Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: sposób na cienie pod oczami  (Przeczytany 9958 razy)

Offline mandarynka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
    • http://www.grapsztunowicz.pl/
sposób na cienie pod oczami
« dnia: Lutego 26, 2014, 10:49:48 »
Mam problem z cieniami pod oczami, czy któraś z Was zna domowy i sprawdzony sposób na pozbycie się tych nieestetycznych obwódek?
pozdrawiam

Offline ozi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
sposób na cienie pod oczami
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 26, 2014, 13:40:17 »
Tak -sen  :sleep:

Offline mandarynka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
    • http://www.grapsztunowicz.pl/
sposób na cienie pod oczami
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 26, 2014, 14:18:31 »
tak sen to podstawa, ale może jakiś sposób na rozjaśnienie. Podobno domowe sposoby najlepsze  ;D

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
sposób na cienie pod oczami
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 26, 2014, 19:54:13 »
A szukałaś na wizażu? Tam jest mnóstwo porad związanych ze zdrowiem i urodą.
Nie mam cieni więc nie pomogę, ale wiem że dużo dziewczyn pomaga sobie makijażem. Teraz jest mnóstwo korektorów pod oczy, dzięki którym można zamaskować problem. Jak będziesz szukała to polecam przewertować na wizażu dział "Kosmetyk wszech czasów". Kopalnia wiedzy i opinii.
Pozdrawiam

Offline mandarynka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
    • http://www.grapsztunowicz.pl/
sposób na cienie pod oczami
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 27, 2014, 10:32:30 »
Dziękuję za radę :)

Offline ozi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
sposób na cienie pod oczami
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 27, 2014, 12:26:09 »
Może to dziwnie zabrzmi - ja trzymam dwie łyżki do zupy w zamrażarce- rano przykładam po łyżce na każde oko na kilka chwil i po cieniach  :jupi:

Offline mandarynka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
    • http://www.grapsztunowicz.pl/
sposób na cienie pod oczami
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 27, 2014, 13:34:14 »
Ozi,
O takiej metodzie jeszcze nie słyszałam... To  co mi się najbardziej podoba, to że nie wymaga nakładu czasu :) Spróbuję i dam znać czy na moje cienie też podziałało :)

Grzegorz28

  • Gość
Odp: sposób na cienie pod oczami
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 06, 2014, 15:18:19 »
W każdym z tych przypadków, poza korektorem, dla pozbycia się cieni pod oczami przyda ci się odpowiedni krem na okolicę oka.
Twarz z zaciemnioną okolicą oka wydaje się zmęczona, szara, mało atrakcyjna. Z tego powodu osobom z zasinioną okolicą oczu poleca się stosowanie kremów korygujących i korektorów zaciemnione powieki są często kłopotem genetycznym,więc nie ma się zbytnio co martwić ;)
Tobie przydadzą się z pewnością kremy, żele i serum poprawiające krążenie limfy i krwi w tych okolicach, kremy chłodzące i nawilżające okolicę oczu. W codziennej pielęgnacji ciemnej skóry pod oczami sprawdzą się żele z wyciągami z alg, z zielonej herbaty, świetlikiem, witaminą C i witaminą K. Ta ostatnia znacznie obkurcza naczynia krwionośne, co daje dobre rezultaty przy tym problemie. Kosmetyki te warto trzymać w lodówce i aplikować schłodzone, bo wtedy mają silniejsze działanie

Offline olapola

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: sposób na cienie pod oczami
« Odpowiedź #8 dnia: Września 06, 2014, 14:22:20 »
Taki sposób nie istnieje. Szukam go od 15 lat i nic

Offline Antoska

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: sposób na cienie pod oczami
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 02, 2014, 12:02:09 »
Jest! Oczywiscie, że jest! Po pierwsze z naturalnych sposobów proponuję włożyć na noc łyżkę do lodówki i z rana sobie poprzykładać, ewentualnie plasterki ogórka lub torebki od herbaty. Poza tym jest taki krem w aptece, nie za drogi, na opuchlizny. Nie pamiętam już nazwy, ale taki żel-krem na silne opuchlizny. Pod oczy też nadaje sie idealnie ;)

Offline erola

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: sposób na cienie pod oczami
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 25, 2018, 12:20:14 »
Tylko z tymi łyżkami z lodówki - czy tego patentu mogą używać także osoby z cerą wrażliwą?

Offline Saara

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • nawyk jest tym, co pozwala wytrwać
    • Zobacz profil
Odp: sposób na cienie pod oczami
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 26, 2018, 15:49:24 »
Też  mam z tym problem i to od lat. Po prostu mam już takie naturalne lekkie  cienie i niestety, ale ilość snu jest w tym przypadku zupełnie bez znaczenia.       

Offline lola

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: sposób na cienie pod oczami
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 21, 2019, 09:48:54 »
Sen, dużo wody, herbatki ziołowe (oczyszczają organizm z toksyn). Ale to takie metody jak ktoś ma cienie związane z niezdrowym trybem życia. Niektórzy (np. ja  8) ) mają tak z natury od zawsze, wtedy chyba tylko mocno kryjący korektor może pomóc.