Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613015 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #390 dnia: Czerwca 28, 2014, 18:58:16 »
zacytowałem dwa posty powyżej swojego, czyli post tusi, twoją na ten post odpowiedź, a następnie dopisałem swoje przemyślenie. nie umieściłem nagłówka - cytat: daria - to poszło z automtu - mam nadzieję, że satysfakcjonuje cię moje wyjaśnienie. w przeciwnym razie - no cóź - mam to gdzieś
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline maniekpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #391 dnia: Czerwca 28, 2014, 21:00:16 »
Może absolutorium pan prezes i reszta przegrała, ale za głosowaniem w sprawie podzielników to myślę że sobie strzeliliśmy w kolano. Z tego względu że wina leży w za mocno czułych pokrętłach, a nie w podzielnikach. Były stare pokrętła to nie było problemu. A zagłosowanie za rozliczaniem 60/40 to całkowita porażka. Moim zdaniem zarząd i tak nam utrze nosa. Na pewno opłaty za ogrzewanie nie zmaleją!!! niedługo za czynsz w mieszkaniu 60m będziemy płacić 1000zł  >:(

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #392 dnia: Czerwca 28, 2014, 21:58:45 »
Nasz Goworek przeszedł-mamy naszego człowieka w radzie NADZORCZEJ

Za wcześnie ogłaszasz Victorię…! na razie Goworek otrzymał trochę głosów na Waszym zebraniu. O tym czy wejdzie on w skład Rady Nadzorczej zdecydują zsumowane wyniki z wszystkich zebrań. Do RN wejdzie dziewięć osób, które uzyskają najwięcej głosów we wszystkich zebraniach łącznie.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #393 dnia: Czerwca 29, 2014, 08:57:12 »
Za wcześnie ogłaszasz Victorię…! na razie Goworek otrzymał trochę głosów na Waszym zebraniu. O tym czy wejdzie on w skład Rady Nadzorczej zdecydują zsumowane wyniki z wszystkich zebrań. Do RN wejdzie dziewięć osób, które uzyskają najwięcej głosów we wszystkich zebraniach łącznie.

Wszystko to prawda, ale nam (najmniejsze osiedle "D") chodzi o rozpoczęcie kruszenia tzw. "betonu", czyli by nie była to ciepła posadka (zarząd), a ciężka i racjonalna praca dla dobra samej SM Chemik i wszystkich jej członków . Poza tym mam/mamy uwagi/pytania, co do samego wyboru/głosowania na kandydatów do RN. Otóż moim/naszym zdaniem (wynikło to z dyskusji na Walnym zebraniu) nie powinniśmy głosować na kandydatów z innych osiedli, a to z przyczyny takiej, że ich nie znamy, a oni w - takie mam odczucia - nie czują czy nie będą czuli naszych, lokalnych osiedlowych problemów. Innymi słowy; z każdego osiedla mieszkańcy tegoż powinni wybierać swojego przedstawiciela, który wchodziłby na 100% do RN bez względu na ilość uzyskanych głosów na zebraniu Walnym/lokalnym. Na naszym (na innych także) rozdano nam kartki z nazwiskami osób wybranych z innych osiedli. Kilku z nich było, ale ujawnili się dopiero po naszym zdecydowanym żądaniu poznania tychże. Na listach byli także nieobecni na naszym zebraniu, co już ich dyskwalifikuje by na nich głosować. Kandydaci powinni także przedstawić/przybliżyć nam - wyborcom - swoją osobę i jakąś wizję pracy w RN. Swojego kandydata (Z. Goworek) znamy, wiemy gdzie mieszka oraz, jak do niego trafić z osiedlowymi problemami i argumentami. Wiem, że zawsze można w SM dotrzeć do członka RN, ale... to nie to samo, co sąsiad z osiedla, bloku czy klatki schodowej. Wiem także, że członek, RN zajmować się powinien (i wierzę, że tak będzie) wszystkimi osiedlami i problemami ich mieszkańców w sposób bezstronny, obiektywny, niewyróżniający "własnego podwórka". Dodam, że jako najmniejsze osiedle mamy najmniejsze szanse na swojego kandydata. Mogliśmy wybrać jednego (liczba mieszkańców), który może - oby nie - przepaść w liczbach głosów uzyskanych we wszystkich zebraniach łącznie. Prosta arytmetyka. Zastanawia mnie jeszcze jedno (albo, o czymś nie wiem to poproszę, o wyjaśnienie) - skoro nasze Walne zebranie było trzecie z kolei i myśmy już głosowali na kandydatów z dwóch wcześniejszych, to jak te głosy są liczone. Nasze dodano do kandydatów z innych osiedli, gdzie już jakieś głosy mieli, a nasz kandydat Z. Goworek uzyskał tylko/aż nasze 28 głosów z 31 obecnych, czyli 90,32%. Rozumiem, że jego kandydatura i wcześniejsze zgłoszone i głosowane będą w poniedziałek na ostatnim Walnym łącznie z kandydatami, więc jak to w ostateczności będzie liczone by wygrać? Czy głosy liczone % z ogólnej liczby mieszkańców danego osiedla, czy w inny sposób?
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #394 dnia: Czerwca 29, 2014, 11:48:25 »
Goworek jest już w radzie nadzorczej

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #395 dnia: Czerwca 29, 2014, 14:40:13 »
Goworek jest już w radzie nadzorczej

Też bym chciał, aby był, ale skąd taki wniosek, gdy jeszcze nie ma wyników??
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #396 dnia: Czerwca 29, 2014, 22:36:31 »
Na 9 członków rady, było 10 kandydatów, matematyka

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #397 dnia: Czerwca 30, 2014, 08:34:13 »
Na 9 członków rady, było 10 kandydatów
Chyba jest. Ale ok! Taki wynik mnie/nas cieszy :)
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #398 dnia: Czerwca 30, 2014, 21:15:04 »
No i już po zebraniu „Chemika A”. Wyniki wyglądają następująco:

Obecnych uprawnionych do głosowania………63 osoby,

Absolutorium dla zarządu:
W. Szostak…………….za udzieleniem.... 48 osób,     przeciw.... 9 osób
J. Zielińska…………….za udzieleniem.... 45 osób,     przeciw....11 osób,
W. Kosma……………..za udzieleniem.....45 osób,     przeciw.... 9 osób.

Wybory do Rady Nadzorczej:
"Chemik A"  A. Sosna………………..52 głosy,
"Chemik A"  G. Bosacki……………...45 głosów,
"Chemik B"  P. Bortko……………….43 głosy,
"Chemik B"  W. Gaweł………………27 głosów,
"Chemik B"  J. Jawny………………...39 głosów,
"Chemik C"  A. Haleczko……………39 głosów,
"Chemik C"  Z. Korytnicki…………..37 głosów,
"Chemik C"  W. Kosma……………...39 głosów,
"Chemik C"  S. Potapiński…………...38 głosów,
"Chemik D"  Z. Goworek…………….30 głosów,
"Chemik D"  A. Ryl…………………..17 głosów.

Za rozliczaniem ogrzewania z metra kw.:          za….11 osób,  przeciwko….39 osób,

Za zmianą proporcji rozliczania na 60/40:         za…..9 osób,   przeciwko…..49 osób,

Sprawozdanie zarządu:                  za przyjęciem….48 osób,   przeciwko….7 osób

Sprawozdanie finansowe zarządu:    za przyjęciem…56 osób,   przeciwko…2 osoby,

Sprawozdanie Rady Nadzorczej:      za przyjęciem…56 osób,   przeciwko…4 osoby,

Tak by to z grubsza wyglądało! Mam nadzieję, że dobrze wszystko zanotowałem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2014, 21:20:39 wysłana przez Wojtek Dudek »

Offline Rafaelka

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #399 dnia: Czerwca 30, 2014, 21:56:21 »
 :(
A czy W. Kosma, zrezygnował ze stanowiska w Zarządzie? ::)
Krytyk i eunuch z jednej są parafii, każdy wie jak, ale nie potrafi.......

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #400 dnia: Lipca 01, 2014, 07:23:37 »
:(
A czy W. Kosma, zrezygnował ze stanowiska w Zarządzie? ::)
Tak przynajmniej deklarował na naszym - chemik "D" - sobotnim zebraniu. Chyba, że pomyliłem osoby >:(
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #401 dnia: Lipca 01, 2014, 07:29:59 »
Tak by to z grubsza wyglądało! Mam nadzieję, że dobrze wszystko zanotowałem.
Brakuje mi na taj liście z waszego zebrania właśnie ciebie - W.D. Z treści twoich postów wynika, że znasz się na rzeczy i jesteś zorientowany w tych SM zawiłościach... Tak na prawdę sadziłem, że się pojawisz w RN. Szkoda!
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #402 dnia: Lipca 01, 2014, 09:14:43 »
Brakuje mi na taj liście z waszego zebrania właśnie ciebie - W.D. Z treści twoich postów wynika, że znasz się na rzeczy i jesteś zorientowany w tych SM zawiłościach... Tak na prawdę sadziłem, że się pojawisz w RN. Szkoda!

Zdecydowała demokracja. Zabrakło mi 10 głosów na zebraniu osiedlowym, abym znalazł się w gronie kandydatów. Ale dzięki Power!

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #403 dnia: Lipca 01, 2014, 11:23:15 »
Nie ma za co! Wiesz mi, że mimo, iż nie zawsze się z tobą zgadzam to tacy (tu mam na myśli chęć pomocy i przygotowanie w temacie - argumenty) ludzie, jak ty winni nas wysłuchiwać(!) i wyciągać wnioski - konstruktywne oczywiście :)
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #404 dnia: Lipca 01, 2014, 12:47:42 »
Brakuje mi na taj liście z waszego zebrania właśnie ciebie - W.D. Z treści twoich postów wynika, że znasz się na rzeczy i jesteś zorientowany w tych SM zawiłościach... Tak na prawdę sadziłem, że się pojawisz w RN. Szkoda!

Zdecydowała demokracja. Zabrakło mi 10 głosów na zebraniu osiedlowym, abym znalazł się w gronie kandydatów. Ale dzięki Power!
Sądziłam, a raczej byłam pewna, że wejdziesz do RN. Postaraj się bardziej w przyszłych wyborach.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -