Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613130 razy)

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1110 dnia: Grudnia 03, 2015, 11:16:17 »
Trzymam kciuki!!!
Nie poddawaj się i koniecznie pisz :)

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1111 dnia: Grudnia 03, 2015, 12:15:59 »
Pewnie mam marzenie ściętej głowy, żeby sm wycofała się z pozostałych rozpraw sądowych i nie narażała spółdzielców na koszty.

Gratuluję, TUSIA

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1112 dnia: Grudnia 03, 2015, 12:18:12 »
No coś Ty. Oni są dalej przekonani o swojej racji. "Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie".

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1113 dnia: Grudnia 03, 2015, 12:26:17 »
Oni są dalej przekonani o swojej racji.
Oni nie są przekonani o swojej racji, doskonale wiedzą że racji nie mają, ale idą na wydrę, kosztów i tak żadnych nie poniosą. A moim zdaniem powinni zapłacić to z własnej kieszeni.
Tusia, gratulacje.
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1114 dnia: Grudnia 03, 2015, 12:27:34 »
Tu masz rację. Za ich batalię przeciw nam, zapłacimy my...

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1115 dnia: Grudnia 03, 2015, 13:51:27 »
Zachęcam do konsolidowania się przeciwko tym ludziom którym się wydaje że są właścicielami spółdzielni. Często się mówi i pisze: "władze spółdzielni" , jednak nie jest to żadna władza lecz zwykli pracownicy mający obowiązek dobrego zarządzania mieniem wszystkich członków spółdzielni. Władzą w spółdzielni jest Walne Zgromadzenie na którym naprawdę można wiele zdziałać. Polecam stronę na facebooku na temat inicjatywy zmian w SM Chemik:
https://www.facebook.com/naprawiamysmchemik/?ref=profile
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1116 dnia: Grudnia 03, 2015, 14:32:40 »
Musimy mieć świadomość tego że oni nie podają nas do sądu za swoje pieniądze bo nie mają odpowiedzialności. więc jest im wszystko jedno.
Ja w tej sprawie opłacałam 2 prawników swojego i prawnika spółdzielni!
Za koszty rozpraw sądowych zapłacimy WSZYSCY!.

ZBLIŻA SIĘ KONIEC ROKU WIĘC I BĘDĄ PODWYŻKI !!!

Offline Kasiechna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1117 dnia: Grudnia 03, 2015, 15:13:03 »
Gratulacje Tusia! Oby innym też się udało. Niestety, ale najgorsze jest w tym wszystkim to, że przez nich tracimy czas, nerwy i koszta. Koszta za, które tak jak pisałaś zapłacimy my wszyscy. Ja nie poddaję się i czekam na termin rozprawy po złożonym sprzeciwie od nakazu zapłaty. Pokażemy im na co nas stać. Powodzenia życzę wszystkim wytrwałym.


Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1118 dnia: Grudnia 03, 2015, 15:29:46 »
Za koszty rozpraw sądowych zapłacimy WSZYSCY!.

Dokładnie! Dlatego tu apeluję do członków Rady Nadzorczej, którzy swoją biernością przyczynili się do tego marnotrawstwa naszych wspólnych środków. Jeżeli macie jeszcze choć odrobinę honoru i ludzkiej godności, to sami podajcie się do dymisji! Nie ściągajcie na siebie jeszcze większej odpowiedzialności i jeszcze większego gniewu spółdzielców, których oszukaliście, zaniedbując całkowicie ochronę i obronę ich słusznych oczekiwań i dóbr. 

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1119 dnia: Grudnia 03, 2015, 16:21:24 »
apeluję do członków Rady Nadzorczej, którzy swoją biernością przyczynili się do tego marnotrawstwa naszych wspólnych środków. Jeżeli macie jeszcze choć odrobinę honoru i ludzkiej godności, to sami podajcie się do dymisji!
Wojtek, chyba liczysz na cud. :)

Post Merge: Grudnia 04, 2015, 14:15:49
Przedstawiam ważny wyrok Sądu - prawomocny, na temat niezgodnego z prawem rozliczania kosztów CO i ciepłej wody użytkowej.
Na podstawie tego wyroku można stwierdzić że w SM Chemik niezgodnie z prawem rozlicza się zarówno koszty CO jak i podgrzania ciepłej wody użytkowej.
Niezgodne z prawem jest m.in. stosowanie ryczałtu za CO stanowiącego krotność opłat, rozliczanie kosztów CO na osiedla zamiast na dany budynek, naliczanie opłaty stałej za podgrzanie wody liczonej od metrażu mieszkania.
Artykuł na ten temat: http://temidacontrasm.info/miazdzacy-wyrok-sadu-dla-spoldzielni-z-zabrza/
Link do wyroku w formacie pdf: https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=0ahUKEwiBj9H5o8LJAhVlnnIKHaIsB3wQFgghMAE&url=http%3A%2F%2Fslonecznystok.pl%2Fo-nas%2Fitem%2Fdownload%2F20_274c9b6318ba64cbd57b3eedf6a09403.html&usg=AFQjCNH0sUvJnm5JuQMz2y3F4pKylS-OMA&cad=rja
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2015, 14:15:49 wysłana przez Maniek72 »
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline ella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1120 dnia: Grudnia 07, 2015, 10:47:33 »
Tusia gratulacje !

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1121 dnia: Grudnia 07, 2015, 11:05:56 »
brawo brawo,,, tylko czy ktoś wziął pod uwagę ze trwała ta batalia chyba ze 2 lata, dwa lata kłócenia i włączenia się po sądach za swoim, paranoja i odechciewa się wszystkiego, takie rzeczy powinny być rozstrzygane na burząco, góra pół roku

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1122 dnia: Grudnia 07, 2015, 16:06:48 »
Witam Ella

Tak Jak Pani mnie się również udało . Dziękuję bardzo za poświęcony Mi czas oraz pomoc którą dostałam od Pani na początku mojej batalii.
 :) :) :) :)

Offline Dan

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1123 dnia: Grudnia 07, 2015, 20:29:27 »
Witam Ella

Tak Jak Pani mnie się również udało . Dziękuję bardzo za poświęcony Mi czas oraz pomoc którą dostałam od Pani na początku mojej batalii.
 :) :) :) :)

Mam pytanie.
A czy ktoś próbował z pozwem grupowym?

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1124 dnia: Grudnia 07, 2015, 20:52:32 »
Nie da się - każda sprawa jest inna.

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...