Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami:) nowy adres:Bankowa 9/12  (Przeczytany 30026 razy)

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami:) nowy adres:Bankowa 9/12
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 03, 2013, 13:43:53 »
Kiedyś to przerabiałem i przegrałem,  jeżeli umowa jest zawarta na czas określony to Gmina nie bardzo ma możliwości jej rozwiązania

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami:) nowy adres:Bankowa 9/12
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 03, 2013, 16:28:15 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Dlaczego uważasz, że ten lokal im się należy?


A dlaczego uważasz,że nasza praca nie jest warta tej kwoty?Opróżniliśmy w ciągu roku schronisko,czy to dla ciebie mało?Czy nie bardziej opłaca im się przekazać nam te pieniądze i nie muszą płacić milionów za miejsca w schronisku?

Cytat: "Dr.Kafar"
choćby w nowych budynkach na Bankowej - w środkowym stoi pusty lokal


Nie chcemy takiego lokalu z sąsiadami,znowu któremuś z sąsiadów będzie przeszkadzała obecność zwierzaków i kolejne problemy.Dla nas może to być lokal w starym budynku,oby była woda,prąd i możliwość trzymania zwierzaków.

Cytat: "samo zło"
Budynek będzie stał co najmniej do końca roku, ponieważ najemcy mają podpisane umowy do 31 grudnia 2013.


Tylko nie łatwo przenieść 30 zwierzaków,całe biuro(dokumenty,umowy i inne papiery),oraz karmy,żwirki,kilka szaf fantów,leków,środków czystości,kołder,pościeli,ręczników i wielu innych rzeczy w jeden dzień.Zresztą nie każda z nas ma dzień w dzień czas,by zorganizować przeprowadzkę,załatwić transport,no i nie jesteśmy w stanie same meble przenieść.Na całą organizację i przeprowadzkę potrzebujemy co najmniej kilka tygodni,a to wszystko nie oznacza wcale,że w tym czasie nie będziemy mieć zwierzaków pod opieką,to nie znaczy,że ktoś nam da urlop z pracy czy wyręczy nas z obowiązków domowych.Ludzie-pomyślcie czasem,że jesteśmy tylko ludźmi takimi jak wy!(może trochę bardziej wrażliwe od was  :devil: )
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami:) nowy adres:Bankowa 9/12
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 03, 2013, 22:54:38 »
Cytat: "Dr.Kafar"
a nie z pieniążków ogółu.


Ale to nie członkowie,nie darczyńcy a właśnie jak to napisałeś "ogół" pozbywa się tych psiaków.

Cytat: "Dr.Kafar"
Raz a dobrze


Raz a dobrze to ja bym potraktowała mordercę,zboczeńca,którego muszę utrzymywać w więzieniu,a nie bogu ducha winnego zwierzaka.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami:) nowy adres:Bankowa 9/12
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 04, 2013, 19:27:34 »
Do Tatankas.
Dziwi mnie że was tak mało. Co z edukacją młodzieży w szkołach?!
Tylko pięć kobiet, to wy nie wiele możecie.
Popieram inicjatywę i fakt sporo pracy zrobiłyście.
Za czasów p. Siekierskiej byłem przewodniczącym w towarzystwie i zajmowałem się zebraniami z młodzieżą  w szkole nr.3.
Zawsze było ciekawie i wesoło.
Słyszałem kiedyś krytykę od pań z obecnego towarzystwa że szkoda kasy na coś takiego.
Ale czy nie lepiej jest edukować młodych ludzi niż potem zbierać po ulicach porzucone zwierzaki. Nie sadzicie że gdy by ktoś kiedyś pokazał młodym że pies czy kot to istota żywa to dzisiaj nie miały by panie tyle pracy?!
Czemu nie zachęcacie młodych w szkołach do działań??!!
Nie mówię o zbiórce karmy czy pieniędzy.

Pozdrawiam

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami:) nowy adres:Bankowa 9/12
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 05, 2013, 01:03:18 »
Masz czas i ochotę to zapraszamy do nas do towarzystwa,z chęcią przyjmiemy osoby,które poprowadzą taką edukację.Niestety my mamy tyle zwierzaków pod opieką,że nie starcza nam już czasu na edukację,sama osobiście byłam na 2 takich spotkaniach w przedszkolach,panie bardzo sobie chwaliły i zapraszały ponownie,niestety jak to jest w szkołach i przedszkolach-działają tylko do południa,czyli wtedy,kiedy większość z nas pracuje lub ma własne obowiązki,a jak już znajdzie się czas do południa  muszą jeździć po weterynarzach ze zwierzakami,które są już pod naszą opieką.Utrzymanie czystości w pomieszczeniach,w których trzymane jest nasze stadko jest priorytetem,bo dzięki temu możemy zapobiec rozwijaniu się i przenoszeniu różnych chorób na kolejne zwierzaki.Wysprzątanie i oporządzenie naszych zwierzaków zajmuje codziennie kochanej naszej Kasi około 4 godzin przed południem,przychodzi również w południe i wieczorem podawać jedzenie i leki zwierzakom.To praca na cały etat.Są interwencje,sprawy papierkowe,które po urzędach musi nasza pani prezes załatwiać,jazda po wetach w Szczecinie,bo niestety w Policach nie ma weta z porządnym sprzętem medycznym i odpowiednimi kwalifikacjami.Jeździmy do okulistów,ortopedów i innych psich specjalistów-zależy od danego zwierzaka czego potrzebuje.A organizowanie różnych zbiórek,festynów,bazarków-na to wszystko potrzeba czasu,którego nie mamy niestety.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami:) nowy adres:Bankowa 9/12
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 06, 2014, 03:02:51 »
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Re: Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami:) nowy adres:Bankowa
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 20, 2014, 18:02:07 »
Cytat: "sylwia637"
TOZ Koło w Policach

 Wolontariusze poszukiwani!

Szukamy osób, które zechciałyby poświęcić czas na wsparcie naszych działań na rzecz zwierząt. Jak zawsze szukamy osób, które mogą pomagać na miejscu w naszej siedzibie jak również osób, które mogły by zapewnić tzw „domy tymczasowe” dla psów i kotów.
Mieścimy się przy ul. Bankowej 9/12 (hotel przy ryneczku,od strony parkingu).
Masz ochotę pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom. Wstąp do nas.
Zapraszamy- Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Koło w Policach.

Jeżeli masz ochotę pomóc w inny sposób, bardzo chętnie przyjmiemy suchą i mięsną karmę, ryż, makarony oraz smycze, kagańce, drapaki, budy itp.

                   RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ :rotfl:
byłem takim i jeszcze dokładałem do tego interesu lecz podziękowano mi za moje zaangażowanie nie będę publicznie poruszał tego problemu bo mógłbym innym wolnotariuszom sprawić przykrość ale kto chciałby dowiedzieć się więcej o mojej współpracy z TOZem proszę o wpis podam wtedy e-mail





Koło w Policach

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami:) nowy adres:Bankowa 9/12
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 20, 2014, 18:17:12 »
nick "SAMO ZŁO "już jest odpowiedzią  kim jesteś dlatego powinieneś zmienić dział bo tutaj mówi się o bestialstwie ludzi a nie zwierząt mam nadzieję że nie obca jest tobie złota myśl CZŁOWIEK KTÓRY KRZYWDZI ZWIERZĘTA POTRAFI SKRZYWDZIĆ TAKŻE CZŁOWIEKA

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami:) nowy adres:Bankowa 9/12
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 22, 2014, 20:53:04 »
Cytat: "lesman"
byłem takim i jeszcze dokładałem do tego interesu lecz podziękowano mi za moje zaangażowanie nie będę publicznie poruszał tego problemu bo mógłbym innym wolnotariuszom sprawić przykrość ale kto chciałby dowiedzieć się więcej o mojej współpracy z TOZem proszę o wpis podam wtedy e-mail


Nie wiem o co chodzi tej osobie,ale u nas nigdy wolontariuszem nie był mężczyzna!!!Jeżeli chodzi o dokładanie do "interesu" to każda z nas z własnych prywatnych pieniędzy też się dokłada,to kupi karmę,środki czystości,to zapłaci za bilety czy za benzynę-nic nowego.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami:) nowy adres:Bankowa 9/12
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 23, 2014, 10:04:57 »
Cytat: "tatankas"
Cytat: "lesman"
byłem takim i jeszcze dokładałem do tego interesu lecz podziękowano mi za moje zaangażowanie nie będę publicznie poruszał tego problemu bo mógłbym innym wolnotariuszom sprawić przykrość ale kto chciałby dowiedzieć się więcej o mojej współpracy z TOZem proszę o wpis podam wtedy e-mail


Nie wiem o co chodzi tej osobie,ale u nas nigdy wolontariuszem nie był mężczyzna!!!Jeżeli chodzi o dokładanie do "interesu" to każda z nas z własnych prywatnych pieniędzy też się dokłada,to kupi karmę,środki czystości,to zapłaci za bilety czy za benzynę-nic nowego.
dobrze wiesz o kogo chodzi mam na imię leszek oficjalnie nie byłem u was notowany(chyba bo tak lepiej) jako wolnotariusz lecz od około 2 lat wam pomagałem osobiście znam po imieniu (podam inicjały imion) I,S K o nr.tel.nie wspomnę może teraz przypomnisz sobie moją osobę bo na pewno mnie w  waszej siedzibie widziałaś bo z widzenia ( imion nie pamiętam) znam jeszcze co najmniej 2 osoby jak będziesz chciała to wymienię charakterystyczne cechy tych osób powiedz mi skąd to wszystko mogę wiedzieć ? następnym razem (jak trzeba będzie)  podam więcej szczegółów abyście mojego zaangażowania w waszą działalność nie pomniejszali bo jest mi z tego powodu bardzo przykro jeżeli jesteś tak słabo zorientowana to porozmawiaj z I. lub S pozdro

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami:) nowy adres:Bankowa 9/12
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 23, 2014, 11:44:38 »
Cytat: "lesman"
dobrze wiesz o kogo chodzi mam na imię leszek oficjalnie nie byłem u was notowany(chyba bo tak lepiej) jako wolnotariusz lecz od około 2 lat wam pomagałem osobiście znam po imieniu (podam inicjały imion) I,S K o nr.tel.nie wspomnę może teraz przypomnisz sobie moją osobę bo na pewno mnie w waszej siedzibie widziałaś bo z widzenia ( imion nie pamiętam) znam jeszcze co najmniej 2 osoby jak będziesz chciała to wymienię charakterystyczne cechy tych osób powiedz mi skąd to wszystko mogę wiedzieć ? następnym razem (jak trzeba będzie) podam więcej szczegółów abyście mojego zaangażowania w waszą działalność nie pomniejszali bo jest mi z tego powodu bardzo przykro jeżeli jesteś tak słabo zorientowana to porozmawiaj z I. lub S pozdro


A pan Leszek,miło mi Ada.A więc napiszę tak:jest pan karmicielem kotów wolno żyjących,a nie wolontariuszem,takich karmicieli mamy około 15-20 osób.Przyjeżdżacie ,zabieracie karmę i sobie jedziecie-nie interesuje was skąd ,za co i ile jej mamy,chcecie tylko brać. Pan dodatkowo dostawał karmę dla kotów przez cały rok,gdzie my z gminy dostajemy pieniążki na dokarmianie kotów tylko w zimę.Nie byłyśmy w stanie dalej zaopatrywać pana w karmę przez cały rok to się pan zbulwersował i odszedł,na nieszczęście dla pana dałyśmy sobie same radę,Iza jeździ dwa razy w tygodniu z osobą,która zaoferowała nam transport na zakłady karmić koty,które pan dokarmiał "po drodze" jak to się mówi.
Ja jestem w tozie minimum 3 razy w tygodniu,na każdym dyżurze można mnie zobaczyć,a pana w siedzibie widziałam tylko kilka razy i zawsze pan wychodził od nas z pełnymi torbami,jak już kiedyś mówiłam " z pustego kapelusza tylko magik królika wyciągnie". Mówimy ,że nie mamy to nie dociera.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!