Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska  (Przeczytany 565713 razy)

Offline szakal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #570 dnia: Sierpnia 25, 2014, 19:46:24 »
Podróż z prawego brzegu do Polic bez przesiadek, super :-)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2014, 19:51:21 wysłana przez szakal »
Wiesz jak rozpoznać Strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi... zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż cała reszta.

Offline Q

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #571 dnia: Sierpnia 25, 2014, 20:28:05 »
Czy mi się wydaje, czy tych A jest mniej niż było F?
No i pytanie: czy miesięczny na A upoważnia do jazdy 107? W soboty i niedziele też? Jakaś oficjałka ZDiTM by się przydała.

Kursów jest tyle, ile było. Każdy bilet okresowy na jedną linię uprawnia do przejazdu innymi liniami na odcinkach pokrywających się.

BTW, pełen rozkład jest już na stronie ZDiTM.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #572 dnia: Sierpnia 25, 2014, 21:19:17 »
Ciekawe, kursów jest tyle samo ale kilometrów jest mniej.
Czary? :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #573 dnia: Sierpnia 27, 2014, 07:28:57 »
No i pytanie: czy miesięczny na A upoważnia do jazdy 107? W soboty i niedziele też? Jakaś oficjałka ZDiTM by się przydała.
Kursów jest tyle, ile było. Każdy bilet okresowy na jedną linię uprawnia do przejazdu innymi liniami na odcinkach pokrywających się.
Jeszcze raz, bo może za mało precyzyjnie zapytałem: czy bilet miesięczny na A upoważnia do jazdy 107 w soboty i niedziele? Tak czy nie?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Kapral_Kuba

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #574 dnia: Sierpnia 27, 2014, 08:46:12 »
Ja mam pytanie co do przystanku. Czy przystanek A w stronę Os. Chemik będzie po drugiej stronie aktualnego, a ten z które startował będzie przystankiem w stronę Bukowego?

Offline Q

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #575 dnia: Sierpnia 27, 2014, 09:27:43 »
Jeszcze raz, bo może za mało precyzyjnie zapytałem: czy bilet miesięczny na A upoważnia do jazdy 107 w soboty i niedziele? Tak czy nie?

Tak. Nie ma znaczenia, czy linia, na którą posiadasz bilet, kursuje przez cały tydzień, czy tylko w dni powszednie w szczycie. Trasa linii 107 pokrywa się z trasą nowej linii A, opłatę wniosłeś nawet większą niż trzeba, więc możesz korzystać z linii 107 mając bilet okresowy na linię A.

Ja mam pytanie co do przystanku. Czy przystanek A w stronę Os. Chemik będzie po drugiej stronie aktualnego, a ten z które startował będzie przystankiem w stronę Bukowego?

Pytasz o plac Rodła? Przystanek w stronę Polic będzie zlokalizowany naprzeciwko przystanku 107, przy PZU.

Offline police1260

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #576 dnia: Sierpnia 27, 2014, 10:49:25 »
Ciekawe, kursów jest tyle samo ale kilometrów jest mniej.
Czary? :)

Czyli gmina mniej będzie płacić Zditm, czy na naszym terenie kilometry bez zmian?

Jak mniej, to może czas najwyszy pomyśleć i wziąć przygład z gminy Kołbaskowo, która skomunikowała publiczną komunikacją swoje "łąki" ze Szczecinem i pociągnąć km do Trzebieży. (101 lub ls wciągnąć pod zditm). Raczej finansowo na kożyść gminy to nie wyjdzie (tak sądze) ale dla pasażerów jak najbardziej. Z Trzebieży na Oś. Kasztanowe na jednym bilecie z jedną przesiadką. (taki przykład) Teraz min. 2 bilety i 2 przesiadki.

Tu Kołbaskowo trzeba stawiać sobie za wzór.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Offline Q

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #577 dnia: Sierpnia 27, 2014, 11:18:51 »
Czyli gmina mniej będzie płacić Zditm, czy na naszym terenie kilometry bez zmian?

Na terenie gminy Police liczba wozokilometrów nie uległa zmianie. Zmniejszeniu uległa liczba wozokilometrów wykonywanych przez SPPK (różnicę zagospodarowało SPA Dąbie).

Offline Kapral_Kuba

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #578 dnia: Sierpnia 27, 2014, 14:40:04 »
Cytat: Kapral_Kuba w Dzisiaj o 08:46:12
Ja mam pytanie co do przystanku. Czy przystanek A w stronę Os. Chemik będzie po drugiej stronie aktualnego, a ten z które startował będzie przystankiem w stronę Bukowego?

Pytasz o plac Rodła? Przystanek w stronę Polic będzie zlokalizowany naprzeciwko przystanku 107, przy PZU.

Faktycznie nie sprecyzowałem. Dokładnie o przystanek na Placu rodła mi chodziło. Dziękuję.

Offline Q

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #579 dnia: Sierpnia 27, 2014, 23:03:55 »
Wprowadzono korektę. W kierunku Polic autobus będzie odjeżdżał z przystanku 107.

Offline Yoshimatsu

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #580 dnia: Sierpnia 28, 2014, 19:52:22 »
A ja trochę z czymś nietypowym.

Dziś w nocy ok 00:10 (27 na 28 sierpnia) w 524 z numerem bocznym 3035 zdarzyła się ciekawa a zarazem niezbyt smaczna sytuacja.
Spokojnie siedziałem sobie na siedzeniu, czułem jakiś odór ale kątem oka widziałem, że za mną jest jakiś bezdomny lub po prostu żul.
Z grzeczności nawet się nie przesiadałem, tylko siedziałem twardo bo w sumie człowiek delikatnie do każdego zapachu się przyzwyczaja, więc po czasie troszkę ten ustąpił.

Gdzieś w połowie trasy czuję jakieś chlupanie po nogach, odwracam się, a ten delikwent ODDAJE MOCZ w autobusie i to nie jakoś pod siebie, tylko leje do góry siedząc i lejąc na wysokość okien (jak się zaczynają okna)...
Oczywiście jak każdy normalny człowiek w takiej sytuacji powiedziałem co o nim myślałem, bo bycie może nieumytym to jedno, ale bezczelność i brak obyczajów to jednak coś co trzeba w jakiś sposób potępić.
Szybko się przesiadłem jak i połowa autobusu, która zasiadała tyły, a miny tych ludzi też były nieziemskie, bo wyglądali jakby wyszli z wariatkowa, a nie dość, że byłem ochlapanym świadkiem tego zdarzenia, to jeszcze jak się "grzecznie" odlał przy wszystkich to moja torba leżąca na ziemi także ucierpiała, na szczęście nie przemokła za bardzo.
Nie wiadomo co w takich przypadkach zrobić, czy dać temu komuś w twarz, bo z jednej strony trochę go szkoda, a z drugiej strony w złości nie zdziwiłbym się gdybym się nie opanował i temu komuś przywalił. Oczywiście tuż po odlaniu wygłaszał tryumfalne pieśni jaki to on nie zadowolony, no i oprócz tego potem sam pijacki bełkot.

Nauczkę mam taką i może też przyda się dla innych, patrzcie obok kogo siadacie, ja sam zawsze starałem się nie uciekać od meneli na kilometr by im samym nie zrobiło się zbyt przykro, nie chciałem też lecieć do kierowcy ze skargą bo ten ktoś nieładnie pachnie bo przecież ten człowiek też chce dojechać do domu, ale to wczoraj przerosło wszystko... oczywiście poinformowałem kierowcę potem, że jakby się zastanawiał co tak niezbyt ładnie pachnie, to właśnie mocz oddany przez tego pana, i sugerowałem, że przydało by się jakoś ogarnąć autobus, bo zapewne nie był to jedyny a zarazem ostatni kurs tej nocy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2014, 19:54:50 wysłana przez Yoshimatsu »
Semper Fidelis

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #581 dnia: Sierpnia 29, 2014, 07:17:06 »
Pospiesznym A do Polic jazda próbna dla kierowców SPA DĄBIE.
Głosy, które dochodziły podczs "jazdy próbnej" świadczyły raczej, o nauce jazdy ;)  - tylu było doraców zachwyconych -, co "przeszkadzało" kierowcy w prowadzeniu pojazdu ;D ;D  Ale filmik Ok!
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #582 dnia: Sierpnia 30, 2014, 17:34:08 »
Dziś o ósmej rano ekipa para pracowników Trans-Net-u wywiesiła tabliczkę z nową linią i rozkładem.
Zrobili to jednak na odpieprz.Nie mogli tej tabliczki z literką A zawiesić pod lub nad 107.
Estetyka na przystankach w wykonaniu gminnej spółki pozostawia wiele do życzenia.
Tak samo z wywozem śmieci,wysypie IM się pod śmietnikiem nie sprzątną.A mają zapłacone prosto na konto Gminy!
Kto tam pracuje?

Tam po prostu nie ma estetyki... ba nawet funkcjonalności - przed wakacjami rozkłady bodajże linii 109 na przystanku Mazurska wisiały na wysokości powyżej 180 cm... ciekawe na jakiej wysokości zostały teraz powieszone.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #583 dnia: Września 01, 2014, 09:10:45 »
Jeżeli ktoś miał okazję korzystać z nowej linii A/Abis, proszę o opinie i komentarze.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #584 dnia: Września 01, 2014, 10:27:52 »
I oczywiście na Mazurskiej rozkłady zawisły na wysokości przeznaczonej dla małych żyraf. Za to na tymczasowym przystanku Przybora słupek przystankowy postawiono za barierką i przeczytanie części rozkładów wymaga przejścia nad/pod barierką... rozumiem, że to tymczasowe, ale z myślenia nie zwalnia.



Jeżeli ktoś miał okazję korzystać z nowej linii A/Abis, proszę o opinie i komentarze.
W internecie skrzętnie odnotowano obsługę tej linii 15-metrowcami. Ciekawe czy był ścisk na trasie od centrum Szczecina do Bukowego?