Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613289 razy)

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3225 dnia: Grudnia 08, 2016, 20:19:01 »
Bardzo jestem ciekawy co tym razem wymyśli przewodniczący Dudek aby nie odwołać Szostaka.

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3226 dnia: Grudnia 08, 2016, 20:44:25 »
Bardzo jestem ciekawy co tym razem wymyśli przewodniczący Dudek aby nie odwołać Szostaka.
Nic nie wymyśli, po prostu go nie odwoła i nie będzie się tłumaczył

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3227 dnia: Grudnia 09, 2016, 10:01:18 »
Dzisiaj odbywa się kontrola w PEC-u, zobaczymy co przyniesie...

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3228 dnia: Grudnia 09, 2016, 10:54:47 »
Część członków RN zdaje sobie sprawę z tego, że Nowa- Stara RN czyha jak wilk na owce na to aby obecna RN sie rozpadła. I ta świadomość jest powodem,że mimo wszystko obecna RN "trwa". Wiecej nie będę komentowała aby nie narazic się na krytykę nieprzyjaznych mi Uczestników Forum. Jeżeli Nimi są  członkowie tut. SM to nie ma problemu żeby osobiście zorientowali się w sytuacji. Trzeba przyjść na posiedzenie RN, posłuchać i wyciagnąc wnioski. Najbliższe posiedzenie w dn.12.12.2016r. godz. 15:30
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2016, 11:40:53 wysłana przez zrównoważona »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3229 dnia: Grudnia 09, 2016, 23:03:32 »
Cytat: KOOWALSKI w Grudzień 01, 2016, 20:26:22
Przedsiębiorca Was wszystkich traktuje jak niechcianych klientów co to przychodzą do blaszaka tylko po piłeczkę pingpongową
Ale wszystko do czasu, po prostu jedni od razu zorientowali się co jest grane, a inni potrzebują na to więcej czasu.
[/quote]
Jest takie biblijne stwierdzenie że pycha kroczy przed upadkiem.Wg Wikipedii "pycha to pojęcie i postawa czlowieka charakteryzująca się nadmierną wiarą we własną wartość i możliwości a także wyniosłością.Człowiek pyszny ma nadmiernie wysoką samoocenę oraz mniemanie o sobie.Gdy jest wyniosly towarzyszy mu zazwyczaja agresja."
Butę i arogancję u przedsiębiorcy z blaszaka widać gołym okiem. A jego nadęte ego widać tu - cytat przedsiębiorcy z blaszaka

" Pod koniec lat 80-tych byłem współprojektantem sztandaru Solidarności Z.Ch. Police. Projektowałem znajdujące się na nim godło. Szkice tego orła przechowuję w swoim archiwum  domowym do dziś. Jednak na stronie Solidarności w zakładce sztandar próżno jest szukać nawet wzmianki o mnie, mimo, że w czasach gdy przekazywano sztandar Solidarności, ówczesny biuletyn tę informację zawierał. Dziś, na oficjalnej stronie www zakładowej Solidarności projekt orła przypisano zupełnie komu innemu. Pomimo, że jest dokładnie tym samym orłem, który widnieje w zachowanych przeze mnie szkicach tego projektu. Ówczesny przewodniczący Solidarności powinien o tym wiedzieć, ponieważ znał moje uzdolnienia plastyczne i dlatego sam mnie prosił o wykonanie tego projektu. A ja go bardzo szybko wykonałem. "
jestem gorszego sortu

Offline jadwisia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3230 dnia: Grudnia 10, 2016, 12:47:09 »
Jeśli w najbliższym czasie nadal nie będzie odwołany Szostak to Członkowie spółdzielni mogą sami go odwołać. Wystarczy zebrać 1/10 podpisów członków spółdzielni o zwołanie nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia w celu odwołania prezesa Szostaka. Poczekam jeszcze do końca roku i jak Szostak nadal będzie w spółdzielni sama zacznę zbierać podpisy pod żądaniem zwołania Walnego w celu jego odwołania. Sąd Najwyższy wypowiedział się że członkowie spółdzielni mogą na Walnym Zgromadzeniu odwołać prezesa, oto artykuł na ten temat: http://www.rp.pl/artykul/1171727-Kiedy-odwolac-czlonka-zarzadu-spoldzielni-mieszkaniowej.html#ap-1
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2016, 12:49:26 wysłana przez jadwisia »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3231 dnia: Grudnia 10, 2016, 13:12:28 »
No i chyba to bedzie jedyny sposób popoetsm w całości
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3232 dnia: Grudnia 10, 2016, 13:39:57 »
Super, popieram i oczywiście pomogę, a przy okazji przydało by się zrobić porządek z przewodniczącym rady

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3233 dnia: Grudnia 10, 2016, 15:05:51 »
zbierać podpisy pod żądaniem zwołania Walnego w celu jego odwołania.
przy okazji przydało by się zrobić porządek z przewodniczącym rady
No mam nadzieje ze RN pójdzie po rozum do głowy i odwoła Szostaka bo jak nie to mogą i oni odejść  jak uda się zorganizować zebranie. Zorganizowanie zebrania i wywalenie Szostaka i RN dało by wszystkim zajmujących stanowiska w zarządzie i radzie ze zawsze może się znaleźć kilku którzy się zbiorą do kupy i ich powiążą. Sam to ze już jest taki temat tu poruszany powinien zmobilizować rade i przewodniczącego do działań, bo mogą być najkrótsza działającą rada w tej spółdzielni.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline kij

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3234 dnia: Grudnia 11, 2016, 05:51:52 »
Czy pomimo zmiany RN czyjaś sprawa ogrzewania została przekierowana do sądu?

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3235 dnia: Grudnia 11, 2016, 09:05:34 »
Sprawy są w toku, nowi nic nie zrobili, żeby wycofać pozwy i nie narażać NAS wszystkich na koszty z tym związane. A było by na wymianę pokręteł na zaworach c.o.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3236 dnia: Grudnia 11, 2016, 12:58:54 »
W dalszym ciągu to Szostak pociąga za sznurki. Pomaga mu w tym przewodniczący Rady wraz z prawnikami. Pięć osób z Rady Nadzorczej: Pani Gręda, Pani Cichocka, Pani Pokora, Pan Dmochowski i Pan Ryl składali wielokrotnie projekty uchwał mających na celu zmiany w naszej spółdzielni, między innymi w sprawie odwołania Szostaka, ale pan przewodniczący Rady w porozumieniu z prawnikami nie poddawał ich pod głosowanie. Projekty uchwał tej piątki lądowały w szufladzie lub w koszu. W końcu wymyślił że wystarczy zawiesić 2 osoby z tej piątki aby ta grupa nie miała większości w Radzie. Wystarczy obejrzeć materiał wideo z tego posiedzenia Rady na którym zawieszono 2 członków Rady by wyrobić sobie zdanie, można też stwierdzić w czyim intersie działają prawnicy zatrudnieni za nasze pieniądze. Moim zdaniem, po obejrzeniu nagrania, uchwały o zawieszeniu 2 osób z Rady tak na prawdę nie istnieją gdyż głosowało w ich sprawie tylko 4 członków Rady a Regulamin Rady Nadzorczej mówi że Rada Nadzorcza ma zdolność podejmowania uchwał tylko w przypadku obecności co najmniej połowy jej składu, a zatem nie było kworum aby podejmować te uchwały bo 5 osób z jej składu opuściło posiedzenie. Ale nie przeszkodziło to jak widać z nagrania panu przewodniczącemu i prawnikom wykonać tego co zaplanowali. Oto fragment regulaminu Rady Nadzorczej który o tym mówi:




Z tego co wiem sprawa uchwał o zawieszeniu 2 członków Rady trafiła do Sądu. Jeśli chodzi o odwołanie Szostaka to faktycznie tak jak pisze Jadwisia trzeba będzie wziąć sprawy we własne ręce i zbierać podpisy o zwołanie nadzwyczajnego Walnego w celu odwołania Szostaka bo przewodniczący Rady nadal nie poddaje pod głosowanie uchwały w sprawie jego odwołania. Jeśli chodzi o wymianę głowic termostatycznych to pan Szostak odpowiada w pismach do członków spółdzielni że nie przewiduje ich wymiany, czyli że ma w głębokim poważaniu członków i robi co chce.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2016, 13:11:55 wysłana przez kryspin »

Offline GROTA10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3237 dnia: Grudnia 11, 2016, 20:33:32 »
Czy komukolwiek cos wiadomo o wygranej sprawie sadowej w ostatnim czasie na temat czerwonych kapturkow ?

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3238 dnia: Grudnia 11, 2016, 22:26:10 »
Jutro posiedzenie Rady moze na ten temat bedzie jaka informacja.

Offline kij

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3239 dnia: Grudnia 12, 2016, 16:18:09 »
Właśnie odebrałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym za ogrzewanie 2014/2015. Spółdzielnia skierowała go do sądu 15 września 2016 roku. Niech mi nikt nie mowi, ze to działania wyłącznie Zarządu ponieważ odwoływałam sie także do Rady Nadzorczej - zarówno poprzedniej jak i obecnej. Brawo My! Sprawa oczywiście do wygrania choćby ze względu na źle przeprowadzone postępowanie reklamacyjne. Kto za to zapłaci?!