Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Jednomandatowe okręgi wyborcze.  (Przeczytany 17490 razy)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Jednomandatowe okręgi wyborcze.
« Odpowiedź #30 dnia: Października 06, 2014, 14:52:32 »
Pani Koowalski, nadal nie uzasadniła Pani swojej tezy, że mylą mi się interesy prywatne z publicznymi.
Czekam niecierpliwie.

Ps - jeszcze jedno, myli się Pani podając taką kwotę. Moja działalność radnego w mijającej kadencji kosztowała dużo więcej.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2014, 14:57:13 wysłana przez grzegorz.ufniarz »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Jednomandatowe okręgi wyborcze.
« Odpowiedź #31 dnia: Października 06, 2014, 15:20:18 »
Wiecie lepiej, Wasza sprawa.
Wykidajło, możesz przy okazji zapytać obecną Panią Dyrektor dlaczego zdecydowała się zatrudnić moją mamę zamiast skorzystać z tych rewelacyjnych ofert, które zalinkowałeś.
Zatrudnić? Zdaje się, że Twoja mama juz była zatrudniona. Wcześniej.
A z tych ofert byłoby trudno skorzystać, bo są to oferty pracy dla matematyków, a nie oferty matematyków poszukujących zajęcia. Prosty dowód na to, że wciskasz kit.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Jednomandatowe okręgi wyborcze.
« Odpowiedź #32 dnia: Października 06, 2014, 16:09:28 »
Wykidajło, wysil się jednak i zapytaj, tak jak prosiłem.
Potwierdzisz, że owszem, była zatrudniona wcześniej ale na umowy roczne, na każdy rok szkolny oddzielnie.
Przy okazji możesz też zapytać obecnej Pani Dyrektor dlaczego zdecydowała się zatrudnić emerytowanego nauczyciela, zamiast poszukać jakiegoś młodego, świeżego.


Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Jednomandatowe okręgi wyborcze.
« Odpowiedź #33 dnia: Października 06, 2014, 18:26:18 »
Nie, Grzegorz. Nie będę nikogo zmuszał do tłumaczenia oczywistości. Obaj wiemy, jak się zaczynał w Białej poprzedni rok szkolny: ze zdekompletowaną kadrą (bo szkolna wierchuszka masowo zapadła na zdrowiu), bez planu lekcji, bez świadectw, które powinny być wydane do końca wakacji... Tylko idiota dokładałby do tego pozbywanie się tych nauczycieli, którzy byli.
No i - o ile dobrze Cię zrozumiałem - Twoja mama już w Białej nie pracuje. A jakoś nie słyszałem, żeby brakowało matematyka...
Poza tym już raz napisałem: nie chodzi o przywileje, lecz o sposób, w jaki ich bronicie. Uznaliście, że Police to Wy, Gryf, i że w obronie swego wolno Wam wszystko. Zgoda, nie wszystkie podłości są winą członków Gryfa. Ale Wy je firmujecie.
Dlatego już na Was nie zagłosuję - a nie dlatego, że ten czy inny ma po linii partyjnej fuchę w urzędzie czy gminnej spółce.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Jednomandatowe okręgi wyborcze.
« Odpowiedź #34 dnia: Października 06, 2014, 20:07:08 »
No to podziwiam nową Dyrektorkę, przy tak zmasowanym ataku Gryfa dysponującego sporym budżetem i urzędowymi radcami prawnymi - dała rade.
Jeżeli Gryf umie tylko podburzać to nic nielegalnego tam nie ma.
Przez Gryf Police są pokazywane w złym świetle w całym województwie.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Jednomandatowe okręgi wyborcze.
« Odpowiedź #35 dnia: Października 20, 2014, 13:47:50 »
Tak przeglądając listy kandydatów na radnych rzuca mi się w oczy jedno. Zdecydowana większość kandydatów to zatrudnieni we wszelkiego rodzaju firmach gminnych, placówkach oświatowych lub w bardzo dużej ilości ZCh Police. Jest też zauważalna grupa ludzi prowadzących własną działalność. O ile radni wybrani z tej drugiej grupy generalnie mi nie przeszkadzają – prowadzą własny biznes i czy są radnymi przed, po czy w czasie pracy to wszystko jedno. Natomiast tych wszystkich ludzi z pierwszej grupy. Ktoś musi zastąpić ich w pracy gdy pracodawca jest zmuszony udzielić im urlopu na czas sprawowania obowiązków radnego. I nie są to tylko sesje rady ale też wszelkiego rodzaju komisje, spotkania, szkolenia czy wyjazdy do zaprzyjaźnionych miast. Uzbiera się naprawdę kilkanaście lub kilkadziesiąt dni w roku. Jeżeli jest to dajmy na to aparatowy z zakładów to musi go zastąpić kolega, jeśli je to nauczyciel to albo dzieci nie mają zajęć albo w najlepszym wypadku zastępstwo. I wiem co piszę, bo na studiach jednym z moich wykładowców był aktualny wówczas parlamentarzysta, który pojawił się na zajęciach dwa razy. Pozostałych wykładów nie było.
I taka refleksja na koniec. Na listach kandydatów prawie nie ma ludzi zatrudnionych w firmach prywatnych. Bo tam jest po prostu wybór. Albo wykonujesz swoja pracę dobrze albo w ogóle. Bo nie da się dobrze łączyć obowiązków pracowniczych z mandatem radnego. To tak ku rozwadze głosujących...