Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Policki Max Kolonko  (Przeczytany 9660 razy)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Policki Max Kolonko
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 04, 2015, 19:42:27 »
Mniejsza z tym, ile pożyje. Ma sens. Pozwoli weryfikować dotychczasową wiedzę.
Nie tylko pozwoli weryfikować dotychczasową wiedzę ale wielu mieszkańcom otworzy oczy na działania folwarku nazywanego wspólnotą samorządową.Warto nie tylko pisać,warto ciągle przypominać bo Polacy mają wyjątkowo krótką pamięć.Zdecydowana większość mieszkańców nawet nie wie na co idą ich podatki oraz kto o ich wydawaniu decyduje.Edukacja w formie prowadzonej przez Adama jest bardzo potrzebna.Inwestycje,polityka kadrowa,przekazywanie i manipulowanie informacją to ważne tematy.Dzięki inicjatywie Adama będziemy mogli w kolejnych wyborach podjąć decyzje oparte o prawdziwą wiedzę a nie uprawianą przez Gryfa i jego opłacanych "sprzymierzeńców"propagandę sukcesu.Dlatego warto go popierać a nie opowiadać o nieudanych działaniach innych w przeszłości.Szkoda ,że Wojtek Dudek ustawia się do roboty Adama bokiem już na samym początku.Wydaje mi się,że Adama należy wesprzeć posiadaną wiedzą  o nieprawościach w zarządzaniu gminą.Powinni to robić wszyscy którym zależy na demokracji. 
jestem gorszego sortu

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Policki Max Kolonko
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 04, 2015, 20:44:47 »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Policki Max Kolonko
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 04, 2015, 21:24:58 »
zastanawiającym jest fakt MILCZENIA ze strony tych, których swojego czasu tak bardzo bulwersowało i zniesmaczało powstanie wysypiska na kamiennej sygnowanego przez ówczesne władze powiatu?!?
widocznie aż tak bardzo w oczy nie kłują procedery swoich.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Policki Max Kolonko
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 05, 2015, 11:26:57 »
Szkoda ,że Wojtek Dudek ustawia się do roboty Adama bokiem już na samym początku.

Znasz  mnie i dobrze wiesz, że ja nigdy nie staję bokiem do jakichkolwiek poczynań, świadczących o obywatelskiej postawie kogokolwiek. Dlatego moja wypowiedź nie jest zamiarem dyskredytowania takich zachowań, lecz realnej oceny ich ewentualnych skutków. Chodzi mi bardziej o to, że takie inicjatywy trafiają zaledwie do kilkudziesięciu, czy może nawet kilkuset mieszkańców, a w ostatecznym rozrachunku niczego nie zmieniają. Tak, lub podobnie, było już w przeszłości a mimo to życie toczy się dalej wg utartych szablonów. Dlaczego? No właśnie! Sensowna odpowiedź na to pytanie jest jednocześnie wskazówką do rozwiązania wielu problemów, tudzież zmiany jakości zarządzania gminą, powiatem, regionem lub krajem. Pozdrawiam