Inne tematy > Zwierzęta

Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis

(1/2) > >>

marek.poczopko:
Słyszeliście coś o nowym weterynarzu w tym miejscu?  Medvet - Michał Wdowiak. Podobno ten pan ma dokrorat z nauk weterynaryjnych i studiował w Olsztynie. Ale bardzo dziwne, że żadnej strony internetowej nie ma, żadnych reklam w skrzynkach nie ma, gdyby mi ktoś przypadkiem tego nie powiedział, to nawet bym nie przypuszczał, że czwarty vet w Policach będzie. Był już ktoś tam? Jakieś opinie?
Ja korzystam tylko z usług Parkowej w Szczecinie i nie wiem co by musiało się stać, bym to zmienił, ale jestem ciekawy co tym razem w Policach powstało:)

Król podziemia:
Każdą nową"ofertę rynkową" weryfikuje życie i klient.Nie inaczej będzie w tym przypadku.Albo zdobędzie mandat zaufania albo tak jak zaczął tak szybko skończy ;-) Zasady są proste

Denver:
Vet? Nie można normalnie napisać weterynarz? To jakaś moda na skróty? WtrJanrinatFna. Pzdr!

marek.poczopko:
No masz rację, aczkolwiek nie będę tej oferty testował moją sunią:)  Abstrachując od tego a jadąc codziennie przez Siedlice i widząc samochody stojące pod Sadłowskim tak sobie myslę... ja nie mam auta i 107 targam się na Parkową, ktoś ma auto i wybiera Siedlice... Pamiętam jak moja mama pracująca w przychodni jeszcze jak Sadłowski miał gabinet na Kresowej dawała mu sterylne, przeterminowane strzykawki i igły. Jak miały wyrzucić, on zawsze chętnie brał... Czyli lubi zarabiać nawet na takich drobnych szczegółach... To co mówić o grubszych rzeczach? Szczerze, to nawet po tabletkę na robaki bym tam nie pojechał, bo wszystko jest możliwe, jak widać...

planeta:
Mój tata dzisiaj skorzystał z pomocy tego weterynarza i jest bardzo zadowolony. Jak to określił ' facet zna się na rzeczy' ;) w przeciwieństwie do innych polickich weterynarzy, którzy nie wiedzieli co zrobić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej