Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613155 razy)

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3060 dnia: Listopada 17, 2016, 22:19:08 »
Takiego jednego wegiera, jednego marcella plus kryspina to Pan na śniadanie zjada.
Smacznego !!! ::) ::) ::)

Post Merge: Listopada 17, 2016, 22:47:41
Kurde, strach pomyśleć co on je na obiad  ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2016, 22:47:41 wysłana przez wegier »

Offline spostrzegawczy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3061 dnia: Listopada 17, 2016, 23:25:46 »
Szanowni państwo, kopiecie się między sobą o ilość nadpłaty a już wogule nie rozumiem w jakim celu o sm Chemik wypowiadają się mieszkańcy Odry. Moim zdaniem przy rozliczaniu z metra po roku czy dwóch mielibyśmy nie dopłaty, a to dlatego że nie wszyscy grzali by z rozsądkiem. Panie Wojtku wyciągnie pan wszystkie karty na stół i zatka pan usta tym wszystkim znawcą tematu funkcjonowania spółdzielni. Szanowni państwo myślę że nie macie pojęcia o tym jak zarządzać SM i ci co się pchali na tak zwany czas określony do zarządu też o tym nie mieli pojęcia. Czepiacie się Szostaka, na pewno nie jest bez winy,ale jedno trzeba stwierdzić, że zostawił SM bez żadnych długów tylko z pieniędzmi na koncie. SM prócz systemu rozliczenia ciepła była zarządzana prawidłowo, wiem że jest jeszcze sporo do zrobienia ale weźmy pod uwagę że nie mamy nowych bloków. Więc jaki cel przyświecał osobą z RN aby usilnie zająć miejsca w zarządzie, może tak jak już wcześniej napisałem, że trzeba ludzi z gryfa gdzieś ulokować. Więc proszę mi odpowiedzieć na pytanie, co są winni szeregowi pracownicy jeśli to nie oni podejmują decyzje, a to ich lista była przygotowana do zwolnienia. Oczywiście zaraz się odezwie znawca wszystkich tematów Kryspin ,ale widać że ten pan nawet nie wie jakie są powiązania polityczno społeczne w Policach.

Offline jadwisia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3062 dnia: Listopada 18, 2016, 01:51:46 »
Czepiacie się Szostaka, na pewno nie jest bez winy,ale jedno trzeba stwierdzić, że zostawił SM bez żadnych długów tylko z pieniędzmi na koncie.
A Ty zapewne razem z Szostakiem przeglądałeś konta spółdzielni i wiesz że są na nich pieniądze. Skoro tak, to dlaczego Szostak twierdzi że nie ma pieniędzy na wymianę głowic termostatycznych? Bardzo ciekawe jest to że pojawiają się tutaj masowo osobniki typu "spostrzegawczy", "Jupiter" i inni, ale nie trzeba być aż tak spostrzegawczym żeby widzieć że to celowa robota starej ekipy kolesi Szostaka czyli towarzyszy Rabuskiego, Potapińskiego, Kosmy i innych ze starej grupy wzajemnej adoracji którzy poczuli szanse powrotu i dlatego będą teraz tutaj mącić i skłócać członków Rady oraz napuszczać ludzi do ataku na nich, aby w ten sposób rozwalić tą Radę. Panie Dudek i wszyscy członkowie obecnej Rady Nadzorczej, apeluję do Was wszystkich, dogadajcie się w naszym wspólnym interesie aby ci panowie nie wrócili już nigdy do rządzenia spółdzielnią. No i Szostak musi odejść jak najszybciej, zaraz po powołaniu nowego wiceprezesa.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2016, 02:12:48 wysłana przez jadwisia »

Offline spostrzegawczy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3063 dnia: Listopada 18, 2016, 05:00:07 »
Jadwisiu mylisz się mówiąc że mam jakiekolwiek powiązania że starą RN. Wystarczy trochę się interesować SM żeby wiedzieć takie rzeczy, bo to nie jest tajne. Jeśli chodzi o głowice to właśnie członkowie nowej RN na walnych chcieli aby nie przyjmować sprawozdania finansowego za zeszły rok. Nie mam pojęcia co chcieli tym osiągnąć, bo zamknęli sobie drogę do  wydawania środków finansowych będących w posiadaniu SM. Nie wiem skąd stwierdzenie że niby moja osoba chce skłócić RN. Gdyby pani przeczytała że zrozumieniem to co napisałem, nie oskarżała by mnie pani o kolesiostwo że starą ekipą.

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3064 dnia: Listopada 18, 2016, 07:27:16 »
Czepiacie się Szostaka, na pewno nie jest bez winy,ale jedno trzeba stwierdzić, że zostawił SM bez żadnych długów tylko z pieniędzmi na koncie.
Tak, ale chyba swoim
ale weźmy pod uwagę że nie mamy nowych bloków
Ale to jest chyba tylko wyłącznie wina starego zarządu na czele z Szostakiem że spóldzielnie się nie rozwijała bo woleli siedzieć na dupach i kombinować jak wyciągnąć kasę ze spółdzielni.
Panie Wojtku wyciągnie pan wszystkie karty na stół
Odnoszę wrażenie że to jednak Pan Wojtek jest wyciągniętą kartą przez Szostaka

Offline Jupiter

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3065 dnia: Listopada 18, 2016, 08:05:27 »
Szanowna Pani jadwisiu łączenie mnie z osobami typu Rabuski i podobnii jest dla mnie dużą obraza.
Natomiast z ostatnia częścią Pani wypowiedzi sie zgadzam.Rada powinna jak najszybciej zaczac normalnie dzialac i powolac jak najszybciej nowego wiceprezesa , a potem kontynuować zmiany .

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3066 dnia: Listopada 18, 2016, 08:18:51 »
Jupiter czy kiedys w chemiku bylo normalnie? Zawsze tak było jak teraz tylko teraz jest wszystko naglasniane.

Offline natka

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
  • Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3067 dnia: Listopada 18, 2016, 08:47:09 »
Ja również mam wrażenie, że zrobiła się tutaj jakaś piaskownica (wyzwiska, przekleństwa, "bo ty lubisz jego, a nie mnie"), moi Państwo, naprawdę...? Pan Dudek i Pani Marta bardzo dużo zrobili razem, zdobyli Nasze zaufanie i poparcie, apeluję do Państwa, abyście, póki jeszcze można dogadali się, bo powoli tracicie wiarygodność i (myślę, że nie tylko moje) zaufanie, nie dopuśćcie, aby mieszkańcy byli zniechęceni i źli, bo ich poparcia już nie odzyskacie. Ja również z niecierpliwością czekam na odwołanie Pana, który tak namieszał w sm, pozdrawiam.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3068 dnia: Listopada 18, 2016, 10:49:08 »
Tyle nowych kont, tyle "hejtu"...
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2016, 10:53:28 wysłana przez Qba99 »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3069 dnia: Listopada 18, 2016, 10:49:40 »
dlaczego Szostak twierdzi że nie ma pieniędzy na wymianę głowic termostatycznych?
To nie twierdzi Szostak. Pieniędzy nie ma na głowice ponieważ jak juz pisałem na wlanym oprócz osiedla C nie przyjeto sprawozdania finansowego i z automatu pieniądze są zamrażane na koncie. 

Post Merge: [time]18 Listopad 2016, 10:53:28[/time]

No i Szostak musi odejść jak najszybciej, zaraz po powołaniu nowego wiceprezesa.
To jest pewne tylko jak widać 5 blokuje wybranie wiceprezesa powód znają  wszyscy.


Post Merge: [time]18 Listopad 2016, 10:55:13[/time]

o sm Chemik wypowiadają się mieszkańcy Odry
I co najlepsze wieda najwiecej co jest u nas źle i co będzie dla nas dobrze.


Post Merge: [time]18 Listopad 2016, 10:59:56[/time]

Moim zdaniem przy rozliczaniu z metra po roku czy dwóch mielibyśmy nie dopłaty, a to dlatego że nie wszyscy grzali by z rozsądkiem.
Może byśmy nie mieli niedopłat ale byśmy nie mieli zwrotów jak i byśmy mieli na pewno podwyżki, a na pewno ci co  nie lubią ciepła zapłacili by za tych co lubią się przegrzewać. Solidarnie wszyscy po równo jak za komuny. No i nikt nie mówi o tym ze byśmy wzbogacili PEC i tak dziś płacimy jak polska ruska za gaz za 100% zamówionego mimo ze zużywamy 60% oczywiście z tego cieszy sie p. Ryl i Cichocka
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2016, 11:04:54 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3070 dnia: Listopada 18, 2016, 12:00:15 »
oczywiście z tego cieszy sie p. Ryl i Cichocka

Podnieca cię to atakowanie ludzi i dolewanie oliwy do ogna ? Może przedstaw się mądralo, zobaczymy czego ty dokonałeś w swoim życiu. Jak na razie jesteś mistrzem hejtu i wypisywania bzdur na tym forum. I zmień nick, bo kompromitujesz wszystkich Polaków.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2016, 12:01:53 wysłana przez bazyl »

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3071 dnia: Listopada 18, 2016, 12:04:51 »
To jest pewne
No to zobaczysz jak 24-11 zostanie powołany nowy wiceprezes, a Don Szostak i tak dalej będzie sprawował rządy zwłaszcza że przekabacił już na swoją stronę prezydium rady nadzorczej i dobrze ich wyszkolił co było widać na posiedzeniu rady które było poprowadzone przez przewodniczącego wręcz w gangsterskim stylu

Offline Jupiter

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3072 dnia: Listopada 18, 2016, 12:16:36 »
Protest przeciwko hejtowi z zastosowaniem jeszcze większego hejtu. .. taką metodę Pan wybrał Panie bazyl?

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3073 dnia: Listopada 18, 2016, 14:05:35 »
Po obejrzeniu (ciężko było) reportażu z posiedzenia RN, nurtuje mnie pytanie: czy wolno bezterminowo (czyli do następnych wyborów) zwieszać w funkcjach członka RN? Nawet w sejmie, po wyrzuceniu/zawieszeniu ich z danego ugrupowania/partii zostaje ON, nadal posłem, gdyż został wybrany przez wyborców. Przecież to nie RN w osobie przewodniczącego wybierała sobie członków tejże Rady tylko my, członkowie SM Chemik. Wydaje mi się, że tylko my możemy odwołać naszego radnego. Wiem, że teraz będą głosy, iż został zawieszony, nie odwołany. I co z tego, skoro moi radni nie mają mocy decyzyjnej. Może ktoś podać paragraf na takie decyzje?
I jeszcze pytania: co w takim razie będzie, gdy te osoby zostaną ponownie wybrane(?) oraz dlaczego - jak pamiętam - tak były forsowane (wszystkie, łącznie z nim samym) na każdym/każdych zebraniach, łącznie z Walnymi, skoro teraz są Bee! Dobrze ktoś napisał, że jak pracuje w elektrowni to także jest na czarnej liście? Tak samo w ZWIK-u? Gdzie jest napisane, ze trzeba pracować w np. lodziarni by móc być członkiem RN SM Chemik? A "nasi" mecenasi
opłacani przez SM, więc nas, członków spółdzielni także się nie popisali nie reagując na decyzje przewodniczącego - jest wina, jest kara! tu NIE DOPATRZYŁEM SIĘ WINY, więc Pani i Panowie mecenasi odpowiedzcie - dlaczego jest KARA?! Siedzieliście w tym gronie i brak reakcji. Wojtku, a może trzeba jeszcze kilku zatrudnić? Jak nas stać...
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2016, 14:59:03 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3074 dnia: Listopada 18, 2016, 14:22:11 »
Pan Polak pisze zupełnie nie znając sytuacji. Odpowiadam na stwierdzenie" .......z tego bedą się cieszyć Ryl i Cichocka" . Jeżeli p. Ryla pracownika PEC obciązącie działaniem na rzecz PEC-u to jakie powiazanie ma p. Cichocka z PEC? Nigdy tam nie pracowała, rozlicza sie z c.o. poprzez podzielniki / bo innej formy jak dotychczas nie ma w SM Chemik/, nie była nigdy w sporze z tut. SM, nie należy do żadnej partii politycznej. Jako członek RN dąży do zrealizowania wszystkich postulatów i życzeń stawianych przez Spółdzielców na Walnych Zebraniach wobec nowo wybieranej RN. Ci, mocno krytykujący to są osoby / a może osoba/, którzy nic lub niewiele zrobili w kierunku naprawy działania Spółdzielni.