Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Interwencje TOZ  (Przeczytany 31399 razy)

Offline Victory

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 22, 2012, 09:59:07 »
Cytat: "pol"
Cytat: "draculka"
Dziś w Panoramie była wzmianka o zagłodzonym bernardynie znalezionym w Policach (czy okolicach - niestety wpadłam do pokoju na koniec wiadomości). Sprawa ujrzała światło dzienne dzięki interwencji ToZ.
Czy wiadomo coś więcej na ten temat?

Materiał filmowy był porażający. Pies na łańcuchu, w śniegu, przerzucony przez ogrodzenie.
Ludzie to bydlęta najgorsze z możliwych.


http://www.tvp.pl/szczecin/aktualnosci/rozmaitosci/pies-pod-sniegiem/6561060




Pierwsza interwencja co do złych warunków tych psów była JUŻ w maju tamtego roku!!!
Skończyło się na wizycie TOZ, ale ze Szczecina!!!

http://www.toz.szczecin.pl/#/interwencje/arch/2675

Czemu TOZ z Polic na zareagował?
Zgłoszenie najpierw poszło do nich bo przecież Trzeszczyn "podlega" Policom.
Reakcji NIESTETY było bark.
Teraz jak doszło do zwierzęcej tragedii to dopiero sprawa jest nagłaśniana.
SMUTNE to nawet BARDZO!

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 22, 2012, 11:00:59 »
Cytat: "Victory"
Cytat: "pol"
Cytat: "draculka"
Dziś w Panoramie była wzmianka o zagłodzonym bernardynie znalezionym w Policach (czy okolicach - niestety wpadłam do pokoju na koniec wiadomości). Sprawa ujrzała światło dzienne dzięki interwencji ToZ.
Czy wiadomo coś więcej na ten temat?

Materiał filmowy był porażający. Pies na łańcuchu, w śniegu, przerzucony przez ogrodzenie.
Ludzie to bydlęta najgorsze z możliwych.


http://www.tvp.pl/szczecin/aktualnosci/rozmaitosci/pies-pod-sniegiem/6561060




Pierwsza interwencja co do złych warunków tych psów była JUŻ w maju tamtego roku!!!
Skończyło się na wizycie TOZ, ale ze Szczecina!!!

http://www.toz.szczecin.pl/#/interwencje/arch/2675

Czemu TOZ z Polic na zareagował?
Zgłoszenie najpierw poszło do nich bo przecież Trzeszczyn "podlega" Policom.
Reakcji NIESTETY było bark.
Teraz jak doszło do zwierzęcej tragedii to dopiero sprawa jest nagłaśniana.
SMUTNE to nawet BARDZO!


A mozesz mi wyjasnic jakie znaczenie ma to czy interwencja została podjęta przez toz szczecin czy toz police? interwencja została podjęta i już.
Jak zajdzie taka koniecznośc to podejmuje sie interwencji z innych rejonów, czy to Dobra szcz. czy inna miejscowośc.

Wydaje mi sie ze pownnas bardziej skrytykowac własciciela bernardyna, bo po to sie nagłąsnia takie sprawy, a nie nas, robimy co mozemy, spraw jest mnóstwo, ale tlumaczyc sie nie bede, bo i tak tego nie zrozumiesz.

Offline Victory

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 22, 2012, 11:41:05 »
Cytat: "sylwia637"
Cytat: "Victory"
Cytat: "pol"
Cytat: "draculka"
Dziś w Panoramie była wzmianka o zagłodzonym bernardynie znalezionym w Policach (czy okolicach - niestety wpadłam do pokoju na koniec wiadomości). Sprawa ujrzała światło dzienne dzięki interwencji ToZ.
Czy wiadomo coś więcej na ten temat?

Materiał filmowy był porażający. Pies na łańcuchu, w śniegu, przerzucony przez ogrodzenie.
Ludzie to bydlęta najgorsze z możliwych.


http://www.tvp.pl/szczecin/aktualnosci/rozmaitosci/pies-pod-sniegiem/6561060




Pierwsza interwencja co do złych warunków tych psów była JUŻ w maju tamtego roku!!!
Skończyło się na wizycie TOZ, ale ze Szczecina!!!

http://www.toz.szczecin.pl/#/interwencje/arch/2675

Czemu TOZ z Polic na zareagował?
Zgłoszenie najpierw poszło do nich bo przecież Trzeszczyn "podlega" Policom.
Reakcji NIESTETY było bark.
Teraz jak doszło do zwierzęcej tragedii to dopiero sprawa jest nagłaśniana.
SMUTNE to nawet BARDZO!


A mozesz mi wyjasnic jakie znaczenie ma to czy interwencja została podjęta przez toz szczecin czy toz police? interwencja została podjęta i już.
Jak zajdzie taka koniecznośc to podejmuje sie interwencji z innych rejonów, czy to Dobra szcz. czy inna miejscowośc.

Wydaje mi sie ze pownnas bardziej skrytykowac własciciela bernardyna, bo po to sie nagłąsnia takie sprawy, a nie nas, robimy co mozemy, spraw jest mnóstwo, ale tlumaczyc sie nie bede, bo i tak tego nie zrozumiesz.


Oczywiście,że nie ma znaczenia czy daną interwencje podejmie TOZ Police czy TOZ Szczecin.
Tylko dlaczego jak ta sprawa sprawa była zgłaszana do Was to nic w tym kierunku nie zrobiłyście??
Zresztą to nie jedyna interwencja z którą się do Was zgłaszałam.Były trzy i z ŻADNĄ mi nie pomogłyście.
I uwierz mi, że ostro krytykuję takie postępowanie wobec zwierząt i też na tyle ile mogę im pomagam.Rozumiem też , że takich spraw jak ta lub nawet  jeszcze gorszych jest MNÓSTWO pilotuję  takie rzeczy na bieżąco.
Jeśli chodzi o TŁUMACZENIE się rzeczywiście nie musisz tego robić bo i z góry oceniasz człowieka twierdząc, że i tak tego nie zrozumiem.

POZDRAWIAM bezstresowo.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 22, 2012, 18:57:43 »
Victory,  Mamy kilkanaście interwencji tygodniowo,jak już kiedyś pisałam-jedne pracują zawodowo,mają czas po południu,inne jak ja mają dom i dzieci(ja mam trójkę),między wyjściem dziecka do szkoły jednego a powrotem drugiego mam maksymalnie 2 godziny czasu.

Wszystkie w wolnej chwili pomagamy podkarmiać zwierzaki bezdomne ,trzeba karmić kilkanaście kotów,które są w siedzibie,kilka razy dziennie czasami jeździć po weterynarzach,bo większość z naszych zwierzaków ciężko chora.Oprócz tego spotkania w szkołach,przedszkolach,spotkania z radami osiedlowymi,ogłaszanie zwierząt(bo bez tego domu im nie znajdziemy),oraz zbieranie funduszy i zbiórki karm dla zwierząt,które to trzeba organizować,bo pieniądze gminne starczają na kilka miesięcy,a musimy działać i żywić,leczyć zwierzaki przez cały rok.

Jest nas 4:
Iza
Kaśka
Sylwia
Ja
i doszły niedawno jeszcze dwie osoby,ale to wciąż za mało,by ogarnąć całe miasto i pobliskie wioski,o wiele za mało,a marudzenie,że nic nie robimy nie pomaga,a wręcz przeciwnie-zniechęca nas do działania.Jesteśmy tylko ludźmi,robimy tyle,ile możemy,a jeżeli ty taka mądra,to może wpadnij do nas,zapisz się i działaj razem z nami.łatwo gadać-trudniej zrobić.

Chciałam jeszcze zaznaczyć,że nie posiadamy samochodu interwencyjnego(toz Szczeciński posiada kilka),gmina nie zwróci nam pieniędzy za benzynę,w razie gdybyśmy chciały pojechać samochodem prywatnym,a by jeździć komunikacją miejską od wioski do wioski niestety już czasu brak.

Zapraszamy do nas,sama zobaczysz jak to wszystko u nas działa,jak wiele jest do zrobienia,a jak mało ludzi i jeszcze mniej czasu na to wszystko.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Lilly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 23, 2012, 00:42:20 »
Zgloszenie zaglodzonego Bernardyna dostalysmy w poniedzialek i jeszcze w tym samym dniu tam bylysmy, takze prosze nam nie wmawiac, ze zgloszenie bylo w maju. Jesli chodzi o inne zgloszone sprawy przez Ciebie to chetnie sie dowiem co to byly za interwencje.
Jesli chodzi o zgloszenia typu : Przyblakal sie piesek, prosze przyjechac i go zabrac, to musze powiedziec, ze fizycznie nie jest to mozliwe, bo my nie jestesmy schroniskiem i niestety nie mamy gdzie trzymac zwierzat, a do wlasnych domow wszystkich nie zabierzemy, bo kazda z Nas ma juz po kilka. Oglaszamy sie wszedzie proszac o domy tymczasowe, ale niestety nikt sie nie zglasza. Wszyscy tylko chca, zeby przyjechac i zabrac !!!! Ale ogromne pytanie do Ciebie, GDZIE JE MAMY ZABRAC ?????

Offline Lilly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 23, 2012, 00:49:23 »
Malo tego, na posesji gdzie zaglodzono Bernardyna, byl jeszcze drugi piesek strasznie zabiedzony. Pojechalysmy po niego na drugi dzien i zabralysmy. Pies jest w zlej kondycji, w tej chwili jest w hotelu, za ktory trzeba placic, bardzo potrzebuje domu tymczasowego, zeby doszedl do siebie i zaufal od nowa ludziom. Nikt sie nawet nie zapyta, czy moze pies potrzebuje pomocy ? Ale krytykowac to kazdy potrafi !!! Tak jak kolezanka napisala, zapraszamy Cie do Siebie do pracy, kazda para rak sie przyda.

Offline Victory

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 23, 2012, 11:01:29 »
Cytat: "Lilly"
Zgloszenie zaglodzonego Bernardyna dostalysmy w poniedzialek i jeszcze w tym samym dniu tam bylysmy, takze prosze nam nie wmawiac, ze zgloszenie bylo w maju. Jesli chodzi o inne zgloszone sprawy przez Ciebie to chetnie sie dowiem co to byly za interwencje.
Jesli chodzi o zgloszenia typu : Przyblakal sie piesek, prosze przyjechac i go zabrac, to musze powiedziec, ze fizycznie nie jest to mozliwe, bo my nie jestesmy schroniskiem i niestety nie mamy gdzie trzymac zwierzat, a do wlasnych domow wszystkich nie zabierzemy, bo kazda z Nas ma juz po kilka. Oglaszamy sie wszedzie proszac o domy tymczasowe, ale niestety nikt sie nie zglasza. Wszyscy tylko chca, zeby przyjechac i zabrac !!!! Ale ogromne pytanie do Ciebie, GDZIE JE MAMY ZABRAC ?????



Ja nikomu nie wmawiam tylko stwierdzam fakt, że takowe zgłoszenie zostało wysłane na mail do Pani Izy iza.toz@gmail.com jak je odszukam na poczcie to z miłą chęcią się nim podzielę.
Co do drugiego pieska, którego zabrałyście na następny dzień, po majowej interwencji do TOZ Szczecin psu zostały obcięte kudły-dredy, nie wiem czy zrobił to sam właściciel czy pies był zabrany do TOZ-u i doprowadzony do tzw ładu i odwieziony z powrotem na Trzeszczyn.

Polecam wcześniej już dołączony link http://www.toz.szczecin.pl/#/interwencje/arch/2675

Nigdy nie zgłaszałam interwencji typu-przybłąkał się piesek proszę przyjechać i go zabrać-w skrajnie beznadziejnych przypadkach zwracałam się do Was z prośbą o pomoc np w przypadku wychudzonego kota, którego żywcem jadły robaki, który jak się później okazało miał nawet kociego HIV.Został uśpiony przez TOZ Szczecin z którym się "dogadałam", że dowiozę chore zwierzę po odmowie przez TOZ Police.Tu nie chodzi o to, że KTOŚ ma pędzić na syrenie bo zgłoszono interwencję, ale zawsze można się jakoś dogadać i ułatwić dostęp osobie, która zgłasza "problem", chociażby do weterynarza.
Zdaję sobie dokładnie sprawę z tego, że jest ogrom takich zgłoszeń, nawet gorszych, że jest mnóstwo zwierząt, które potrzebują pomocy.Rozumiem też, że jest Was mało i że poświęcacie swój prywatny czas na zajmowanie się zwierzętami CHWAŁA WAM ZA TO.
Dołączyć do Was na pewno nie dołączę wolę pomagać na tyle ile mogę sama na własną rękę na pewno nie ogarnę tylu zwierząt co Wy, ale...

POZDRAWIAM.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 23, 2012, 17:11:19 »
Cytat: "Victory"
Został uśpiony przez TOZ Szczecin z którym się "dogadałam", że dowiozę chore zwierzę po odmowie przez TOZ Police.


Nie rozumiem czegoś-to dowiozłaś kota do Szczecina,a nie mogłaś podjechać do Plic do weta i go uśpić,po co my w takim wypadku byłyśmy potrzebne.

Cytat: "Victory"
po majowej interwencji do TOZ Szczecin psu zostały obcięte kudły-dredy, nie wiem czy zrobił to sam właściciel czy pies był zabrany do TOZ-u i doprowadzony do tzw ładu i odwieziony z powrotem na Trzeszczyn.


No i taki skutek miała interwencja Tozu Szczecińskiego w maju,że pies teraz padł-gratulacje za dobry przykład.Super Toz Szczeciński pomógł.


Dla wszystkich nieobeznanych w temacie,a szczególnie do ciebie Victory, -znęcanie się nad zwierzętami to przestępstwo karalne,jeżeli bym widziała,że coś takiego dzieje się za płotem mojego domu,to na pewno nie pisałabym maila,tylko dzwoniła:do tozu,do straży miejskiej,do gminy,na policję.Jest wiele możliwości.Ten pies nie odszedł w ciągu jednego dnia,głodował kilka tygodni lub miesięcy.

Taka jest prawda,że to wy-ludzie patrzący na cierpienie zwierząt i robiący minimum jakie wydaje wam się,że musicie zrobić,by oczyścić sumienie,wy jesteście winni,że takie rzeczy mają miejsce,że te zwierzaki padają praktycznie na waszych oczach,a potem szukacie kozła ofiarnego,kogoś,na kogo można zwalić winę,by znów mieć czyste sumienie!!!
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 09, 2012, 00:49:45 »
Kolejna bestialska sprawa-pies utopiony ,nikt nic nie wie,nic nie może-reportaż:

http://www.tvp.pl/szczecin/aktualnosci/rozmaitosci/martwy-pies/7635304

Kronika w 3 minucie:

http://www.tvp.pl/szczecin/nasze-programy/kronika/wideo/2145-70612/7635098


Pies dziś został wyłowiony.Kilka razy prosiłyśmy,by nas zawiadomiono kiedy odbędzie się akcja,byśmy mogły być na miejscu.Zapewniano nas,że zostaniemy zawiadomione.Nikt nas niestety nie powiadomił.Gdy zadzwoniłyśmy po fakcie,stwierdzili,że nie byłośmy potrzebne.Jak pięknie nasz gmina tuszuje sprawy bestialstwa :(
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znaleziony psi staruszek na Wyszyńskiego-szukamy właścicieli
« Odpowiedź #39 dnia: Września 17, 2013, 19:29:07 »
Dziś około godziny 17.30 przyszła do nas młoda dziewczynka mówiąc,że pod blokiem na ul:Wyszyńskiego 33-35 leży mały piesek bardzo chudy i się nie rusza prawie w ogóle,kupiła mu puszkę jedzenia dla piesków ,ale też nie chciał jeść.Nasze wolontariuszka udała się z nią do pieska,piesek faktycznie bardzo chudy,nie chciał jeść,do tego bardzo wyziębiony,a więc zadecydowałyśmy,że musimy go zabrać,bo do rana zamarznie.Teraz grzeje dupkę u nas w siedzibie,niestety wciąż nie je ani nie pije,ma podawaną wodę z cukrem strzykawką i jest opatulony kocami.Czy ktoś zna tego pieska:



Może zna ich właścicieli,prosimy o pomoc lub kontakt,tel:888-816-843 lub 514-0320-196
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #40 dnia: Września 17, 2013, 21:09:02 »
Ja nie wiem jakim trzeba być człowiekiem,żeby takiego kochanego staruszka zagłodzić,a potem wyrzucić!!!Właśnie dostałam wiadomość od dziewczyn,które nadal z psiakami są w siedzibie,że pomimo tego,że pies owinięty kocami przy termoforze od ponad 3 godzin,dodatkowo pojony ciepłą wodą z cukrem,to nadal nie może stanąć na łapkach.Dziewczyny próbują go na trawie postawić,by piesek się załatwił,a on chwieje się i upada.Ten pies na pewno nie doszedł pod ten blok,blisko śmietnika i się tam sam nie położył,ktoś go musiał tam zostawić,nie ma szans,by on tam sam doszedł.A ile czasu on tam leżał też jest dla nas zagadką :(
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #41 dnia: Września 18, 2013, 09:51:08 »
Staruszek ewidentnie został porzucony,by umrzeć w głodzie i chłodzie :( O godzinie 7.00 rano już nie żył,więc na 100% nie mógł przyjść pod ten blok sam :( Nie rozumiem jak można żyć z psem kilkanaście lat pod jednym dachem,a przed śmiercią wyrzucić go jak śmiecia  :( Pocieszamy się,że przynajmniej odszedł w ciepełku i na mięciutkim kocyku :(  może ktoś rozpozna tego psiaka. bardzo chętnie byśmy założyły sprawę na policji temu zwyrodnialcowi, który porzucił go w takim stanie.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline DiSi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #42 dnia: Września 18, 2013, 10:13:58 »
Witam,myślę ze trzeba wydrukowac zdjęcia pieska i porozwieszac na ulicy Wyszynskiego.Napewno starsze osoby rozpoznaja tego pieska,to jedyny sposób.
Następnie wkleić post na facebooka może któś coś wie....

Offline oopaulka

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #43 dnia: Września 18, 2013, 11:21:00 »
Witam znam właścicieli tego pieska proszę podać maila to idzielę wszelkich informacji.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Interwencje TOZ
« Odpowiedź #44 dnia: Września 18, 2013, 11:50:20 »
Proszę o informacje na maila naszej inspektorki:  sylwia-police@o2.pl
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!