Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 724982 razy)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1575 dnia: Grudnia 11, 2015, 14:55:34 »
i znowu kłamstwo :D nie 9 osób tylko 4 dostały propozycje w tym dwie osoby z tych czterech nie moga poszczycic sie posiadaniem mgr przed nazwiskiem :D
Czarna_301, pamiętasz, to napisałaś 18 stycznia tego roku, dotyczyło właśnie tematu zwalniania pracowników. I ja Ci wtedy uwierzyłam, bo pomyślałam, że skoro tak uparcie to powtarzasz, to na pewno sprawdziłaś, jakie wykształcenie mają te osoby. Ale dostarczono mi dokumenty, z których jednoznacznie wynikało, że wszystkie mają nie tylko wyższe magisterskie, ale niektóre z nich (w tym ta, o której jednoznacznie pisałaś, że ma jedynie licencjat)  też studia podyplomowe. I Ty będziesz pouczać ludzi, że trzeba sprawdzać informacje? Nie widziałam, żebyś tę plotkę gdzieś sprostowała. To przyjrzyjmy się dokumentom dotyczącym tych, wymienianych przez Ciebie, czterech osób.
Pierwsza - wyższe inżynieryjno-magisterskie, do tego kursy
Druga - wyższe magisterskie plus podyplomowe
Trzecia - wyższe magisterskie
Czwarta - wyższe magisterskie i techniczne
Szczegółów nie podaję, żeby chronić te osoby przed kolejnymi szykanami. Dodam tylko, że wśród tych wykwalifikowanych pracowników jest też pomawiana przez Was wielokrotnie i publicznie intendentka. Ale ten temat, myślę, doczeka się osobnego rozwinięcia.
To teraz Pani Czarna_301 proszę o odpowiedź - kłamała Pani świadomie, czy wprowadzono Panią w błąd? Jak widać, plotkujący policzanie też się mylą.


Zostawmy temat donosów na złe funkcjonowanie hali i to że dzięki tym donosom budżet (czyli my) straciłby miliony. Pani Joanno czy w temacie zwalnianych kobiet kłamała Pani świadomie czy ktoś z Zespołu Szkół niezbyt dokładnie przejrzał teczki osobowe tych Pań? Proszę odpowiadać na wszystkie pytania a nie na te które Pani pasują...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1576 dnia: Grudnia 11, 2015, 19:03:24 »
Oczywiście jestem w stanie odpowiedziec na pana pytanie :P wdarł mi sie bład za co dziewczyne przepraszam ale pisałam ta wiadomość podpierajac sie Magazynem Polickim i mogłam cos przeoczyc albo najnormalniej w świecie pomylic .

 Ktos sie pomylił i nadał na cała szkołe ze ja pisałam obraźliwe posty na Agate Markowicz Narękiewicz (patrz Hejted Biała), straszono mnie policją, konsekwencjami, przeczytałam tez ze gdzie sie nie pojawie trzeba chowac portfele. Nigdy nie usłyszałam słowa przepraszam od osób które to powiedziały, choć ja nigdy ich nie obraziłam.


saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1577 dnia: Grudnia 11, 2015, 22:29:18 »
Oczywiście jestem w stanie odpowiedziec na pana pytanie :P wdarł mi sie bład za co dziewczyne przepraszam ale pisałam ta wiadomość podpierajac sie Magazynem Polickim i mogłam cos przeoczyc albo najnormalniej w świecie pomylic .

 Ktos sie pomylił i nadał na cała szkołe ze ja pisałam obraźliwe posty na Agate Markowicz Narękiewicz (patrz Hejted Biała), straszono mnie policją, konsekwencjami, przeczytałam tez ze gdzie sie nie pojawie trzeba chowac portfele. Nigdy nie usłyszałam słowa przepraszam od osób które to powiedziały, choć ja nigdy ich nie obraziłam.
Po pierwsze - nie jedną, tylko dwie dziewczyny powinna Pani w tym miejscu przeprosić (pisała Pani o dwóch, które miały nie mieć magistra).
Po drugie - o tym, że ktokolwiek Pani przypisywał autorstwo strony Hejted Biała, to ja słyszałam wyłącznie od Pani i Pani koleżanek, od początku było wiadomo, że to głupi wybryk jakiegoś dzieciaka.
Po trzecie - to z tym portfelem, jak Pani dobrze wie, brzmiało inaczej i było odpowiedzią oplutej przez Panią osoby na Pani wpis na innym forum (na którym ta osoba się nie wypowiadała), dodajmy - oplutej z imienia i nazwiska. Odpowiedź nawiązywała stylem do narzuconej przez Panią konwencji. Pomówiła Pani i mocno się zdziwiła, że cios może się odwrócić.
Pani Czarna, ma Pani długą listę osób do przeproszenia. Ja na niej też jestem. Sprawa Białej się kiedyś skończy. Zmienią się władze w samorządzie, w szkole... Ja będę cały czas chodziła z podniesioną głową. A Pani?

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1578 dnia: Grudnia 12, 2015, 09:42:52 »
Ja będę cały czas chodziła z podniesioną głową. A Pani?
Saga...trochę samokrytyki,opuść  tę głowę ...zwłaszcza nos. Świętych nie ma ,Ty także do nich nie należysz.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1579 dnia: Grudnia 12, 2015, 12:01:33 »
Pani Czarna, ma Pani długą listę osób do przeproszenia. Ja na niej też jestem. Sprawa Białej się kiedyś skończy. Zmienią się władze w samorządzie, w szkole... Ja będę cały czas chodziła z podniesioną głową. A Pani?
Dodam iż ma Pani również długą listę osób którzy Pani nazwisko zapamiętają na długo- ja na dłużej...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline pasekdospodni

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1580 dnia: Grudnia 12, 2015, 23:26:21 »
Strony otrzymały postanowienie z Policji, w którym widoczna jest informacja, iż ustalono adres IP komputera z którego wyszły te kmentarze i był to komuter należący do Państwa ....., nie stwierdzono natomiast kto dokładnie umieścił kłamliwe komentarze to na pewno wyjaśni sąd cywilny.

Ja naprawdę już nic nie rozumiem, to stroną w tej sprawie jest Pani Czarna? Rozumiem,ze tak i otrzymała postanowienie policji, skoro o tym pisze.

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1581 dnia: Grudnia 13, 2015, 09:04:51 »
Strony otrzymały postanowienie z Policji, w którym widoczna jest informacja, iż ustalono adres IP komputera z którego wyszły te kmentarze i był to komuter należący do Państwa ....., nie stwierdzono natomiast kto dokładnie umieścił kłamliwe komentarze to na pewno wyjaśni sąd cywilny.

Ja naprawdę już nic nie rozumiem, to stroną w tej sprawie jest Pani Czarna? Rozumiem,ze tak i otrzymała postanowienie policji, skoro o tym pisze
Czarna znowu opiera się na tym, co jej koleżanki powiedziały. A powiedziały jej po to, żeby to ona puszczała plotę dalej. Wpis przytoczony przez Czarną, w sprawie którego podobno toczy się postępowanie, jest zdaje się sprzed półtora roku. To już nie o postanowieniach policji należałoby mówić, a o ustaleniach przed sądem. No ale Czarna nie odważy się sama pomyśleć, Czarna wykona polecenia, Czarna obrzuci błotem, a później najwyżej napisze: "wdarł mi sie bład za co dziewczyne przepraszam ale pisałam ta wiadomość podpierajac sie Magazynem Polickim i mogłam cos przeoczyc albo najnormalniej w świecie pomylic" (pisownia oryginalna).
Zwracam uwagę, że co post, to inna informacja Czarnej - najpierw wskazuje jedną konkretną osobę, później już jest rodzina, za chwilę się okaże, że chodzi o większe grono znajomych, a później, że dwie litery w nazwisku pomyliła....
A jak opluta tutaj przez Czarną ma się bronić? Jak się udowadnia na forum, że się czegoś nie zrobiło? Nie da się. I Czarna doskonale o tym wie, dlatego takie wredne manewry tutaj, i nie tylko tutaj, stosuje.
Czarna, czy już sobie uświadomiłaś, że jesteś jedyną osobą, która zyskała wieczną sławę w związku ze sprawą Białej? Złą sławę.
Czarna, czy sobie chociaż przez chwilę przypomniałaś, że Twoje skargi na szkołę z czasów przed pierwszą zmianą dyrektorki się uchowały? To pomyśl, kto je teraz czyta. Sądzisz, że zostało Ci to wybaczone?
Ja będę cały czas chodziła z podniesioną głową. A Pani?
Saga...trochę samokrytyki,opuść  tę głowę ...zwłaszcza nos. Świętych nie ma ,Ty także do nich nie należysz.
Mańkowa, jak możesz tak pisać... Świętych nie ma? A kto przez półtora roku prowadził agresywny proces beatyfikacyjny? :) Ja sobie w sprawie, o której tutaj piszemy, nie mam NIC do zarzucenia. A Ty?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2015, 09:06:47 wysłana przez saga »

Offline pasekdospodni

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1582 dnia: Grudnia 13, 2015, 13:08:30 »
Czarna, czy sobie chociaż przez chwilę przypomniałaś, że Twoje skargi na szkołę z czasów przed pierwszą zmianą dyrektorki się uchowały? To pomyśl, kto je teraz czyta. Sądzisz, że zostało Ci to wybaczone?

 To Czarna najpierw pisała skargi na szkołę prowadzoną przez Beatę Golisowicz a potem jej broniła i pisała skargi na kolejną dyrektorkę? Dobre. Teraz jest trzecia dyrektorka w tej szkole, czy ma liczyć się z tym,że tez Czarna na nią pisać będzie? Niezły etat: "skargowa".

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1583 dnia: Grudnia 13, 2015, 16:42:23 »
Mańkowa, jak możesz tak pisać... Świętych nie ma? A kto przez półtora roku prowadził agresywny proces beatyfikacyjny?  Ja sobie w sprawie, o której tutaj piszemy, nie mam NIC do zarzucenia. A Ty?
Saga...przyjmij do wiadomości ,że nigdy nie będę udzielać się na wątku ,który powstał po to żeby dokopywać innym ....ale będę na tym gdzie widzę że dzieje się niesprawiedliwość a moja wiedza nie pozwala godzić  się na to i przyglądać z boku. I ponawiam apel...nos w dół,nie masz powodu żeby się szczycić swoją postawą,wszyscy widzą co tu piszesz.
Jako że dyskusja z Tobą jest bez sensu ,nic sensownego z tego nie wyniknie to powiem tylko tak.... Mówi się że racja jest jak dupa - każdy ma swoją ....masz większą - wygrałaś ! Pozdrawiam :)

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1584 dnia: Grudnia 14, 2015, 08:05:40 »
Mańkowa, ja mam też twarz, której nie muszę się wstydzić. A Ty?

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1585 dnia: Grudnia 14, 2015, 13:51:05 »
Ja bym się na Twoim miejscu nie chwaliła.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1586 dnia: Grudnia 14, 2015, 14:11:09 »
Saga- Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1587 dnia: Grudnia 16, 2015, 13:02:36 »
Przyszło mi do głowy, żeby sprawdzić, jak sobie słuszni fachowcy radzą ze wspomnianym wcześniej przetargiem. W BIP Białej jest informacja, że ogłoszenie o II przetargu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych z 22 listopada. Tyle że wyszukiwarka BZP z uporem twierdzi, że ogłoszenia z Polic z taką datą w BZP nie ma. W całym listopadzie są trzy: z 3.11 (Dom Dziecka), 6.11 (Biała, przetarg później unieważniony - to ono ma numer zgodny z podanym w BIP Białej) i z 20.11 (Dom Seniora).
Ciekawa sprawa. I w ciekawym świetle stawia nagłe wzmożenie aktywności pań z fanklubu.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1588 dnia: Grudnia 17, 2015, 18:40:53 »
Być może takie rozwiązanie jednak się nie sprawdzi i nowa dyrektor będzie musiała zatrudnić kogoś do przetargów? :)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1589 dnia: Grudnia 22, 2016, 06:59:55 »
Młyny sprawiedliwości mielą powoli, ale zazwyczaj do skutku.
Zakończyła się sprawa, którą pani Chmielewska (Golisowicz) wytoczyła dziennikarzom Kuriera Szczecińskiego. W dwóch instancjach sądy odrzuciły jej pozwy.
A to oznacza, że Kurier pisał prawdę o pani Chmielewskiej. I w artykule Mirosława Kwiatkowskiego pt. "Kasowali dwa razy za to samo", i w tym o wendecie w Białej, i w tym o pozwie w sprawie rzekomego mobbingu wobec dyrektorki wszech czasów.
Wyrok sądu apelacyjnego jest prawomocny. Czyli można już powiedzieć, że w sprawie Białej prawda wygrała po raz pierwszy. Mam nadzieję, że nie po raz ostatni.
Wesołych Świąt!  ;D
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.