Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: strój kąpielowy z rękawami  (Przeczytany 8089 razy)

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
strój kąpielowy z rękawami
« dnia: Czerwca 04, 2013, 23:05:03 »
Witam.
Potrzebuje stroju kąpielowego z rękawami, czy wogóle jest coś takie dostępne, moze któraś z pań się spotkała? Mam silna alergię, a szykuje mi się wyjazd na kopleks baseony i głupio byłoby przez 4 dni nie skorzystać nawet z jakuzzi. Poszukuje takowego w rozsądnej cenie, spory rozmiar. Niestety w policach niet, nawet ciuchbudy przeszukane bo tam różne cukiereczki się trafiają.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
strój kąpielowy z rękawami
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 05, 2013, 14:19:46 »
Cytat: "bella20"
Mam silna alergię, a szykuje mi się wyjazd na kopleks baseony i głupio byłoby przez 4 dni nie skorzystać nawet z jakuzzi

O fuuj. W takiej chwili egoizmem jest myślenie o jacuzzi :P Sprzedasz komu jaki syf i tyle...

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
strój kąpielowy z rękawami
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 05, 2013, 15:04:05 »
Cytat: "cooker"
Cytat: "bella20"
Mam silna alergię, a szykuje mi się wyjazd na kopleks baseony i głupio byłoby przez 4 dni nie skorzystać nawet z jakuzzi

O fuuj. W takiej chwili egoizmem jest myślenie o jacuzzi :P Sprzedasz komu jaki syf i tyle...



Nie wiedziałam, że alergia jest zaraźliwa, ale skoro niedouczone nastolatki uważają, że przy pierwszym stosunku nie możliwością jest zaść w ciąże, to niedouczony dorosły człowiek może uważać, że alergią da się zarazić ;) mówią, że na ignorancję nie ma mocnych...cóż...dobrze, że sama ignorancja nie jest zaraźliwa ;)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
strój kąpielowy z rękawami
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 05, 2013, 15:05:14 »
Cytat: "cooker"

O fuuj. W takiej chwili egoizmem jest myślenie o jacuzzi :P Sprzedasz komu jaki syf i tyle...

A od kiedy alergie są zakaźne? ps. uważaj na ulicy, jeszcze się otrzesz o kogoś kto ma AIDS :P

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
strój kąpielowy z rękawami
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 05, 2013, 15:18:26 »
bella ubierz zwykły strój,a na niego możesz założyć jakąś koszulkę,kup sobie jakąś koszulkę,przytnij tak,by zakrywała biust i ramiona,taka poszarpana ozdoba i gotowe ;) Ja bym tak zrobiła :) Wyjdzie taniej na pewno  :jupi:
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
strój kąpielowy z rękawami
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 06, 2013, 17:52:31 »
bella20, spróbuj w sklepie ze strojami w Szczecinie, nie wiem jaka to ulica ale jest w podziemiu obok Galaxy. Ewentualnie przychodzi mi do głowy takie body jak do fitnesu.

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
strój kąpielowy z rękawami
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 06, 2013, 19:05:25 »
Cytat: "tatankas"
bella ubierz zwykły strój,a na niego możesz założyć jakąś koszulkę,kup sobie jakąś koszulkę,przytnij tak,by zakrywała biust i ramiona,taka poszarpana ozdoba i gotowe ;) Ja bym tak zrobiła :) Wyjdzie taniej na pewno  :jupi:


I tak zrobię, bo niestety nic godnego uwagi nie znalazłam, tylko pianki do nurkowania :P

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
strój kąpielowy z rękawami
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 06, 2013, 20:57:04 »
A dobrej jakości body z długimi rękawami i bez dekoltu?
Można je podszyć tkaniną jaką stosuje się w strojach kąpielowych. Wtedy spełni to rolę stroju kąpielowego i jednocześnie zasłoni co trzeba.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
strój kąpielowy z rękawami
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 08, 2013, 00:07:38 »
Za mało czasu już, wyjazd w poniedziałek, a w weekend szkoła :) udało mi się kupić strój 2 cześciowy wyglądający jak t-shirt i szorty, wolałabym jednoczesciowy, ale to musi wystarczyć :) dziękuje za rady