste…!

Piwo kosztuje 3.50 a w sklepie typu kaufland kosztuje 2,50.

Ja wymienione piwa w podobnych cenach kupuję w osiedlowych sklepikach jak i w „Biedronkach” „Kauflandach” i innych sieciówkach. Nigdy nie trafiłem ich dwa razy taniej. Chyba że te porównanie cen dotyczy pub - sklep.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2015, 16:23:37 wysłana przez Wojtek Dudek »

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 24, 2015, 18:00:28 »
Galeria handlowa koło "Kingi"-- nie ma opcji,za mało miejsca.Chyba żeby wyburzyć ten blaszany relikt przeszłości ale  to i tak raczej za mało miejsca na galerie handlową,czy też hiper market  z duzym parkingiem.
Druga sprawa  to opłacalność.
A raczej jej brak....
Na razie nie ma podpisu......

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 24, 2015, 19:36:58 »
Wojtek_Dudek czepiasz się mnie to ja i Ciebie.  Czytałeś moją wypowiedź? Gdzie napisałem że dwa razy taniej? Niemalże nie oznacza ze dwa razy taniej. A czapki owszem 4f jest renomowana firma a zarazem polska. Generalnie nie mam zamiaru się z Tobą przekomarzać kto ma rację. Ty masz swoją racje,  ja swoją.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 24, 2015, 21:23:39 »
Generalnie nie mam zamiaru się z Tobą przekomarzać kto ma rację.

I słusznie! Zwłaszcza, że między "czepkiem" a "czapką" jest jednak mała różnica.   ;)

Offline citrix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 25, 2015, 07:35:09 »
Generalnie nie mam zamiaru się z Tobą przekomarzać kto ma rację.

I słusznie! Zwłaszcza, że między "czepkiem" a "czapką" jest jednak mała różnica.   ;)
Widzę że przypierniczasz się do literówki mojego przykładu i kolegi który napisał czapki a nie czepki. To może napisz nam wszystkim co takiego masz u siebie polskiego, bo mi chodziło o to że jesteś niby takim wielkim patriotą popierającym przemysł polski a masz w 90% gówno z Chin. Tyle w temacie :(

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 25, 2015, 09:23:26 »
a masz w 90% gówno z Chin.

Dla mnie nie ma to znaczenia skąd i jakie "gówno" pochodzi. Większe znaczenie ma dla mnie, i z tego się bardzo cieszę, że jesteś jednym z moich stałych klientów!  ;D

Tyle w temacie

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 25, 2015, 10:17:06 »
A gdzie są szyte ubrania 4F?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 25, 2015, 12:15:19 »
Oj tam. Ważne, że są polskie firmy, które produkują czopki.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 25, 2015, 17:43:58 »
Wracając do tematu to porządna galeria, przyciągnie dobre sklepy i usługi.
Dobre firmy potrzebują nowoczesnych obiektów.
W sumie w Policach powierzchnie pod hipermarkety budują Kradziejonki i wszystko mają wynajęte, a to byle jakie powierzchnie.

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 26, 2015, 08:18:50 »
W sumie w Policach powierzchnie pod hipermarkety budują Kradziejonki
A gdzie oni to budują ?
nic dodać nic ująć

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: A moze Galeria handlowa koło kingi ?
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 26, 2015, 10:52:46 »
Uderz a  dzwon !!!!Panie Ufniarz czy pan kpi z Nas  podatek od nieruchomość płaci każdy z nas  kto mieszka  gdzieś . A is biedny żuczek płace na Pana podatki 

Post Merge: Lutego 26, 2015, 11:02:34
Wykończono  podatnika Polickiego  a dlaczego????????????????Bo panowie którzy rządzą Policami   niestety nie są za  ludzm
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2015, 11:02:34 wysłana przez Storczyk »