• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: parking przy kindze  (Przeczytany 3451 razy)

AdamPolice

• Gość
parking przy kindze
« dnia: Kwiecień 17, 2013, 11:51:15 »
chcę podjechać pod kinge i widzę nowe  dziwne ni to znaki ni to tablice .Może ktos podpowie gdzie sprawdzić czy samowola p. W........ego jest zgodna z przepisami i jak ukrócić te zapędy.

Offline Ważniak

• Moderator
  • Weteran
  • Subiektywnie obiektywny
parking przy kindze
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2013, 12:02:55 »
Cytat: "AdamPolice"
chcę podjechać pod kinge i widzę nowe dziwne ni to znaki ni to tablice .Może ktos podpowie gdzie sprawdzić czy samowola p. W........ego jest zgodna z przepisami i jak ukrócić te zapędy.
A to nie jest teren prywatny?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline kokos126

• Gaduła
parking przy kindze
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2013, 18:52:50 »
z tego co wiem to Kinga i teren na około należy do tego pana a także pas na którym zawracają autobusy dla tego właśnie ma być przeniesiona pętla .

Offline Denver

• Administrator
  • VIP
  • ostatni dinozaur
Re: parking przy kindze
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2013, 20:40:53 »
Cytat: "AdamPolice"
chcę podjechać pod kinge i widzę nowe  dziwne ni to znaki ni to tablice .Może ktos podpowie gdzie sprawdzić czy samowola p. W........ego jest zgodna z przepisami i jak ukrócić te zapędy.

Jest o teren prywatny i gdybyś był jego właścicielem mógłbyś określać, kto i na jakich zasadach może u Ciebie parkować - tak zrobił obecny właściciel i nie ma czego ukrócać.
Co do tablic - pod netto jest znak D18 z zastrzeżeniem, że postój trwać może trwać maksymalnie godzinę, wokół Lidla mamy strefę ruchu i znaki B35, z zastrzeżeniem, że zakaz ten nie dotyczy klientów i dostawców sklepu. Pod Kingą mamy znak B1, który nie dotyczy klientów tego centrum - nic w tym dziwnego i niestosownego.

AdamPolice

• Gość
parking przy kindze
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2013, 23:17:03 »
kolego DENVER . jeżeli to teren prywatny to niech go ogrodzi i tworzy swoje przepisy. a teren wokół kingi jest ogólno dostępny i obowiązują tam przepisy ustaw RP. A więc podałeś przykłady innych sklepów gdzie znaki tam ustawione są w kodeksie drogowym.Tablice z pod kingi są natomiast radosną twórczością  właściciela kingi . Trochę z innej beczki-jak teren prywatny to legalnie można np. spożywać pod sklepem alkohol i żadna służba nic nie może? czy w ruchu drogowym może pan W wymyśli sobie że będziemy jeżdzić wokół kingi po angielsku tj po lewej stronie . w/g twoich argumentów może to być możliwe.

quaridis

• Gość
parking przy kindze
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 18, 2013, 21:34:56 »
z tego co mi wiadomo to wokół kingi panuje ruch jednokierunkowy wiec nijak nie da sie jezdzic lewostronnie... :)

Offline Wojtek Dudek

• VIP
parking przy kindze
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 19, 2013, 10:52:49 »
Cytat: "quaridis"
z tego co mi wiadomo to wokół kingi panuje ruch jednokierunkowy wiec nijak nie da sie jezdzic lewostronnie...  :smile:  

Przeciwnie! Po ulicach jednokierunkowych możemy jeździć lewą stroną jezdni...  :grin:

Brzoza

• Gość
parking przy kindze
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 19, 2013, 16:03:51 »
Dajcie spokój, to jest jego prywatny teren więc może robić co chce, na galaxy też sobie parkowali to bramki powprowadzali i tyle w temacie.