Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Majówka w Policach  (Przeczytany 8848 razy)

Offline Angelika

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« dnia: Kwietnia 30, 2013, 16:38:29 »
No właśnie, czy na ten długi weekend głowy naszego miasta zorganizowały jakieś atrakcje, czy coś będzie się działo tu w Policach, może jakieś plenerowe wydarzenia itp, czy jednak pozostaje nam siedzenie przed telewizorem?
Tylko nie piszcie mi proszę, że Burmistrz jest z Trzebieży, więc tylko tam z pewnością coś będzie  :lol2:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 30, 2013, 20:18:42 »
Podobno jest zlot pojazdów z czasu II wojny światowej. Czy coś poza tym jest ciekawego w Policach?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 30, 2013, 21:46:14 »
SPZP "Skarb"

Offline alf

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 30, 2013, 22:46:42 »

Offline Angelika

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 01, 2013, 06:10:06 »
Wiecie o co mi chodzi przecież, a pokazujecie mi:

- nie interesujący kobiety, jak i tylko nieznaczną część mężczyzn pokaz jakiś militariów i to w Trzebieży, a napisałam wyraźnie "tu w Policach", lub;
- kolejna zabawa typu 5-10-15 w Klubie Nauczyciela to chyba żadna atrakcja majówkowa co?

Mówię o czymś dla polickiego społeczeństwa - powietrze, natura, piwo, kiełbasa, setki starych znajomych...

Offline alf

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 01, 2013, 11:15:35 »
Angelika powiedz ze Tobie chce się "Chleba, Wódy i Igrzysk"

Czy polickie społeczeństwo to tylko grill,browar i chamski festyn ?

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 01, 2013, 11:28:19 »
To nie jest rok wyborczy,nikt nie ma w tym żadnego interesu więc nie oczekujcie,że "władza" zrobi Wam majówkę ;D Jednak spokojnie-już wkrótce sobie przypomną :lol2:
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 01, 2013, 11:37:32 »
Cytat: "Angelika"
Wiecie o co mi chodzi przecież, a pokazujecie mi:

- nie interesujący kobiety, jak i tylko nieznaczną część mężczyzn pokaz jakiś militariów i to w Trzebieży, a napisałam wyraźnie "tu w Policach", lub;
- kolejna zabawa typu 5-10-15 w Klubie Nauczyciela to chyba żadna atrakcja majówkowa co?

Mówię o czymś dla polickiego społeczeństwa - powietrze, natura, piwo, kiełbasa, setki starych znajomych...


Spakuj się, kup sobie dobre piwo i jedź do Bukowej/Wkrzańskiej na spacer, po jakimś czasie na pewno znajdziesz zacne i odludnione miejsce na konsumpcję.

Zdecydowanie lepsza sprawa niż jakieś Dni Polic or sth.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Angelika

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 01, 2013, 12:05:43 »
Cytat: "alf"
Czy polickie społeczeństwo to tylko grill,browar i chamski festyn ?

Oczywiście, że nie tylko, ale dlaczego zakładasz, że festyn zaraz musi być chamski?
Chciałam jedynie w dobitny sposób wyrazić o jakiego rodzaju wydarzenia chodziło mi pisząc "majówka".
Gdzie są z dawnych lat kiermasze książek, występy na "kamyku", czy "muszli", rozgrywki w turniejach rodzinnych itp?
Czy tak wiele trzeba funduszy, aby zapewnić mieszkańcom jakieś plenerowe atrakcje?
Przecież nawet paradoksalnie gdy rozpoczął się długi weekend, w tym samym czasie zwinięto wesołe miasteczko  :rotfl:

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 01, 2013, 12:58:17 »
Nie ma, bida z nędzą, nie to co w Gryfinie.
U nas dni polic nawet machneli tak żeby od razu dzień dziecka mieć z głowy, więc nie oczekujmy za wiele...lub tak jak ktoś wspomniał, poczekajmy do wyborów ;D

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 01, 2013, 16:35:22 »
Wesołe miasteczko pojechało do Gryfina,co będą na WIOSCE siedzieć,Gryfino mieścina mniejsza od Polic a nawet ma aqwa park,o czym tu gadać
piecia

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 01, 2013, 16:40:00 »
Pan Burmistrz mieszka w Trzebierzy to i swoim atrakcje zorganizował,a czym tam dojechać? nie kazdy ma samochód,puścili by jakiś pociąg.
piecia

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 01, 2013, 16:46:28 »
Cytat: "krych"
Pan Burmistrz mieszka w Trzebierzy to i swoim atrakcje zorganizował,a czym tam dojechać? nie kazdy ma samochód,puścili by jakiś pociąg.
Siedzieć w domu z tyłkiem i narzekać, o to domena Polaka :crazy: Ruszyć żyć pod Kingę, a stamtąd jeżdżą autobusy do Trzebieży- LINIA SAMORZĄDOWA.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Angelika

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 01, 2013, 19:54:07 »
Cytat: "krych"
nie kazdy ma samochód,puścili by jakiś pociąg

To się zgadza dokładnie, chociaż jakieś oficjalne autobusy, o których każdy by wiedział, posiadacze samochodów też nie bardzo chcieli by jechać tyle kilometrów, palić paliwo, aby patrzeć jak inni swobodnie piją piwo.
Z tym pociągiem, to bym tak nie szalała, bo nie wiadomo, czy gdzieś trakcji po drodze nie rozebrali na złom  :rotfl:

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Majówka w Policach
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 01, 2013, 20:05:36 »
Cytat: "Angelika"
Z tym pociągiem, to bym tak nie szalała, bo nie wiadomo, czy gdzieś trakcji po drodze nie rozebrali na złom  

W czasie the tall ship będzie jechał i to parowóz ;)
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza