Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613283 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3240 dnia: Grudnia 12, 2016, 17:17:49 »
Pan zapłaci, Pani zapłaci, wszyscy zapłacimy...

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline kij

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3241 dnia: Grudnia 12, 2016, 17:25:15 »
I to jest w tym wszystkim najgorsze. Najbardziej spółdzielcom zależało na rozwiązaniu właśnie tej kwestii - miałam wrażenie, ze startującym do RN także, a tu nic. Dalej bez zmian. W październiku otrzymałam pismo, aby sprawę rozwiązać na walnym a tym czasem było juz po sprawie... żałosne

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3242 dnia: Grudnia 12, 2016, 20:11:50 »
Pan zapłaci, Pani zapłaci, wszyscy zapłacimy...

Swypnięte Tapatalkiem


Ja nie zapłacę. Nie jestem w chemiku. Widziały gały co brały i na co głosowały. Ktoś was wystrychnął na dudka. Swojego czasu pisałem, żeby ta zmiana wam bokiem nie wyszła. Na układy nie ma rady
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline kij

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3243 dnia: Grudnia 12, 2016, 20:29:47 »
Ludzie chcieli zmiany, jakiejkolwiek byle zmiany z naciskiem na byle.  Koszty sądowe, prawnik to wszystko niepotrzebny wydatek dla spółdzielni. Nie liczcie na nowa RN. Oczywiście nie oczekiwałam, ze sprawa umilknie, ale tego ze zostanie rozwiązana w cywilizowany sposób. Niestety Rada - nowa popełniła meeeega duży błąd na niekorzyść w przypadku rozprawy, ale o tym pozniej gdyż to moj czarny koń do sądu. Takiej głupoty naprawdę sie nie spodziewałam.

Offline mirek-police

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3244 dnia: Grudnia 12, 2016, 20:58:35 »
Nie jestem zwolennikiem wpisów i dyskusji na forum, ale zadam Panu Przewodniczącemu kilka pytań. Panie Dudek zabiera Pan głos na forum nie, jako Wojciech Dudek, ale jako Przewodniczący RN było by dobrze, aby wreszcie Pan to sobie uzmysłowił.  Pisze Pan, że Sąd pierwszej instancji oddalił pozew Spółdzielni przeciwko małżeństwu P o zapłatę niedopłaty, za c.o. Czy jest to wyrok prawomocny? Czy to prawda a mówi się o tym coraz głośniej, że są 2 wyroki prawomocne już po apelacji gdzie dwa małżeństwa przegrały za ingerencję w układ - „czerwone kapturki?. Czy to są plotki, jeżeli tak to należy je zdementować? Tego typu informacja to tajemnica? Jeżeli pisze Pan „A” to niech Pan pisze też „B”. Lansuje się Pan na forum, jako wybitny znawca zagadnień z zakresu prawa w funkcjonowaniu Spółdzielni a mimo to nie potrafi go Pan uważnie czytać. Zdaję sobie sprawę, że w naszej Spółdzielni też są mankamenty. Jako wielki znawca proponował Pan i współpracujące z Panem osoby - „Komitet Koordynacyjny” na zebraniach członków spółdzielni zmiany zapisów w statucie? Mieliście rozwiązać problem c.o. z korzyścią dla odbiorców i co? Jako wybrani członkowie RN narobiliście takiego chaosu, że sami nie wiecie, co zrobiliście a na pewno sami tego nie rozumiecie? Wystarczyło ze zrozumieniem przeczytać ustawy: „Prawo budowlane”, „Prawo energetyczne”, „Ustawę o efektywności energetycznej”. Wielu z nas zawierzyło Wam, co z tym?  Pytam, bo wiedzy nie mam, czy to prawda, że pierwszą sprawę przed Sądem o zmiany zapisów w statucie, które próbujecie wprowadzić Spółdzielnia przegrała? Jeżeli tak to znaczy, że oszukaliście mnie. I co, za przegraną sprawę zapłacę, jako jeden z członków Spółdzielni. Nie byłem Pana zwolennikiem, ale też nie odciąłem się jednoznacznie od tego, co Pan mówił to był mój błąd. Na szerzeniu populizmu dostaliście się do RN a teraz pokazujecie swoją nieudolność. Prowadzicie między sobą rozgrywki personalne naszym kosztem, ale też ośmieszacie naszą Spółdzielnię. Wydajecie o sobie opinię, ale to, to już Wasz sprawa. Dowodem nagranie z posiedzenia RN. Zrobiliście bardzo dużo, aby stracić do Was zaufanie. Wydaje się Panu Panie Przewodniczący, że ma Pan papiery na członka RN szkoda tylko, że się Panu te papiery zamoczyły, są bardzo nieczytelne, nie widać z nich Pana wiedzy, umiejętności pracy w kolektywie.
 
PS. – „marcello” - Przyjmując uchwały należy je podejmować zgodnie z obowiązującym prawem, te jak Pan pisze bezprawne projekty przygotowywało prezydium RN, uchwalała RN. Ale dlaczego nie były konsultowane z prawnikami? Może o to chodzi? Uchwały niezgodne z prawem są nie ważne. Łatwo się jest z nich wycofać.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3245 dnia: Grudnia 12, 2016, 22:10:31 »
bezprawne projekty przygotowywało prezydium RN, uchwalała RN. Ale dlaczego nie były konsultowane z prawnikami? Może o to chodzi? Uchwały niezgodne z prawem są nie ważne. Łatwo się jest z nich wycofać.
Panie mirek-police, przecież właśnie pan przewodniczący cały czas konsultuje się z prawnikami którzy od wielu lat współpracują z Szostakiem, dlatego uchwały są bezprawne. Tak, tak, śmiem twierdzić że prawnicy w naszej spółdzielni doradzają niezgodnie z prawem, na przykład uchwały o zawieszeniu 2 członków Rady które są niezgodne z prawem, wystarczy obejrzeć materiał wideo z posiedzenia Rady Nadzorczej, a dla osoby która ma jako takie pojęcie w dziedzinie prawa będzie jasne że to jest grubymi nićmi szyte . W czyim interesie to robią? Otóż, proszę sobie wyobrazić że te 2 osoby z Rady Nadzorczej które zostały zawieszone wraz  3 innymi, wcześniej złożyły projekt uchwały o rozwiązaniu umowy z kancelarią prawną która obecnie mąci w naszej spółdzielni razem z Szostakiem. Radzę nie łączyć działań pana przewodniczącego wspieranego przez prawników z kilkoma osobami z Rady Nadzorczej które chcą zmian w regulaminach tak, aby były zgodne z Prawem Energetycznym, Ustawą o spółdzielniach mieszkaniowych i innych, ale ich projekty uchwał lądują w koszu. A teraz gdy zostało już tylko 3 członków Rady którzy chcą zmian, bo 2 zostało zawieszonych, to Szostak z prawnikami zaciera ręce. Brawo panie przewodniczący Rady.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2016, 22:23:03 wysłana przez kryspin »

Offline Jupiter

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3246 dnia: Grudnia 13, 2016, 10:45:25 »
Panie kryspin. ..a raczej Andrzeju R. Został Pan odwołany z Rady a teraz z zemsty wylewa Pan tutaj swój jad i szkaluje wraz z kolesiami Radę Nadzorcza. Tylko się Pan kompromituje.
Niech Pan się lepiej zajmie swoim ulubionym tematem ...czyli " od metra "  :)

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3247 dnia: Grudnia 13, 2016, 11:13:05 »
Panie kryspin. ..a raczej Andrzeju R. Został Pan odwołany z Rady a teraz z zemsty wylewa Pan tutaj swój jad i szkaluje wraz z kolesiami Radę Nadzorcza. Tylko się Pan kompromituje.
Panie Jupiter, radzę zacząć się leczyć a nie bawić się w marnej jakości detektywa. Powtarzam to po raz kolejny: Nie nazywam się Andrzej R. i nie byłem ani nie jestem członkiem Rady Nadzorczej. Aby mieć wiedzę na temat działań Rady nie trzeba być jej członkiem.

Offline Jupiter

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3248 dnia: Grudnia 13, 2016, 11:47:26 »
Tak Panie " kryspin " oczywiście. ... a świstak siedzi i zawija  :)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3249 dnia: Grudnia 13, 2016, 12:59:58 »
Tak Panie " kryspin " oczywiście. ... a świstak siedzi i zawija  :)
Świstak czyli nowy przewodniczacy RN.Brawo za bystrość umysłu!
jestem gorszego sortu

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3250 dnia: Grudnia 13, 2016, 15:30:43 »
Panie Dudek zabiera Pan głos na forum nie, jako Wojciech Dudek, ale jako Przewodniczący RN było by dobrze, aby wreszcie Pan to sobie uzmysłowił.

Przykro mi Pani "mirek-police", ale zmuszony jestem wyprowadzić Panią z błędu. Ja na tym forum od 8 lat występuję jako Wojtek Dudek a nie przewodniczący RN. I proszę sobie to uzmysłowić, że tu wypowiadam się w ramach wyrażania moich osobistych poglądów. Zdarza się, że czasami udzielam informacji z zakresu moich działań w RN, ale tylko w przypadku, gdy pytający robi to w sposób kulturalny i wolny od chamskich przypisów oraz w przypadkach, gdy takiej informacji mogę tu udzielić. Czasami udzielam informacji na priva. W pozostałych sprawach dotyczących RN i spółdzielni rozmawiam nie za pomocą forum, lecz w trakcie bezpośrednich spotkań z spółdzielcami. A takich rozmów odbywam miesięcznie średnio ponad sto. Mam dzięki temu prawdziwą wiedzę o tym, czego oczekują spółdzielcy i jak oceniają moją pracę. Forum, to miejsce przeznaczone do swobodnej komunikacji międzyludzkiej oraz wyrażania osobistych poglądów na rozmaite sprawy. Nie jest to oficjalny organ informacyjny żadnej instytucji. Pozdrawiam

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3251 dnia: Grudnia 13, 2016, 16:13:02 »
Tak jak pisałem wcześniej nie będzie się już tłumaczył, przewodniczący dopiero przed nowymi wyborami zacznie być bardzo komunikatywny, a tak buta i arogancja pełną gębą.
A takich rozmów odbywam miesięcznie średnio ponad sto
A nos rośnie z 200 miesięcznie zrobiło się 100

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3252 dnia: Grudnia 13, 2016, 16:32:05 »
buta i arogancja pełną gębą.

... rozumiem, że to cytat z CV Jarosława Bienia. Gratuluję... i dalej współczuję.

Offline jadwisia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3253 dnia: Grudnia 13, 2016, 17:48:33 »
... rozumiem, że to cytat z CV Jarosława Bienia. Gratuluję... i dalej współczuję.
Ta wypowiedź potwierdza to co pisze wegier. Buta i arogancja pełną gębą, u Pana, Panie Wojtek Dudek. A Szostak dalej siedzi w spółdzielni i zaciera ręce bo może znów ktoś zostanie zawieszony w prawach członka Rady i cała Rada się rozsypie. Pan Szostak ma już swoją ekipę na ich miejsce. I będzie mówił ludziom: ci ludzie chcieli rozwalić spółdzielnię, tylko my, stara dobra ekipa z PZPR możemy ją uratować.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2016, 17:58:43 wysłana przez jadwisia »

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3254 dnia: Grudnia 13, 2016, 17:51:14 »
Panie Wojtku, przykro czytać pana wypowiedzi na forum, pamiętam pierwsze spotkania w klubie nauczyciela, to strach ogarnia jak Pan się zmienił od tego czasu. Ale do czerwca wytrzymamy i nie udzielimy dalszego poparcia dla Pana i RN.