Police i okolice > Trudne tematy

Centralne ogrzewanie Stare Police?

(1/4) > >>

FOTOCOM:
Witam,

Mam pytanie do radnych i wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę w temacie. Mianowicie chodzi mi o to czy są jakieś plany związane z podłączeniem Starych Polic (np. Rogowa, Kołłątają, Kościuszki) do sieci  C.O ?

Czy w ogóle ktoś o tym myśli ? Ja rozumiem, że mamy reprezentacyjną część Polic z nowo powstałymi budynkami ale na Starych Policach też żyją ludzie, którym należy się jakiś komfort życia.

grzegorz.ufniarz:
Jeżeli mieszka Pan w budynku, w którym funkcjonuje wspólnota mieszkańców, proponuję na zebraniu wspólnoty przegłosować decyzję by wystąpić do Burmistrza i wyrazić chęć przyłączenia do miejskiej sieci. To może rozpocząć proces przygotowania takiej inwestycji i skalkulowania kosztów i ustalenia podziału tymi kosztami.
Wiążą się z tym bowiem dwie rzeczy - doprowadzenie do budynku ciepłociągu oraz budowa węzła i sieci w samym budynku.

Planów generalnych rozbudowy sieci ciepłowniczej nie ma, przynajmniej ja o nich nie wiem. Ale zachęcam do wystąpienia do Gminy w tej sprawie.

KOOWALSKI:

--- Cytat: grzegorz.ufniarz w Lutego 18, 2015, 22:43:25 ---Jeżeli mieszka Pan w budynku, w którym funkcjonuje wspólnota mieszkańców, proponuję na zebraniu wspólnoty przegłosować decyzję by wystąpić do Burmistrza i wyrazić chęć przyłączenia do miejskiej sieci. To może rozpocząć proces przygotowania takiej inwestycji i skalkulowania kosztów i ustalenia podziału tymi kosztami.
Wiążą się z tym bowiem dwie rzeczy - doprowadzenie do budynku ciepłociągu oraz budowa węzła i sieci w samym budynku.

Planów generalnych rozbudowy sieci ciepłowniczej nie ma, przynajmniej ja o nich nie wiem. Ale zachęcam do wystąpienia do Gminy w tej sprawie.

--- Koniec cytatu ---
A na teren kościoła w starych policach co doprowdzają??

mieszkaniec:
ogrzewanie do kościoła

FOTOCOM:

--- Cytat: grzegorz.ufniarz w Lutego 18, 2015, 22:43:25 ---Jeżeli mieszka Pan w budynku, w którym funkcjonuje wspólnota mieszkańców, proponuję na zebraniu wspólnoty przegłosować decyzję by wystąpić do Burmistrza i wyrazić chęć przyłączenia do miejskiej sieci. To może rozpocząć proces przygotowania takiej inwestycji i skalkulowania kosztów i ustalenia podziału tymi kosztami.
Wiążą się z tym bowiem dwie rzeczy - doprowadzenie do budynku ciepłociągu oraz budowa węzła i sieci w samym budynku.

Planów generalnych rozbudowy sieci ciepłowniczej nie ma, przynajmniej ja o nich nie wiem. Ale zachęcam do wystąpienia do Gminy w tej sprawie.

--- Koniec cytatu ---


Oczywiście jeżeli posiadam mieszkanie komunalne, to nie mam szans tak jak połowa mieszkańców Starych Polic na centralne ogrzewanie?

Paranoja. W jakim my wieku żyjemy? Gmina Zielona a pozwala na tak duże zanieczyszczenia środowiska oraz ryzyko zaczadzeń szczególnie starszych ludzi... Polityka, polityka, polityka....

OGRZEWANIE DO KOŚCIOŁA ?

Czy to jest jakiś żart czy poważnie ? Bo jeśli to prawda to brak mi słów...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej