Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Neptunalia 2014  (Przeczytany 3620 razy)

Offline kiler

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Neptunalia 2014
« dnia: Lipca 27, 2014, 15:11:23 »
Witam chciałbym poznać wasze opinie na temat  Neptunalii które odbyły się w ostatnia sobotę?

bo wg mnie to co było w tym roku to bardzo mnie zaskoczyło na minus, a dokładniej to iż idąc promenadą o 22 czuję sie jak bym szedł o 0:00 podczas poprzednich edycji tzn  ludzie z polic i szczecina pospiesznie gnają na przystanek  badz parking bo koniec imprezy...  gdzie o braku co rocznego pokazu sztucznych ogni nie wspomne, czyżby chęc marginalizacji tej imprezy przez nasze kochane władze ? a będac kilka razy w ciagu dnia na plaży można było zaobserwowac znikome zainteresowanie tą imprezą co bardzo jest smutne bo zamiast promowac miejscowość oraz gminę robimy pseudo dożynki dla garstki i dziwne zakonczenie imprezy gdzie człowiek przychodzac o 22 mysli ze posłucha jeszcze koncertu który wg plakatu miał wystartowac o 21, nie miło sie zaskakuje  dowiadując sie ze o 22 impreza się skonczyła...


PS oraz zabrakło mi klimatu imprezy w parku a dokładniej jachtów w bliskim zasięgu wzroku

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Neptunalia 2014
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 27, 2014, 18:26:39 »
PS oraz zabrakło mi klimatu imprezy w parku a dokładniej jachtów w bliskim zasięgu wzroku
Wg mnie akurat dobrze. Ciężko się pilnuje jachtu, jak pijani imprezowicze chcą wejść i robić sobie zdjęcia.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: Neptunalia 2014
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 28, 2014, 22:51:54 »
Polsko-Niemiecki Turniej Rybacki, pełna fotorelacja z imprezy na stronie http://police24.pl/police-informacje-regionalne/784-trzebieskie-neptunalia-2014-fotoreportaz.html






































<*)))))>{