Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613407 razy)

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #165 dnia: Lutego 14, 2014, 17:00:12 »
Witam
Ja byłam na tej sprawie mam zamiar pomóc Pani która walczy z tą spółdzielnią zjawiła się na niej nawet sam Prezes .
Ich stanowisko w tej sprawie było takie że cyt: " Sprawa tej Pani jest jednostkowa"
Dlatego proszę wszystkie osoby które w tym sezonie miały niedopłaty proszę o wpisywanie:

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #166 dnia: Lutego 14, 2014, 17:06:58 »
Proszę również aby wszystkie osoby które mają niedopłaty za ogrzewanie o kontakt z naszym przewodniczącym Marian Lewandowski - Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach. Jest to osoba  który na prawdę stara się nam pomagać i to on jak się dowiedziałam bardzo pomógł tej Pani aby nie straciła mieszkania.

Zastanówmy się wszyscy zadziałajmy  i pomóżmy razem  kiedyś nas to może również spotkać !.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #167 dnia: Lutego 14, 2014, 21:31:13 »
Cytat: "Tusia"
Ja byłam na tej sprawie mam zamiar pomóc Pani która walczy z tą spółdzielnią zjawiła się na niej nawet sam Prezes .

Prezes jest stroną w tym sporze więc to normalne, że był.

Cytat: "Tusia"
Ich stanowisko w tej sprawie było takie że cyt: " Sprawa tej Pani jest jednostkowa"

Dlatego proszę wszystkie osoby które w tym sezonie miały niedopłaty proszę o wpisywanie:

Może jest jednostkowa? Nie znamy ani treści pozwu, ani jego uzasadnienia czyli tak naprawdę nie wiemy o co toczy się ów spór. W czym zatem mamy pomóc? Sorry, że o tym mówię, ale bez tej wiedzy pochopnymi działaniami zamiast pomóc równie dobrze można komuś zaszkodzić. Można też nieświadomie zaszkodzić sobie. Ale to tylko takie moje spostrzeżenie…

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #168 dnia: Lutego 15, 2014, 11:34:49 »
panie wojciechu moje spostrzeżenie jest następujące - nie da pan złego słowa powiedzieć zarówno na prezesa jak i na zarząd sm chemik. w moich oczach jest pan bardzo stronniczy. i od razu zaznaczam (żeby tylko pan na mnie nie krzyczał jak w przypadku psich odchodów), że jest to tylko i wyłącznie moje odczucie.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #169 dnia: Lutego 15, 2014, 12:13:32 »
Nigdy na nikogo nie krzyczę a tym bardziej na Ciebie szanowny kolego. Wręcz przeciwnie, jestem spokojnym człowiekiem, oczywiście o ile nie mam do czynienia z kimś, kto czyni szkodę w moich dobrach.

Naprawdę nie wiem dlaczego mój pragmatyzm utożsamia Ci się z rzekomą stronniczością? Może Twoje odczucie spowodowane jest tym, że mnie nie znasz i wyciągasz pochopne wnioski z moich wypowiedzi. Naprawdę nie wiem.
Ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś mógł mnie poznać bardziej. Niebawem zamierzam zorganizować dla chętnych spotkanie na jawie przy np. piwku lub soczku i pogawędkę o problemach trapiących nasze społeczeństwo. Jedno takie spotkanie forumowiczy już się odbyło i było całkiem sympatycznie więc mam nadzieję, że drugie też się uda. Termin i miejsce zaproponuję w poniedziałek.

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #170 dnia: Lutego 15, 2014, 15:58:12 »
Zgadzam się całkowicie z kolegą dapol mam takie wrażenie Panie Dudek  że pan prezes to dobry kolega i mam prośbę że skoro ta sytuacja Pana nie dotyczy!- to po co w ogóle te Pana wnioski.
Nam one są nie potrzebne więc bardzo Pan proszę o nie wypowiadanie.

Co do zaszkodzenia to jest Pan w wielkim błędzie -jestem zdania że trzeba pomóc .

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #171 dnia: Lutego 15, 2014, 19:06:42 »
Cytat: "Tusia"
Nam one są nie potrzebne więc bardzo Pan proszę o nie wypowiadanie.

Nam, czyli komu? Masz pełnomocnictwo na wypowiadanie się w imieniu wszystkich członków Spółdzielni Chemik?
A tak a propos. Czy ja w jakikolwiek sposób zmuszam Ciebie do czytania moich wypowiedzi?

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #172 dnia: Lutego 16, 2014, 12:25:14 »
Nie przypominam sobie abyśmy przechodzili na ty.
Kultura tego wymaga aby używać pewnych zwrotów. Widzę że coś Pan ominął na lekcjach Języka Polskiego.

Bez komentarza.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #173 dnia: Lutego 16, 2014, 13:54:34 »
Cytat: "Tusia"
Nie przypominam sobie abyśmy przechodzili na ty.

Przykro mi. Ale upoważniają mnie do tego moje kompetencje i to bez względu na Twoje abstrakcyjne wywody o kulturze.

Cytat: "Tusia"
Kultura tego wymaga aby używać pewnych zwrotów. Widzę że coś Pan ominął na lekcjach Języka Polskiego.

Skoro tak bardzo pragniesz błysnąć tu na forum kulturą, a nie "kulturą", to zadaj sobie przynajmniej minimum trudu i postaraj się okazać troszkę tej kultury poprzez trzymanie się tematu oraz rzeczowe odpowiadanie na zadawane Ci pytania.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #174 dnia: Lutego 16, 2014, 19:53:21 »
panie wojtku, nie chcę zbaczać z tematu, ale jakbym się nie powstrzymywał nie mogę tego przemilczeć. jakby mógł mi pan zdradzić, to jakie kompetencje pana upoważniają do zwracania się na ty. ja rozumiem, że nie tylko tu na forum, ale i ogólnie w internecie  stosowana jest forma "ty", ale chyba jak ktoś sobie nie życzy to należy to uszanować. pisze pan o spotkaniu. z tego co zdążyłem zaobserwować, mam coraz mniejszą ochotę z panem się poznawać. traktuje pan ludzi z góry i ci którzy nie myślą podobnie do pana są na straconej pozycji. nie wiem czy słowo "straconej" jest odpowiednie, no bo przecież kim pan jest - jakąś wyrocznią?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #175 dnia: Lutego 16, 2014, 23:19:56 »
Cytat: "dapol"
jakby mógł mi pan zdradzić,

Ok. Ale aby nie zaśmiecać tematu wyślę Ci to na PW.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #176 dnia: Lutego 17, 2014, 22:45:45 »
Tusia i dapol, na forum wszyscy piszą do siebie na ty. Czy Wam się to podoba czy nie, taka jest po prostu zasada i już. Wojtek nie popełnia żadnego przestępstwa zwracając się na ty, a pisanie o braku kultury to już nieporozumienie. Nie czytaliście regulaminu?

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #177 dnia: Lutego 18, 2014, 09:51:06 »
Cytat: "koko"
Tusia i dapol, na forum wszyscy piszą do siebie na ty. Czy Wam się to podoba czy nie, taka jest po prostu zasada i już. Wojtek nie popełnia żadnego przestępstwa zwracając się na ty, a pisanie o braku kultury to już nieporozumienie. Nie czytaliście regulaminu?

Regulamin nie zawiera zasad o których mowa w pierwszym zdaniu.
jestem gorszego sortu

Offline Kryst13

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #178 dnia: Lutego 18, 2014, 10:41:32 »
netykieta Wikipedia cytat:

"w dyskusjach, zwłaszcza w Usenecie i na forach internetowych zwracamy się po nicku lub imieniu jeśli rozmówca wyraża na to zgodę. Nigdy samym nazwiskiem. Nie należy się obrażać, jeśli ktoś zwraca się do nas „per ty”, a nie w formie grzecznościowej, i nie należy się obawiać używania takiej bezpośredniej formy."

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #179 dnia: Lutego 18, 2014, 21:11:56 »
dobra koledzy i koleżanki, już wszystko wiem. wojtek dokładnie mi to wszystko wytłumaczył, za co wielkie dzięki. co nie znaczy, że się z tym zgadzam w 100%. po mojemu należy się drugiej osobie szacunek i jak sobie nie życzy to trzeba to uszanować. no, ale niech będzie. dobra kończę, bo chyba sporo zboczyliśmy z tematu.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!