Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nabijanie i czyszczenie klimatyzacji.  (Przeczytany 8331 razy)

Offline policzanin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
Nabijanie i czyszczenie klimatyzacji.
« dnia: Marca 22, 2014, 17:40:09 »
Witam, zaczyna sie okres pozimowego przeglądania samochodów, w związku z czym mam pytanie odnośnie nabijania i czyszczenia klimatyzacji. Jaki zakład polecacie? Jakie koszta? Czy solidnie? Pozdrawiam Michał.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Nabijanie i czyszczenie klimatyzacji.
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 22, 2014, 21:03:59 »
Ja swoją "taczkę" w tym zakresie od lat serwisuję na ul. Obotrycka 14b, tuż przy Stacja Kontroli Pojazdów.Ludzkie( rzetelne uczciwe),konkretne podejście do klienta,bez wymyślania bzdurnych "usterek"
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Nabijanie i czyszczenie klimatyzacji.
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 23, 2014, 06:32:28 »
Przed dwoma laty nabijałem kliatyzację w Tanowie na Leśnej i wszystko jast Ok! Tylko nie wiem czy jeszcze tam prowadzona jest taka działalność. Koszty we wszystkich są b. podobne. Wszystko zależy od ilości czynnika chłodzącego w układzie.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline lio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Nabijanie i czyszczenie klimatyzacji.
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 23, 2014, 08:59:15 »
Taką usługę wykonywał mi warsztat na Jodłowej. Maksymalny koszt obsługi klimy to 150 zł. Wszystko sprawnie, bez marudzenia  i wymyślania. Tego lata (z innym już autem), pojadę również tam.
\'Opinia większości - często mylona z prawdą...\'

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Nabijanie i czyszczenie klimatyzacji.
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 23, 2014, 09:16:38 »
Ja zdecydowanie polecam Motoexpresso na Zimowej w Szczecinie. Serwis klimy tylko 69 zł z ozonowaniem i recyrkulacją powietrza, a uzupełnienie czynnika 20 zł za 100 gram. Czekasz, popijasz kawkę i oglądasz przez szybę jak zajmująsię Twoim autem. Byłem tam 2 razy i zdecydowanie polecam.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Nabijanie i czyszczenie klimatyzacji.
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 23, 2014, 20:20:50 »
U frankow 100 gram chyba dyche kosztuje. W motoexpresso kiedys nabijalem, obsluga ok, ale ze brakowalo 700 gram to rachunek byl dosc bolesny. Poza tym Zimowa daleko jest :P
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2014, 20:26:11 wysłana przez parian »

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Nabijanie i czyszczenie klimatyzacji.
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 23, 2014, 20:54:17 »
Co do ceny czynnika, możliwe ,że się zmieniło, ale w każdym bądź razie za ful serwis całej klimy z nabiciem ozonowaniem i wymianą filtra zapłaciłem 129 zł. Lokalizacja daleka, ale mimo wszystko warta rozpatrzenia, bo kolega z Zamenhofa tam jeździł i zadowolony. Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: Nabijanie i czyszczenie klimatyzacji.
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 05, 2016, 19:21:37 »
Odświeże wątek.
Gdyby ktoś potrzebował serwis klimy,to dziś u Frankowskich za pomiar chłodzenia,sprawdzenie szczelności,wymianę czynnika z uzupełnieniem ponad 200 gram oraz odgrzybianie metodą ozonowania zapłaciłem 155zl.  Myślę że to spoko cena. 
Filtr kabinowy wymieniłem sam.
Na razie nie ma podpisu......

Offline jacek.wilczek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: Nabijanie i czyszczenie klimatyzacji.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 02, 2016, 08:02:31 »
Polecam, Pamis w zdrojach, byłem wcześniej w jednej z firm polickich i nic z tego nie wyszło.
Dopiero Pamis mi zrobił 


--
Jacek
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2016, 08:08:20 wysłana przez jacek.wilczek »